Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

 

Mam od kilku dni ten dekoderek....

Nie mam z nim żadnych problemów poza jednym...

Mam konwerter z jednym wyjściem i podczas wyboru HBO HD i Foxlife HD mam brak sygnały i pisze żebym sprawdził ustawienia terminala...

|Dekoder jest ustawiony na pojedynczy konwerter...

 

Pozdrawiam...

 

Jaką masz antenę?

 

Miałem takie problemy jak miałem antenę 60cm, tylko w moim przypadku nie działał C+ Sport HD i C+ Film HD a pozostałe kanały HD działały , wymieniłem na 90cm i wszystko gra do tej pory!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obsługa techniczna cyfry powiedziała że to może TV zakłucać, ale wątpię w to. Mój stary dekoder Philipsa 5 lat działał przy tym telewizorze i nic nie zakłucało i pilot działał ok. PACE mam 3 dni i juz taka lipa, chyba dziś od razu pojadę i wymienię.

ja też miałem na początku taki problem z pilotem, bo zakłócał go TV, ale po wprowadzeniu nowego softu już nie było tego problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

 

Mam od kilku dni ten dekoderek....

Nie mam z nim żadnych problemów poza jednym...

Mam konwerter z jednym wyjściem i podczas wyboru HBO HD i Foxlife HD mam brak sygnały i pisze żebym sprawdził ustawienia terminala...

|Dekoder jest ustawiony na pojedynczy konwerter...

 

Pozdrawiam...

 

 

Sprawdź poziom sygnału w ustawieniach anetny dla częstotliwości 12265 V, FEC 2/3, Sygnał 22 KHz TAK - jak to się sprawdza było już pisane. Tylko te 2 kanały znajdują się na tej częstotliwości 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy od czego to zależy tak naprawdę, że niektórzy z nas mają takie problemy z tym dekoderem a niektórzy nie.

Nie wiem, może to zależy od tego gdzie zostały wyprodukowane. Jeżeli dobrze pamiętam były one montowane w kilku krajach (ale mogę się mylić). Moje dwa mają napis: "made in ukraine". Czy może to być jakaś przyczyna?

Mój też jest Made in Ukraine. Pilot tak kiepsko działa z dekoderem. Jak włączę, że ma obsługiwać TV to mogę nawet go skierować w przeciwną stronę i tak TV zareaguje.

Podczas nagrywania na TVN i TVN7 się restartuje ale nie zawsze. Mam Talent nagrał chyba zawsze, a na Top Model prawie za każdym razem się zrestartował. Może jest uczulony na jakieś programy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy ktoś z was spotkał się z tym że gdy w czasie oglądania czegoś wciśnie nagrywanie odczeka moment i zmieni kanał to pace przestaje nagrywać natomiast jesli nagranie jest zaprogramowane wcześniej to wszystko jest oki , można skakać po kanałach do woli , nagrywa bez zastrzeżeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

 

Mam od kilku dni ten dekoderek....

Nie mam z nim żadnych problemów poza jednym...

Mam konwerter z jednym wyjściem i podczas wyboru HBO HD i Foxlife HD mam brak sygnały i pisze żebym sprawdził ustawienia terminala...

|Dekoder jest ustawiony na pojedynczy konwerter...

 

Pozdrawiam...

 

 

Sprawdź poziom sygnału w ustawieniach anetny dla częstotliwości 12265 V, FEC 2/3, Sygnał 22 KHz TAK - jak to się sprawdza było już pisane. Tylko te 2 kanały znajdują się na tej częstotliwości 8)

 

Niestety brak sygnału na tej częstotliwości...

Na Philipsie HD było wszystko ok...

Dekoder walnięty??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Pace jest bardzo czuły na sygnał. Po zmianie konwertera z monoblocka ze współczynnikiem szumów 0,1dB na twina z 0,3dB większość kanałów HD mi uciekła. Wystarczyło bardzo precyzyjnie ustawić antenę i skręt konwertera - więc i Tobie to polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem posiadaczem philipsa prv od 2 lat nic sie z nim nie dzieje działa w porządku . Mam jednak możliwośc wymiany na pace jednak po przeczytaniu wielu negatywnych postów zastanawiam się nad tym . Doradzcie mi czy warto wymienic i czy wszyscy maja takie problemy z tymi dekodarmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy.Ja mam go od sierpnia co prawda odbieram na tzw"slim-mie"przez Euro ale jakiś poważniejszych kłopotów nie miałem.Zawsze można trafić na jakiś u[beep]liwy egzemplarz i wtedy będziesz sobie pluł w brodę ale jak trafisz na dobry to będziesz chyba zadowolonyPozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych poniżej udostępniam wykaz kanałów, które można oglądać posiadając jeden konwerter i nagrywając wybrany kanał :smile:

 

W przypadku korzystania z instalacji z konwerterem pojedynczym, jednoczesne nagrywanie i odtwarzanie programów możliwe jest w obrębie jednego pasma i polaryzacji.

