Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwoniłem raz jeszcze i usłyszałem to samo (10pln/miesiąc). Szkoda że musiałem się o to osobiście dopytać, w poprzedniej rozmowie nie było o tym nic wspomniane. Mam możliwość wypowiedzenia umowy do 31.12, może czas skorzystać... 

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam 2 Pejsy, z czego na jednym z nich kilka lat temu przestał działać wyświetlacz.

Nie przeszkadzało mi to kompletnie, więc nie zawracałem sobie głowy żeby iść wymienić.

Czy teraz gdy skończyła mi się umowa i udam się zwrócić sprzęt mogę ponieść z tego tytułu jakieś konsekwencje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam 2 Pejsy, z czego na jednym z nich kilka lat temu przestał działać wyświetlacz.

Nie przeszkadzało mi to kompletnie, więc nie zawracałem sobie głowy żeby iść wymienić.

Czy teraz gdy skończyła mi się umowa i udam się zwrócić sprzęt mogę ponieść z tego tytułu jakieś konsekwencje?

U ojca w dekoderze dobry rok się nie wyświetlają nazwy kanałów. Chociaż najgorszy problem to jego uruchomienie, jeśli dekoder działa i go wyłączę a po chwili chciałbym go uruchomić to jest problem, zapali się niebieska dioda i tak wisi. Trzeba odpinać z prądu aż wkoncu zaskoczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej, sprzęt jest własnością operatora, możesz dostać opłatę zgodną z regulaminem za caly dekoder.

Bez przesady te opłaty są w sytuacji jak się okaże, że ktoś grzebał przy sprzęcie. Uszkodzenie wyświetlacza to normalna usterka dekodera i tyle a że mu to nie przeszkadzało i nie wymieniał to już inna sprawa. Popadasz chyba w skrajność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Gratulacje dla APSu który sprawdza sprzęt w taki sposób. Ciekawe czy np. działanie timera też tak weryfikują. Albo odwracając kota do góry ogonem to kiedy dioda i wyświetlacz świecą to znaczy że dekoder jest w pełni sprawny? W normalnym punkcie przynosisz sprzęt, oświadczasz że jest uszkodzony i wymieniają bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APSy odsyłają dekodery do PROCANa za każdy zwrócony niesprawny dekoder do którego dołączono protokół zdania na którym widnieje stan sprawny APS ponosi koszty 300zł Hd 700zł PVR HD.

 

Przy rozwiązywaniu wiele APSów sprawdza by nie płacić kary.

 

W sytuacji bycia na umowie jest innaczej, jeżeli dekoder się zepsuł a klient ma nadal umowę bez problemu zostanie mu wymieniony za darmo.

Edytowane przez GTI MD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jak wygląda w chwili obecnej wymiana niesprawnego pace ? Mój poza tym, że potrafi włączać się 30min co objawia się tym, iż po włączeniu na zmianę świeci się dioda niebieska i czerwona to dodatkowo coraz częściej nie czyta karty i woła o poprawne jej włożenie. Konsultantka na infolinii poinformowała mnie, że muszę zdać cameleony(mam multiroom) oraz zapłacić 200zł aktywacji za nowy dekoder, ale stwierdziłem, że nie wie co mówi i podziękowałem za rady .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...