Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sama Cyfra nie źle miesza. Widać że to ich przerosło. Czy u was też tak jest, że tuner nie pamięta ustawień głośności. Po ponownym uruchomieniu głośność jest ustawiona na max, może to wkurzyć kiedy mnamy tv ustawiony trochę głośniej i włączymy tuner. W Sagemcomie tego nie było, ale i tak Pace jest lepszy. Przynajmniej nie widzę niebieskiego ekranu i włączenie tunera nie trwa wieczność i przełączanie kanałów działa szybciej

W menu ustawienia dekodera....masz regulacje glosnosci...przy starcie...U mnie zawsze bylo cicho na wszelki wypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Z tego co można wywnioskować, dołączanie kolejnych serwisów nie powinno być tak problematyczne jak w przypadku n, ponieważ w Cyfrze nie będzie to wymagało nowego oprogramowania.

 

Co do samej oferty, to szczerze powiedziawszy do zestawu Moje Polskie Radio, Tuba.fm, Allegro i ICA wystarczyłyby mi tylko YouTube i RMFon. No, może jeszcze ewentualnie serwis informacyjny, np. TVN24.pl czy RMF24.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj podłączyć go w miejsce Pace'a i sprawdź, czy będzie to samo.

Sagemcom był kupiony do przedłużenia umowy?

Rano sprawdzę bo jeszcze tego nie zrobiłem a możliwe przecież,że kabel gdzieś po drodze naderwany i klops.

Tylko nie wiem czy Pionek zadziała na kablach do Pace. Słyszałem gdzieś kiedyś,że Mediasaty nie współpracują z DiSEq a po drodze od anteny, te przełączniki są. No cóż, rano wszystko stanie się jasne. :smile:

Dekoder Sagemcom kupiony był jakiś czas po przedłużeniu umowy na kolejny okres dla kolegi.

Jego kobieta (abonentka) była wówczas nieosiągalna przez jakiś czas a wysiadł im ten co do tej pory mieli na własność (też Mediasat tylko Kenwood)

Aby nie musiał czekać, dał mi PLNy i ja mu wziąłem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki - spokojnie, szukałem w wątku ale i tak problem pozostał. Mam TV 4:3. W menu Pace'a ustawione tv sd i format 4:3. Co zrobić żeby wskoczył zoom? Na Sagemcomie działało bez problemu, tu zonk. Podłączone przez Euro RGB.

Z góry dzięki za odpowiedź

 

 

Help me ludzie - ponawiam pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...