 

http://hotfile.com/dl/85866422/3e2ca51/cyfra_kanaly_(30.11.2010).xls.html

(Aktualizacja: Lista kanałów Cyfry+ na dzień 30.11.2010r.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem odpowiedź od C+ :

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, zapewniam, że wszelkie spostrzeżenia i uwagi naszych Abonentów podlegają dokładnej analizie. Zawsze przykładamy dużą wagę do przekazywanych opinii. Pragnę poinformować, iż trwają prace na usunięciem wymiennych przez Pana niedogodności.

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

Ciekawe kiedy to naprawią... Żenua!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wychodzi na to, że mój pilot od PACE'a też jest "zagłuszany" przez TV mino że nie mam Panasonica tylko Samsunga.

Wczoraj wyłączyłem TV i bawiłem sie pilotem do dekodera i też działał nawet jak nie celowałem w dekoder.

Czyli co trzeba zrobić, żeby TV nie przeszkadzał pilotowi? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge potwierdzic, ze ten dekoder to jedna wielka KPINA. nie mam ochoty po raz kolejny robic wymiany. jak juz inni mowili, dekoder raz nagrywa, raz nie, losowo wybierajac sobie programy. czesto, gdy przychodze do domu a on powinien nagrywac, swiatelko niebieskie sie swieci, ale niestety nie wskutek nagrywania tylko zawieszenia. srednio nagrywa mi 1/2 programow.

 

moge powiedziec, ze kiedy skonczy mi sie w lutym okres minimalny, biore N ke. nagrywanie PVR jest bowiem dla mnie podstawowa potrzebna cecha, a akurat te programy ktore ogladam sa dostepne we wszystkich platformach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze mam najnowsza wersje softu. zawsze z utesknieniem czekam na nowy soft. jak dotad jedyna poprawa jest poprawne dzialanie pilota poczawszy chyba od wersji 129 oraz umozliwienie nagrywania z paczki TVN (oczywiscie o ile dekoder ma nastroj do nagrania)

nagrywanie nie dzialalo w moim pierwszym egzemplarzu. drugi egzemplarz- bylo OK przez pierwszy miesiac. potem dekoder sie zbuntowal i od tego czasu nagrywa co chce i co mu sie podoba. czy to wina pojedynczego konwertera? nie sadze. poziom sygnalu mam wysoki. dodam ze samsung od polsatu dziala poprawnie ( do polowy grudnia mam obie platformy). ostatnio jak wyjezdzalem na urlop, uzylem samsunga i starej nagrywarki DVD/HD, bo wiem ze na tego bubla PACE nie moge liczyc.

tak jak powiedzialem- dla mnie to jest pozegnanie z cyfra. nie lubie jesli firma w ten sposob mnie zawiedzie. to za dlugo juz trwa. najpiew kilkumiesieczne oczekiwanie na to cudo techniki, a potem ciagle z nim problemy. nie, ja juz dziekuje. zeby mi sie chcialo, walczylbym z nimi o zwrot 10 zl miesiecznie za uzywanie PACE. ale mi sie nie chce. wole odejsc do Nki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge potwierdzic, ze ten dekoder to jedna wielka KPINA. nie mam ochoty po raz kolejny robic wymiany. jak juz inni mowili, dekoder raz nagrywa, raz nie, losowo wybierajac sobie programy. czesto, gdy przychodze do domu a on powinien nagrywac, swiatelko niebieskie sie swieci, ale niestety nie wskutek nagrywania tylko zawieszenia. srednio nagrywa mi 1/2 programow.

 

moge powiedziec, ze kiedy skonczy mi sie w lutym okres minimalny, biore N ke. nagrywanie PVR jest bowiem dla mnie podstawowa potrzebna cecha, a akurat te programy ktore ogladam sa dostepne we wszystkich platformach

 

 

To ja bierz, po co to tu piszesz?? :brawo::brawo::brawo:

Zalosne sa te trolle z N-ki.

Dziwne , ze ja mam ten dekoder rok i wszystko dziala ok. Nagrywa sie tez ok.

W niczym nie ustepuje turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja bierz, po co to tu piszesz?? :brawo::brawo::brawo:

Zalosne sa te trolle z N-ki.

Dziwne , ze ja mam ten dekoder rok i wszystko dziala ok. Nagrywa sie tez ok.

W niczym nie ustepuje turbo.

 

Nagrywa OK itp ale ustępuje każdemu dekoderowi od N jeżeli chodzi o szybkość działania i EPG, w domu mam dobre porównanie bo mam i turbacza i Pace PVR i TNK HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...