Jump to content

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

Nie opłaci się dobierać telefonu u nich, gdyż konkurencja LYCA MOBILE i LAJT MOBILE oferują odpowiednio za 19.99zl i 20zl wszystko bez limitu a internetu aż 30GB. Polsat zmienia warunki i ceny dla przedłużajacych umowy bo bardzo dużo ludzi wypowiedzenia złożyło. Gdyż dwa lata temu był wielki bum na pakiet Rodzinny HD za 5zl, teraz umowy się kończą i nikt pakietu S nie bierze bo tam nic nie ma a pakiet M dla zwykłego Kowalskiego jest za drogi.

I ciekawostka jeden konsultant mówi że dalej jest dostepny pakiet Rodzinny HD tylko że za 15 lub 20zl, a drugi mówi że tej oferty już nie ma, jedynie przejść na czas nieokreślony za 15zl by nadal mieć Rodzinny HD, a trzeci daje pakiet M na rokszczerości, a drugi rok pakiet....Rodzinny HD. no i co Wy o tym myślicie??? Jakie macie oferty za Rodzinny HD??? Canal + się cieszy bo zyskuje abonentów na pakiet start+ ludzie kto normalny daje kino polska do pakietu L. Disney junior pilnie przenieść do najtańszego pakietu. Te nicki dzieciaki tego nie oglądają. Taka prawda.

• Upvote 1
W dniu 16.10.2020 o 11:43, Miły napisał:

Dodatkowo uzyskałem informacje, że w moim pakiecie dostępne są też promocyjnie kanały (chyba, że kanał przestanie istnieć):

E! Entertainment HD, Epic Drama HD, Eska Rock TV, Fight Box HD, FOX Comedy HD, FOX HD, Golf Channel Polska HD, Kino Polska Muzyka, Metro HD, MTV Live HD, MTV Music 24, MTV Rocks, Nat Geo People HD, Nat Geo Wild HD, National Geographic HD, Novela TV, Polsat Games HD, Polsat Rodzina HD, Scifi Universal HD, Stopklatka TV HD, Sundance Channel HD, Travel Channel HD, TTV HD, TVP HD, VOX Music TV, Water Planet, WP HD, Wpolsce.Pl, Zoom TV HD.

Kanały te są dostępne w każdym pakiecie. Tak też jest napisane na stronie. Jak będzie inaczej mam składać reklamacje.

Oo! Ciekawa informacja.Wszak kanał MTV Rocks kończy nadawanie. Możesz zacząć pisać reklamacje..

Edited by tomas1981
błąd ortograficzny
  • Haha 1

Mam pytanko, obecnie posiadam pakiet Familijny Max HD 

Pakiety i usługi dodatkowe:

Pakiet Sport HD, Opcja ON THE GO, Pakiet Film HD, Pakiet Cinemax HD, Katalog treści online, Usługa Multiroom HD (2 dekodery).

Koniec umowy 23.11.2020. Obecnie płacę 75zł. Czy mogę przejść na czas nieokreślony pozostając tylko z samym Familijnym Max HD i Multiroom na 2 dekodery płacąc maksymalnie tyle samo? Sport, Cinemaxy itd. mnie nie interesują.

W tej chwili mam Pakiet Familijny Max HD + Pakiet Sport HD+ MR za 69,90 zł  

Umowa którą mogę wypowiedzieć i do tego mam stare dekodery

Jak to rozegrać aby mieć:

- minimum M, a najlepiej L

- Polsat Sport Premium

- Eleven Sport

-MR na jeden dodatkowy dekoder

Mogę się zmieścić w podobnych lub ciut większych pieniądzach

Miałem już telefon z DUK. I dwie propozycje:

1) pakiet L + Cinemax + MR za 50 zł przez 12 m-cy i 70 zł przez kolejnych 12 m-cy

2) pakiet M + Cinemax + Nick + HBO + MR + pakiet L przez 6 m-cy za 20 zł przez 12 m-cy i 60 zł przez kolejnych 12 m-cy

Da się coś więcej wyciągnąć? 😉 

Edited by mike127

Mając obecnie Premium Max z PSP (110zł) + 3 mulitroom (3x5zł) - 25zł zniżka za smartdom płacę 100zł. Dalej można składać wypowiedzenie do DUK 6 miesięcy przed końcem obecnej umowy? Na jak długą umowę mogę liczyć i ile będę płacił za to co mam teraz czyli praktycznie wszystko oprócz Rozrywki dla dorosłych, VOD i Ekstraklasy?

