Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W nc+ twierdzą,że aby chodził multiroom jeden dekoder musi być z nagrywaniem.

Nie zależy mi na nagrywaniu, tylko chce mieć dobrej jakości obraz i żeby szybciej i ciszej chodził dekoder,z pace jestem nie zadowolony zabardzo, jeśli oddałbym pace to nie będę płącił za dzierżawę i myślałem żeby kupić na własność coś taniego.

jeśli nie masz MR na zasadzie cyfry.to w aps możesz druga kartę dobrać.opłata 20 pln.migrujesz z tym MR i masz tak jak chcesz.zawsze też możesz dokupic sobie jakiś tani tunek z universalnym czytnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy rzeczywiście dekodery te nie występowały w opcji zakupu na własność ? Wychodzi mi po poszukiwaniach, że mimo wszystko jest to najtańszy sensowny dekoder do 500 zł z dyskiem, jaki można kupić do C+. Jest na Allegro kilka aukcji z dekoderami podobno odkupionymi do Cyfry, pytanie czy była historycznie taka mozliwość. Ew. czy po numerze dekodera można na Infolinii sprawdzić jego status.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież to normalne,ze przy zmianie kanału jest i zmiana dźwięku,a co za tym idzie chwilowa przerwa.normalne,że pobiera.kiedy ma to niby robić,jak wyłączysz go z sieci?

 

Nie chodzi o zmiane dżwieku tylko o to że dzieje sie to w takim stylu jakbym kabel odłączył i znów włączył- takich problemów nie miałem na starym philipsie pvr.

Co do VOD to cie zaskoczę i powiem tak że miałem z automatu w ustawieniach konwerter ustawiony na twin a miałem podłączony jeden kabel i dlatego nie pobierał :)- gdy ustawiłem na jeden od razu zaczął ściagać ale to już mało ważne bo przedchwilą podpiełem drugi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem od kilku tygodni z dekoderem PACE 500 GB, w trakcie oglądania tak około 1,5 h pojawia mi się komunikat, że z powodu braku aktywności zostanie wyłaczony, w celu kontynuowania oglądania wcisnąć OK. Po wykonaniu tego nic nie pomaga, komunikat pojawia się za około minutę i później jego częstotliwość pojawiania się dochodzi do 30 sekund po wciśnięciu ok. Pomaga jedynie wyłączenie i ponowne włączenie, jednak to trwa około 2-3 minut. Może wie ktoś co może się dziać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u was na peacach tez jest ta przednia ścianką jest "oszroniona" że wyswietlacz pokazuję jak za mgłą?? (wydaje mi sie ze jest to jakiś panel zdejmowany ale zdjąć sie chyba nie da)

http://zapodaj.net/ed4afeb4c87a3.jpg.html

http://zapodaj.net/f39fdec8ddd47.jpg.html

Zacytuję sam siebie:

Recepta jest taka, że trzeba od wewnętrznej strony wyczyścić "zadymioną" szybkę, co zważywszy na oplombowanie dekodera jest praktycznie niewykonalne. Chyba że da się ją jakoś zdemontować od zewnątrz. Czytelności wyświetlacza nie poprawia też kolor niebieski jego świecenia.

Szybka nie jest "zadymiona" tylko wykonana z matowego plastiku, którego "odmatowić" się nie da :wink: W poprzednich wersjach Pace'a, tych od Cyfry szybka jest przeźroczysta. Swoją drogą ciekawe, jakiż to "inteligent" wpadł na pomysł wymiany czegoś, co było w miarę czytelne na takie barachło? :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dziwna sprawa, zawsze denerwowało mnie że pauza programu na żywo (timeshifting) to tylko 2 godz, wczoraj o dziwo jednorazowo zrobiło się na 4 godz.. teraz znowu jest jak dawniej, o co chodzi ?

 

PS. Soft Cyfry na tym dekoderze to jakieś nieporozumienie, wiele rzeczy mnie tu wnerwia, a miałem sporo dekoderów PVR sat i cab, najbardziej ciągły brak opisu programu w opcji pilot, żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u was na peacach tez jest ta przednia ścianką jest "oszroniona" że wyswietlacz pokazuję jak za mgłą?? (wydaje mi sie ze jest to jakiś panel zdejmowany ale zdjąć sie chyba nie da)

http://zapodaj.net/ed4afeb4c87a3.jpg.html

http://zapodaj.net/f39fdec8ddd47.jpg.html

 

No nie wierzę - jaja sobie robicie :-)))) tutaj też już nad niczym nie panują ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...