Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam dekoder cyfry Pace HD i mam go podpiętego do tv przez hdmi i jak go ustawie na 1080i to raz się włączy i jest ok a następnym razem jest sam głos, a na 720p chodiz bez problemu. W czym mzoe być problem? TElewizro jaki posiadam to Sharp LC-37D44E HDReady.

Philips HD PVR chodził bez problemu na 1080i.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge potwierdzic, ze ten dekoder to jedna wielka KPINA. nie mam ochoty po raz kolejny robic wymiany. jak juz inni mowili, dekoder raz nagrywa, raz nie, losowo wybierajac sobie programy. czesto, gdy przychodze do domu a on powinien nagrywac, swiatelko niebieskie sie swieci, ale niestety nie wskutek nagrywania tylko zawieszenia. srednio nagrywa mi 1/2 programow.

 

moge powiedziec, ze kiedy skonczy mi sie w lutym okres minimalny, biore N ke. nagrywanie PVR jest bowiem dla mnie podstawowa potrzebna cecha, a akurat te programy ktore ogladam sa dostepne we wszystkich platformach

 

Identyczny miałem problem jak miałem jeden kabel antentowy podłączony do dekodera - po zmianie konwertera na twin i podłączeniu drugiego kabla problem zniknął, jak ręką odjął.

 

Witam.

Posiadam dekoder cyfry Pace HD i mam go podpiętego do tv przez hdmi i jak go ustawie na 1080i to raz się włączy i jest ok a następnym razem jest sam głos, a na 720p chodiz bez problemu. W czym mzoe być problem? TElewizro jaki posiadam to Sharp LC-37D44E HDReady.

Philips HD PVR chodził bez problemu na 1080i.

Pozdrawiam.

 

Czy np. na c+film hd raz działa a raz nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam dekoder cyfry Pace HD i mam go podpiętego do tv przez hdmi i jak go ustawie na 1080i to raz się włączy i jest ok a następnym razem jest sam głos, a na 720p chodiz bez problemu. W czym mzoe być problem? TElewizro jaki posiadam to Sharp LC-37D44E HDReady.

Philips HD PVR chodził bez problemu na 1080i.

Pozdrawiam.

 

A po co Ci 1080i jak twój tv tego nie wyświetli ? masz przecież hdready.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge potwierdzic, ze ten dekoder to jedna wielka KPINA. nie mam ochoty po raz kolejny robic wymiany. jak juz inni mowili, dekoder raz nagrywa, raz nie, losowo wybierajac sobie programy. czesto, gdy przychodze do domu a on powinien nagrywac, swiatelko niebieskie sie swieci, ale niestety nie wskutek nagrywania tylko zawieszenia. srednio nagrywa mi 1/2 programow.

 

moge powiedziec, ze kiedy skonczy mi sie w lutym okres minimalny, biore N ke. nagrywanie PVR jest bowiem dla mnie podstawowa potrzebna cecha, a akurat te programy ktore ogladam sa dostepne we wszystkich platformach

 

Identyczny miałem problem jak miałem jeden kabel antentowy podłączony do dekodera - po zmianie konwertera na twin i podłączeniu drugiego kabla problem zniknął, jak ręką odjął

koniec cytatu)

 

ja:

 

to ciekawe info- ale czy wymieniles faktycznie dekoder na twin, czy tylko ustawiles w menu, a do gniazda antenowego 2 podlaczyles slepy kabel? pozostawiajac dekoder pojedynczy? bylbym bardzo wdzieczny za info, bo to rozwiazaloby ten palacy problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam dekoder cyfry Pace HD i mam go podpiętego do tv przez hdmi i jak go ustawie na 1080i to raz się włączy i jest ok a następnym razem jest sam głos, a na 720p chodiz bez problemu. W czym mzoe być problem? TElewizro jaki posiadam to Sharp LC-37D44E HDReady.

Philips HD PVR chodził bez problemu na 1080i.

