Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bibo999

Chodziło mi o to, że kolega chart stawia wyżej Sagemcoma od Pace PVR. Właśnie będę się przesiadał z Sagema na PACE i mam nadzieję, że nie będę żałował.

Wcześniej trochę poczytałem i forumowicze doradzają taką zmianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dalej ktoś nie wierzy że trwają obecnie testy nowego oprogramowania dla Pace'a to oto jaką otrzymałem odpowiedź. Jeżeli dalej ktoś nie będzie wierzył to mogę wstawić screena maila jaki otrzymałem.

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że test nowego oprogramowania dotyczy zamkniętej grupy Abonentów i nie ma możliwości jej rozszerzenia.

 

Funkcjonalność dotycząca list ulubionych nie uległa zmianie, a dekoder akceptuje wyłącznie listy predefiniowane przez operatora. Nie ma także możliwości udostepnienia osobnej listy na życzenie klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bibo999

Dziś odebrałem swojego Pace'a... pierwsze wrażenia to jednak b.powolne przełączenie kanałów.

1) Proszę o info jaki jest najnowszy soft

2) Jak sprawdzić czy mam wersję 250 czy 500GB ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a ja mam pytanie z innej beczki: "Czy można zrobić coś z tą diodą podczas nagrywania?" Jest ona wyjątkowo dla mnie uciążliwa szczególnie w nocy, jak śpię. Miga mi na czerwono-niebiesko, gdy się nagrywa i robi mi dyskotekę na cały pokój, gdyż pokój mam ogólnie ciemny.

 

Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a ja mam pytanie z innej beczki: "Czy można zrobić coś z tą diodą podczas nagrywania?" Jest ona wyjątkowo dla mnie uciążliwa szczególnie w nocy, jak śpię. Miga mi na czerwono-niebiesko, gdy się nagrywa i robi mi dyskotekę na cały pokój, gdyż pokój mam ogólnie ciemny.

 

Z góry dziękuje.

 

 

Przejmujesz się jedną durną diodką? wyobraź sobie jak ja mam na azboxie: jasny niebieski zegar i data na wyświetlaczu, przy nagrywaniu świeci niebieska dioda i mróga czerwona. do tego karta od splitera: jedna dioda czerwona 3 zielone i 1 zielona mróga. to jest dyskoteka :) a jak Tobie przeszkadza jedna to postaw coś przed nią i będziesz miał spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOO Przepraszam panowie, ale "darcie łacha" jest tu nie stosowne, ponieważ jaśka zawsze daje nie na dekoder tylko na bezpieczną odległość, tak aby dekoder miał przepływ świeżego powietrza i nic się nie grzeje bo jest dobra odległość. Poduszka ma za zadanie nie robić dyskoteki dioda nie pada na mnie ale na poduszkę która jest około 1,5 metra od tunera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bibo999

Przeczytałem w instrukcji obsługi, że pilotem od Pace'a można sterować TV. W instrukcji, podano kody do konkretnych marek telewizorów.

Czy ktoś bawił się w uruchomienie obsługi TV pilotem od Pace'a ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie,mam taka sprawe.Mam ten dekoder juz pewnie ok 3 lat i nigdy sie nic z nim nie dzialo.Dzis rano wszystko dobrze dzialalo wiec wylaczylem i wyszedlem.wrocilem za jakas 1h wlaczylem bylo ok ale po jakis 10 min dekoder sie zawiesil.mysle sobie moze jakis przypadek wiec zrestartowalem ale znow za jakies 10 to samo.wszystko jest w pozadku lecz nagle wyskakuje w lewym gornym rogu nr kanalu na ktorym aktualnie odbiera i sie zawiesza.nigdy wczesniej czegos takiego nie mialem wiec niewiem co robic.mial ktos z was podobny przypadek i co mam zrobic?pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...