Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy użytkownicy Pace 500gb :)

 

Czy ktoś wie ile zajmuje nagranie około dwu godzinne np.mecz piłkarski.I czy jest możliwości podłączenia pendriva do oewgo dekodera ? aby zgrać nagranie.Widzę że jest wejście obok wejścia na kartę ale nie testowałem tego jeszcze.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy użytkownicy Pace 500gb :)

 

Czy ktoś wie ile zajmuje nagranie około dwu godzinne np.mecz piłkarski.

To zależy od tego z jakim bitrate'm jest dana transmisja nadawana. Załóżmy, że chodzi o mecz w HD nadawany ze średnim bitrate'm 12 Mb/s. To oznacza, że w ciągu godziny nagrywa się 3600s x 12 Mb/s = 43200 Mb = 5400 MB = 5,4 GB.

 

Czyli dwugodzinne nagranie meczu z takim bitrate'm zajęłoby na dysku twojego recordera 10,8 GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni forumowicze-użytkownicy Pace PVR 500 GB. Czy warto już wymienić Pace PVR 250 GB (mój działa w zasadzie bez problemów) na ten z dyskiem 500 GB. Czy oprogramowanie działa już jak należy?

Żaden soft w dekoderze HD Cyfry nie działał w 100% bez zarzutu. Zanim dopracują oprogramowanie to wprowadzają nowy model sprzętu z nowymi błędami. I tak w koło Macieju... :twisted: Flegmatyczna funkcja Pilot w nowym Pace jest najwyraźniej nie do poprawienia. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłaczyłem PVR do kina ONKYO poprzez SPDIF /elektryczne/, idzie pieknie, kino na niektorych kanalach wyswietla logo dolby digital. Dzwiek wielce ok. Problem polega na tym, ze nie moge tego dzwieku sciszac pilotem od PVR. Nie mozna tez wlaczyc pilotem PVR funkcji MUTE. Tzn na ekranie tv OSD PVRa wyswietla wszystko normalnie, ale nie ma to przelozenia na dzwiek w kinie domowym......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos z Was probowal zaprogramowac pilota PVR do obsługi TV. W poprzednim philipsie HD bez dysku tak mialem, tu tez jest taka opcja, ale nie daje mi sie zaprogramowac pilota zeby obslugiwał TV w zadnym trybie. Pilot przy programowaniu nie potwierdza odpowiednim miganiem, ze kod przyjęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem, a dokładnie posiadam plazmę Panasonica i dekoder Pace 500 gb połączone kablem HDMI. Od pewnego czasu wyskakuję mi czarne ekran, w lewym górnym oknie pojawia się 16:9 lub hdmi 1080i, szeroki. Wyłączenie dekodera i włączenie ponownie nie pomaga, muszę wyłączyć tv. Jak włączy się czarny ekran, mogę na dekoderze przełączać programy, ale to nic nie pomaga, ekran cały czas jest czarny. Zastanawiam się czy nie jest to spowodowane konwenterem na antenie czy dekoderem, a być może tv?

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nie daje mi sie zaprogramowac pilota zeby obslugiwał TV w zadnym trybie. Pilot przy programowaniu nie potwierdza odpowiednim miganiem, ze kod przyjęty.

 

Na początku (chwilowo) jak podłączyłem Cyfre u mamy pod TV SONY BRAVIA LCD 32' HD Ready to pilota zaprogramowałem bez problemu. Telewizor działał na pilota od dekodera. Natomiast gdy kupiłem sobie w koncu normalny telewizor to zabrałem Cyfre do siebie. Jest to LG LCD 32' FULL HD i przy próbach trzech sugerowanych sposobów, pilot nie dało się zaprogramować pod ten telewizor. Czy tv ma związek z tym,że nie udaje sie zaprogramować?

Próbowałem wielokrotnie ale niestety bez rezultatu... pod żadnym z kodów do tego tv, nie łapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mój pace pograł ze mną :( oglądałem na AXN "Gwiezdne Wrota" a w tym samym czasie miało włączyć się nagrywanie MONKA na Canale+, o zaplanowanej godzinie zaświeciła się niebieska lampka więc myślę wszystko OK, niestety jak wszedłem w nagrania w przerwie filmu to nic nie było tzn.niebieska lampka cały czas świeciła a w bibliotece pustka. Zacząłem troszke sprawdzać zaobserwowałem coś dziwnego, gdy włączę nagrywanie na jakimkolwiek C+ lu Hbo to po przejściu na inny kanał wyłącza się nagrywanie ale jeśli włącze nagrywanie na jakimkolwiek innym kanale to się nie wyłącza i nagrywa bez problemu ( w ustawieniach mam TWINA). Czy to jest niedoróbka softu czy muszę iść wymienić dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...