Pozdrawiam.

 

A po co Ci 1080i jak twój tv tego nie wyświetli ? masz przecież hdready.

 

Ja mam sharpa 32 cali z HD ready i wyświetla 1080i bez problemu! :read:

Musi być jakaś usterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ciekawe info- ale czy wymieniles faktycznie dekoder na twin, czy tylko ustawiles w menu, a do gniazda antenowego 2 podlaczyles slepy kabel? pozostawiajac dekoder pojedynczy? bylbym bardzo wdzieczny za info, bo to rozwiazaloby ten palacy problem

 

Zmieniłem konwerter na nowy -TWIN i ustawiłem w menu typ konwertera na twin. Podłączenie ślepego kabla nic nie pomoże, bo musi mieć doprowadzony osobny sygnał satelitarny - podkreślam OSOBNY, bo podzielenie trójnikiem itp. kabla nic nie pomoże :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do znawców tego dekodera - czy jest możliwość powiekszenia obrazu MENU bo jest jakieś karłowatę i żeby cos przeczytać to trzeba się skupić - próbowałem rózne ustawienia podawanego sygnału na TV i dalej to wyglada jak jakaś pomyłka. AAA mam narazie stare oprogramowanie. Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam dekoder cyfry Pace HD i mam go podpiętego do tv przez hdmi i jak go ustawie na 1080i to raz się włączy i jest ok a następnym razem jest sam głos, a na 720p chodiz bez problemu. W czym mzoe być problem? TElewizro jaki posiadam to Sharp LC-37D44E HDReady.

Philips HD PVR chodził bez problemu na 1080i.

Pozdrawiam.

 

A po co Ci 1080i jak twój tv tego nie wyświetli ? masz przecież hdready.

 

Po włączeniu w MENU/ OPCJE/ TYLKO DŹWIĘK/ WŁĄCZ i wyjściu, pojawia się za każdym razem obraz z dźwiękiem.

TV Sharp lepiej skaluje obraz z 1080i do 720p niż robi to Pace HD, szczególnie to widać na programach niemieckich HD z Astry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak obsługiwać kanały radiowe na tym cudzie techniki - w starym Pace SD naciskałem plus i pokazywała mi sie piekna lista kanłów - teraz jakaś lista mi sie pokazuje i po na cisnieciu plusa nie moge zmieniac kanałów muzycznych - czy jakos inaczej sie to robi i czy jest podobna oprawa graficzna jak w starcyh dekoderach czy C+ olała temat???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sharpa 32 cali z HD ready i wyświetla 1080i bez problemu! :read:

 

Wyświetla ci 1080 linii ? to coda jakoweś, wg mnie wyświetla ci 720i, to że 1080i jako sygnał wejściowy akceptuje to jedno a to czy twoja matryca wyświetla 1080i to drugie, proponuje sprawdzić jaką ilość linii jest w stanie wyswietlić twój tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj dekoder sprawił niemiła niespodziankę.Nie miałem kilka godzin prądu z powodu awarii,wieczorem kiedy prąd już był odpaliłem dekoder,oglądałem może z 1h i wszystko było ok.Później wchodzę w swoje nagrania patrze a tam...PUSTO :shock: kur** ! Miałem zajęte jakieś 70% dysku,głownie przez filmy HD nagrane z C+ i HBO,których nie miałem czasu obejrzeć.Wcześniej nie miałem większych problemów z tym dekoderem,czasem coś się nie nagrało,czasem coś przymuliło,ale czytając ten wątek i różne dziwne problemy,to i tak byłem z niego nawet zadowolony,aż tu nagle takie coś :/ Filmy jakoś da się odzyskać,bo powtórek jest co niemiara,ale najbardziej wkurzające jest to,że ten dekoder tak zawodzi,bo gdybym miał nagrane coś naprawdę ważnego,to nieźle bym się wkur***.A Cyfra uznaje ten dekoder za 7 cud świata i szczyt technologiczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...