Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To dla przypomnienia poniżej udostępniam wykaz kanałów, które można oglądać posiadając jeden konwerter i nagrywając wybrany kanał :)

W przypadku korzystania z instalacji z konwerterem pojedynczym, jednoczesne nagrywanie i odtwarzanie programów możliwe jest w obrębie jednego pasma i polaryzacji.

 

http://hotfile.com/dl/82528026/f6dd82e/cyfra_kanaly.xls.html (Aktualizacja: 14.11.2010r.)

 

EDIT:

 

Zaktualizowałem listę Cyfry+ o nowe kanały SD i HD , które pojawiły się do 14.11. 2010r. :) Miłego użytkowania. Mam nadzieję , że się przyda :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... Aby nagrywać niezależnie od niczego jeden kanał, a drugi oglądać, potrzebny jest konwerter Twin i do dekodera trzeba podłączyć dwa kable. A przy podłączonym tylko jednym kablu można ponoć nagrywać jeden kanał, a inny oglądać, ale tylko w ramach jednego transpondera .

 

...dodam tylko że po 2 kablach ..można nagrywać 2 różne kanały jednocześnie, mając podpiętą nagrywarkę z dyskiem...(po euro niestety)

dekoder nagrywa zaprogramowany program a oglądany -nagrywarka ( u mnie działa to Philips PVR) i tym sposobem można też wyjmować

nagrania z PVRa na dowolny nośnik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te programy były niezależnie od wersji oprogramowania... No nic, przyjadę do domu to sprawdzę co się zmieniło;)

 

Mam nadzieję, ze zlikwidowano pobieranie danych przy uruchamianiu przewodnika na 7 dni... czyli ponownie uaktywniono media highway... tylko tego mi brakuje w tym dekoderze, no i poprawy szybkości działania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że w zakładce wyszukiwanie programów dołożono zakładkę "Lista kanałów" chyba że nie zwróciłem wcześniej na to uwagi. Poza tym wizualnie nic nowego nie wprowadzono. Udoskonalono współpracę na złączach HDMI - napisano tak na SatKurierze.

 

Było to wcześniej. Mogliby zrobić żeby wyszukiwało tylko z zaznaczonych kanałów lecz to ponad siły programistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...