Jump to content
taiszo

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)

Recommended Posts

Udało mi się wreszcie nagrać tą reklamę. A więc jako pierwszy zamieszczam zdjęcia nowego dekodera cyfry :jupi:

Mam nadzieję , że temat nie zostanie szybko usunięty, aby wszyscy mogli zobaczyć nowy dekoder.

1 Zdjęcie:

dekoder1.jpg

2 zdjęcie bardziej zbliżone (Jak widać wyświetlacz oprócz numeru kanału będzie wyświetlał także nazwę kanału :!: Wreszcie :brawo:

dekoder2.jpg

Prawdopodobnie oryginalny wygląd będzie podobny do zdjęcia poniżej

philipsdtr5220kopia.jpg

Dodatkowo zamieszczam zdjęcia nowego pilota do dekodera

piloti.jpg

pilot2v.jpg

pilot3k.jpg

Osoby, które chcą zobaczyć reklamę w całości zapraszam do ściągnięcia:

http://rapidshare.com/files/312539104/reklama_cyfry.rar

lub do oglądnięcia na youtube:

Guest filolog

Wygląda jak nowoczesna elektryczna płyta grzewcza :D

Ciekawe ile za niego zaśpiewają :/

Fajny. Mogli by wypuścić taki w białym kolorze. Wygląda na to że ktoś poszedł po rozum do głowy i umieścił czytnik kart z tyłu. Idealne rozwiązanie dla splitterów :)

A mi sie on wogole nie podoba. Wygląda jak kazdy inny i jest znowu czarny. Jestem strasznie ciekaw kto jest producentem

Nie musi się podobać tylko dobrze działać . Nie będziesz oglądał dekodera tylko programy z niego nadawane na swoim telewizorku :)

Nie musi się podobać tylko dobrze działać . Nie będziesz oglądał dekodera tylko programy z niego nadawane na swoim telewizorku :)

A ja się z tym nie zgodzę :) jak kupujesz samochód czy komórkę to patrzysz tylko na to co ma w środku, a z zewnątrz już cie nie interesuje?

Moim zdaniem wygląd w każdym urządzeniu też jest ważny. Po drugie najbardziej mi się podoba ,że na wyświetlaczu mam nazwę kanału, bo tego mi brakowało.

Wiele osob sobie ceni oprogramowanie mediasat za prostosc i intuicyjnosc obsługi a ten dekoder napewno bedzie w to oprogramowanie wyposazony wiec juz nie spelnia moich oczekiwan ze wzgledu na mala mozliwosc personalizacji sprzetu

Oprogramowanie na pewno bedzie to samo. Mowi o tym przycisk o wiele mowiącym symbolu B. :twisted:

Ciekawy jestem czy ten dekoder bedzie dekodowal telegazete.

I ile sie bedzie uruchamial a ile wylaczal?

Ale czas pokaze.

Przycisk B służy do uruchamiania biblioteki nagrań, VOD i HBO Digital, to pewnie zostawią bez zmian. Samo oprogramowanie mogliby zmienić na jakieś mniej awaryjne.

Ciekawy jestem czy ten dekoder bedzie dekodowal telegazete.
Przecież wszystkie dekodery dekodują teletext...

tylko po kablu HDMI nie idzie sygnał (po Euro działa normalnie).

Z wyglądu jakoś nie przypadł mi do gustu, ale chodzi głównie o funkcjonalność, więc prezencja w tym wypadku jest drugorzędna.

@Pepe1974, chodzi mi o to, czy do telegazety bede mogle wejsc z poziomu dekodera. N-recorder ma taka funkcje i dziala dobrze - przekazuje obraz po HDMI, przy czym telegazete obsluguje sie z pilota dekodera a nie TV.

Ponadto, u mnie jest sytuacja ciut bardziej skomplikowana. Mieszkam w Szkocji i telewizor jest nastawiony na GB i domyslnie nie obsluguje polskiej telegazety po Euro. Robi to doskonale, gdy ustawiam kraj na PL ale wtedy nie odbiera NTC. Przelaczanie krajow nie jest rozwiazaniem bo wtedy od nowa szuka kanalow.

Przy okazji TV nierozpoznaje formatu obrazu (16:9 a 4:3), a przy czym nie klopotow z rozpoznawaniem formatu z DVD podlaczonego do tego samego portu.

Wiec cos tu nie gra :-(

A mi się coś zdaje, że ten dekoder chyba jednak będzie miał inne oprogramowanie niż obecne. Gdzieś kiedyś czytałem wypowiedź jakiegoś prezesa CYFRY+ i on coś mówił, że w nowych tunerach będą implementować jakąś nową wersje oprogramowania. Na infolinii też jak kilka dni temu dzwoniłem to fecet mi mówił, że niedługą wejdą nowe PVR'y i będą miały 500GB dysk, a pozatym jakieś nowej generacji software.

Na infolinii tego dekodera jeszcze na oczy nie widzieli :smile: Będzie to trochę ulepszona wersja dotychczasowego softu z Mediasatów i PVRa.

Ciekawe ile będzie kosztował, a może będzie też w promocji za 0 zł z tv i multiroomem.

Wiesz tomciu. Jezeli masz na umowie rabat na najem dekodera PVR i jestes klientem oczekujacym na dekoder PVR z aktualnej akcji sprzedazowej badz przedluzyles umowe w akcji TV dla Prestizu najem nowego modelu dekodera PVR bedzie objety tym rabatem wiec spokojnie bedziesz mogl go pobrac z punktu w ramach biezacej umowy tak jak to mialo miejsce dotychczas. W innym wypadku czynsz najmu dek z dyskiem twardym to 20zl miesiecznie. Oby te dekodery byly dostepne jak najszybciej bo Philipsow juz nie ma a zainteresowanie i oczekiwania sa ogromne

@kamileq mam nadzieje ze masz racje i bedzie tak jak mowisz :)

tu wyglada lepiej niz w poscie taiszo ta obudowa bardzej zgrabniejsza , daje rade ;]

Ciekaw jestem czy zaoferuja je juz od poczatku grudnia. I jaki bedzie koszt najmu :smile:

Ale jedno mnie smieszy, maja problemy z brakami dekoderow PVR HD a chca wprowadzac nowe :crazy: