Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Guzik mnie obchodzi jak to nadają - kasę od wszystkich biorą jednakową, a nawet dla tych co korzystają z HD to przecież dzierżawa dekoderów jest wyższa, a produkt dostaje się jakby nie patrzeć niepełny. Nie po to biorę dekoder HD żeby podłączać go poprzez SCART i oglądać na plazmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od wczoraj świeżego PVR-a. Po raz pierwszy podłączyłem go do instalacji dwuprzewodowej. Nagrywanie jednego, oglądanie drugiego kanału działa bezproblemowo ale zastanawia mnie VOD - dekoder stał całe popołudnie i noc włączony do sieci ale przez ten czas nie pobrał żadnej pozycji z C+ VOD ani HBO OD. Czy to normalne? Poza tym w trybie standby jak miałem Pace'a na jednym kablu dioda migała podczas pobierania. Teraz nie miga (choć nie patrzyłem całą noc) - czy mam rozumieć, że pobieranie nie działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc ,moze po prostu w menu dekodera nie ustawiles funkcji na 2 konwertery :]

Ustawione na konwerter Twin, sygnał z HB 4,5. Może dlatego, ze pokombinowałem - do pierwszego wejścia antenowego mam wpięty kabel z HB i Astrą (poprzez przełącznik DISEqC), a do drugiego tylko z HB. Może to być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy będzie chodził jak podepnę jeden kabel antenowy czy w tedy będę mógł nagrywać to co oglądam

jesli masz podpiety jeden kabel, bedziesz mogl nagrywac tylko to co aktualnie ogladasz

Kilka stron wczesniej jest podana lista kanałów, które można jednoczesnie nagrywać i oglądać na jednym kablu. Ale kto by tam czytał to co wcześniej napisano...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od wczoraj świeżego PVR-a. Po raz pierwszy podłączyłem go do instalacji dwuprzewodowej. Nagrywanie jednego, oglądanie drugiego kanału działa bezproblemowo ale zastanawia mnie VOD - dekoder stał całe popołudnie i noc włączony do sieci ale przez ten czas nie pobrał żadnej pozycji z C+ VOD ani HBO OD. Czy to normalne? Poza tym w trybie standby jak miałem Pace'a na jednym kablu dioda migała podczas pobierania. Teraz nie miga (choć nie patrzyłem całą noc) - czy mam rozumieć, że pobieranie nie działa? i Ustawione na konwerter Twin, sygnał z HB 4,5. Może dlatego, ze pokombinowałem - do pierwszego wejścia antenowego mam wpięty kabel z HB i Astrą (poprzez przełącznik DISEqC), a do drugiego tylko z HB. Może to być przyczyną?
Torre ja mam tak samo podpięte i mi wgrywa/przynajmniej na liście jest VOD i HBO on OD ale nagrywanie jest chyba w nocy przy wyłączonym deku przynajmniej ja tak robię.Spróbuj wyłączyć na noc i sprawdź czy coś Ci się wgrało.A przy okazji mam pytania jak przy takim układzie HB i Astra/diseq/wej 1 i HB wej 2 wygląda nagranie programu z Astry.Istnieje możliwość oglądania programu z HB a nagranie z Astry czy trzeba oglądać ten program z Astry,który się aktualnie nagrywa.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z Astry nie nagrywa wcale, nawet jak się ogląda dany kanał. Informacja o rozpoczęciu nagrywania się wyświetla ale nic nie ma na dysku.

A co do VOD - tuner był na czuwaniu całą noc i przez prawie dobę nie ma ściągniętej żadnej pozycji.

Update: Programy z Astry nagrywają się tylko przy ustawieniu konwertera "pojedynczy". Będą się też nagrywać przy doprowadzeniu do obydwu wejść antenowych sygnału z HB i Astry (a więc dwa przełączniki) ale to już informacja z działu technicznego, której nie sprawdziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...