Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co jak bedę chciał dłużej pooglądać telewizję, przestawiać zegar? Paranoja. Niedawno w biedronce były przedłużacze 5 gniazd każde z indywidualnym wyłącznikiem za 20 zeta. Osobiście wolałbym to rozwiązanie. A teraz w temacie Pace. Ja swojego nie słyszę. Spróbuj ustawić tryb EKO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam duzy problem. Wlaczylem dzisiaj dekoder, niestety nie moge zmieniac kanalow. Dekoder kompletnie nie reaguje na zaden przycisk z pilota, mimo ze odbiera od niego sygnal (gdy wciskam przyciski na pilocie miga niebieska dioda na dekoderze). Nie moge tez zmienic kanalow na dekoderze, te przyciski tez nie dzialaja,z wyjatkiem robienia resetu gdy dluzej przytrzymam przycisk on/off. Posunalem sie nawet do bestialskiego wylaczenia poprzez wyciagniecie wtyczki z gniazdka i nic nie pomaga. Dekoder jest zmrozony na kanale 10 - Polsat 2. Nadmienie tez ze kanel ten odbieram bez problemow. Jest jakis sposob na hard reset z przywroceniem ustawien fabrycznych lub wyszukaniem softu (tak zeby sie wszystko samo naprawilo)?? Chodzi mi o jakas kombinacje klawiszy na ktora dekoder zareaguje... Kompletnie nie wiem co mam robic... Bede wdzieczny za kazda pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego najbardziej sie obawiam... Mam nadzieje ze jest jakis sposob bo z wymiana bedzie ciezko z tego powodu ze mieszkam w Londynie... Zastanawiam sie czy jest jakis manualny sposob na zresetowanie softu przez kabel USB i jakis program na komputer z racji tego ze dekoder takie wejscie posiada. Pamietam pare dobrych lat temu bawilem sie w podobny sposob dekoderami wizji TV. O tych nowych dekoderach nie mam pojecia zadnego niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linar10@przywrocilem do ustawien fabrycznych przez vol+ vol-, dekoder sie wlaczyl po wyszukaniu kanalow wlaczylem tnv hd i stoi tak jak wczesniej, tyle ze na tvn...

 

troszke pogrzebalem jeszcze w tym menu serwisowym, zrobilem testy Hardware (wszystkie punkty pokazalo OK), i HDD tu na HDD autotest wyszlo PASS, ale na DRIVE SELF TEST wyszlo ERROR, czy to moze byc przyczyna??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko,od dzisiejszej nocy w moim Pace dysk chodzi jak 'traktor',mam go od pazdziernika i wczesniej chodził normalnie a od dzisiaj mieli i stuka coś tam,miał może ktoś tak?,dodam tylko że narazie wszyskto działa prawidłowo ale tego warczenia nie da się znieść :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nc+ twierdzą,że aby chodził multiroom jeden dekoder musi być z nagrywaniem.

Nie zależy mi na nagrywaniu, tylko chce mieć dobrej jakości obraz i żeby szybciej i ciszej chodził dekoder,z pace jestem nie zadowolony zabardzo, jeśli oddałbym pace to nie będę płącił za dzierżawę i myślałem żeby kupić na własność coś taniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...