Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie zrobili to z rozmysłem, bo ile dekoderów ma 154i, zapewne mało, strzelam, że z 20%. Jeśli będzie warto sam podłącze Pace do neta. Argumentem za tym na pewno było by dobrze działające EPG i możliwość utworzenia własnej listy kanałów, zapewne ta druga opcja pozostanie tylko w kwestii życzeniowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko,ze to tylko grafika ulegnie zmianie jak to miało miejsce w Philipie :(

 

Wydaje mi się, że zmiany będą jednak większe.

 

Cytat z opisu:

 

Najważniejszymi zmianami nowego oprogramowania nowy układ graficzny oraz przeniesienie wszystkich funkcji dekodera do graficznego MENU. Teraz zamiast wybierać na pilocie B/SERWISY INTERNETOWE lub Serw, z graficznego MENU od razu wybierasz MOJE NAGRANIA. Naciskając B na pilocie wejdziesz w serwisy z ofertą VOD, a wybierając przycisk Pilot (na pilocie dekodera) możesz uzyskać informacje o programach na najbliższe 24 godziny.

 

To nie wygląda na kosmetyczne zmiany (tylko grafiki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zaczniecie pisać, że działa lepiej EPG to sprawdźcie na Pace rozdzielczość. Dawniej nowe oprogramowanie zmieniało czasem rozdzielczość z 1080 na 576. Tak samo reset ustawień w menu serwisowym. U mnie EPG zawsze lepiej działało na 576, a na 1080 to oczywiście dramat, jakby sprzęt nie dawał rady na tym oprogramowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko,ze to tylko grafika ulegnie zmianie jak to miało miejsce w Philipie :(

Zapewne nie tylko. Philips ma tylko 4 MB pamięci i za wiele kodu by tam nie zmieścili. Pace ma taką samą ilość pamięci co Sagemcom DSI87 i podobny procesor, także jeśli się spisali to soft powinien być podobny do tego z DSI87.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że screeny na ncplus.pl są takie same dla Pace i Philipsa, za wyjątkiem głównego menu, (gdzie na Philipsa jest VOD+), które jak w Sagemcomie.

I ramki jednokolorowe, nie ma gradientów jak na Sagemcomie. Nie jestem optymistą. Wygląda jakby dla Sagemcomów oprogramowanie w dużej części było nowe, a tu dostaniemy nakładkę graficzną na stary zamulony soft.

Chyba, że zrzuty są skopane i pomieszane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wygląda na kosmetyczne zmiany (tylko grafiki).

Jak czytam ten cytatowany przez Ciebie tekst, to normalnie jakbym widział Phillipsa PVR po aktualizacji. Tam zmiany głównie opierały się na zmianie grafiki oraz rozmieszczeniu poszczególnych opcji i również w nim udostepnili podgląd dalszych audycji poprzez fukcję PILOT.

Mam zarówno Phillipsa jak i Pace'a także będę mógł jutro porównać te dwa softy, ale obstawiam że na Pace'a dostaniemy to samo co dostał Phillips.

Mogliby wrzucić serwisy internetowe jak choćby TVN Player, czy TVP.pl, bo te radia jako usługi internetowe to żałosna ich namiastka.

Przynajmniej dla Phillipsa, bo akurat przy TV gdzie jest Pace, mam podpiętego zarówno lapka jak i PS3 są serwisy wideo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie możliwa aktualizacja softu w późniejszym terminie przez satelitę bez podpinania do neta? Ponoć dla sagema mają tak zrobić (24.07.). Nigdy pejsatego do neta nie podpinałem i nie mam zamiaru, ale to chyba nie znaczy, że nowy soft mi się nie należy?

:?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios, to co ma zrobić 80% użytkowników pejsa, którzy nie mają 154i bo nie mają możliwości podpinki do neta? Czy ja dobrze rozumiem, że dla nich soft a'la ADB nie będzie dostępny?

:(

Zaznaczam, że "nie mają możliwości" bo zwyczajnie albo brak neta, albo ..... no z jakiś powodów nie mogą (nie wnikajmy bo to OT). Ja nie aktualizowałem do 154i bo nie chciało mi się ciągnąć przez pół domu kabla (między piętrami) lub kupować AP wi-fi tylko po to aby aktualizować soft. Bo dla mnie usługi internetowe na pejsie to nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios, to co ma zrobić 80% użytkowników pejsa, którzy nie mają 154i bo nie mają możliwości podpinki do neta? Czy ja dobrze rozumiem, że dla nich soft a'la ADB nie będzie dostępny?

:(

Zaznaczam, że "nie mają możliwości" bo zwyczajnie albo brak neta, albo ..... no z jakiś powodów nie mogą (nie wnikajmy bo to OT). Ja nie aktualizowałem do 154i bo nie chciało mi się ciągnąć przez pół domu kabla (między piętrami) lub kupować AP wi-fi tylko po to aby aktualizować soft. Bo dla mnie usługi internetowe na pejsie to nieporozumienie.

i co ja mam powiedzieć.wydali taki komunikat,że tylko 154i pobierze ten soft, aby go pobrać to właśnie trzeba przez neta ze 154 na 154i zmodyfikować.to w pewnym stopniu dyskryminacja przez nc+.chore :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...