Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Też dorwałem 159 i jest OK. Jednak mam wątpliwość. Po włączeniu oczywiście pyta się o aktualizacje nowego softu i tu oczywiście "A" - przerwij ale także pyta się o aktualizację programów. Czy to można przeprowadzić bez obawy o to, że ściągnie nowy soft, czy lepiej nie ruszać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi tu pisze, że im działa, a mój był wyłączony pomiędzy 27 lipca, a 26 sierpnia i po ponownym włączeniu nie widzi karty splitera, czyli i nie ma uprawnień. Czyli co, mam kartę kameleon spokojnie włożyć najpierw, a żeby pozostał soft 159, a późnej OK, żeby się lista kanałów zaktualizowała?

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). To nie jest wątek o splitterach kart.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w zakresie EPG po zmianie parametrów z "HOTBIRD" na "INNY"?

 

Po zmianie parametrów z "HOTBIRD" (10892 H) na "INNY" faktycznie monit o aktualizacji znika, jednakże skutkuje to tym, że EPG nie jest pobierane (nawet po wpisaniu parametrów "INNY" na 11449 H, z którego EPG dotychczas było pobierane). Udało się Wam rozwiązać ten problem?

 

Próbowałem dzisiaj rozwiązać ten problem z "konsultantem" nc+ z tzw. działu technicznego - strata czasu, żenujący poziom niewiedzy połączony z pychą mojego "doradcy" - porażka! :( Sorry, za OT, ale jestem świeżo po tej rozmowie ... eeeeeh!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mnie to spotkało. Miałem satelitę przestawionego na inny i nie wiedziałem o problemie. Przy aktualizacji kanałów wrzuciło mi nowy soft i mam problem. Czy ktoś w ostatnich dniach wymieniał dekoder na inny? Mam na nim nagrane wiele ważnych dla mnie rzeczy. Czy nawet po wymienie dekodera o ile się uda dostać takiego z softem 159 da się w jakiś sposób przerzucić z dysku na dysk moje nagrania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się da tylko musisz mieć baaaardzo dużo czasu i nagrywarkę zewnętrzną, która i tak Ci nagra w SD. Przegrywać w HD też da radę ,ale to już koszt takich nagrywarek co obejdą HDCP jest kosmiczny i wręcz nie opłacalny. Krótko mówiąc jak napisał  Vsat jest już po ptokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...