Hej! Takie pytanie - umowa przeszla mi na czas nieokreslony. Jesli zloze wypowiedzenie przez ICOK, to czy nadal moge liczyc na jakies "lepsze" oferty anizeli gdybym tego wypowiedzenia nie zlozyl?

Edit: doczytuje ostatnie strony, zaznajamiajac sie przy tym ze zmianami jakie weszly w zycie i zaczynam sie zastanawiac czy 80 zl, ktore aktualnie place i za ktore mam 2 multiroomy w pakiecie Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD nie jest przypadkiem korzystna oferta 😅

Edited by grz3slaw

@grz3slawGdy przedłużysz umowę z pakietem L to w drugim roku umowy będziesz płacił 80 zł z multiroomami, brak będzie kilku kanałów Filmboxów. Za to w pierwszym roku masz 10 zł ulgi,za utrzymanie ceny abonamentu dodatkowy pakiet przez 6 mies. darmo, MR 1 (może i 2) bez opłat w 1-szym roku. Trzeba twardo negocjować.

Witam tak czytam od kilku dni forum i doszedłem do wniosku że CP ma stałych abonentów w głębokim poważaniu skończyły się krótkie umowy i darmowe miesiące więc pora po zakończeniu umowy się pożegnać i przejść do konkurencji. Chyba z tymi nowymi pakietami strzelili sobie w stopę pozdrawiam i życzę aby CP poszedł po rozum do głowy i pomyślał o rzeszy stałych abonentów którzy są u nich kilkanaście ładnych lat ☹️

[email protected] pytanie kończy się wielu abonentom umowa na Rodzinny HD za 5zł, co teraz po złożeniu wypowiedzenia? Zaznaczam pakiet S odpada bo tam nic nie ma. Są tacy co już wycofali wypowiedzenia i teraz mają Rodzinny HD za 15zł na czas nieokreślony. Jak sytuacja ma się z pakietem M. Ewentualnie co jeszcze można tu wykombinowac? 

Witajcie jestem w dziwnej sytuacji . Mam Internet z Cyfrowego Polsatu za 25 zl ostatnio przedluzajac tv pakiet Rodzinny HD + pakiet promocyjny M miałem płacić 10 zl miesięcznie przez okres 12 miesięcy  natomiast włączył mi się z automątu nie podpisując żadnej umowy Smartdom . Wnioskuje z ICOK to moje płatności przez najbliższy rok mają wyglądać 0 zl za tv + 25 zl za Internet czy miał podobnie ? Czy to jest tylko błąd systemu ?

13 godzin temu, Bartolini1379 napisał:

Są tacy co już wycofali wypowiedzenia i teraz mają Rodzinny HD za 15zł na czas nieokreślony. Jak sytuacja ma się z pakietem M. Ewentualnie co jeszcze można tu wykombinowac? 

Rodzinny HD za 15 zł to dobre wyjście. Jest stary pakiet Mini też za 15 zł, można go wziąć,jest jakaś ulga przez rok i coś gratisowo, ale to pakiet bardziej ubogi. Jeśli chodzi o pakiet np M to ma być w cenie 20 zł przez całą umowę, ale są warunki - bez pakietów dodatkowych płatnych, gratisowych, bez MR i wymiany dekodera.

10 godzin temu, Dr.Hause napisał:

Witajcie jestem w dziwnej sytuacji . Mam Internet z Cyfrowego Polsatu za 25 zl ostatnio przedluzajac tv pakiet Rodzinny HD + pakiet promocyjny M miałem płacić 10 zl miesięcznie przez okres 12 miesięcy  natomiast włączył mi się z automątu nie podpisując żadnej umowy Smartdom . Wnioskuje z ICOK to moje płatności przez najbliższy rok mają wyglądać 0 zl za tv + 25 zl za Internet czy miał podobnie ? Czy to jest tylko błąd systemu ?

Witam. Jeżeli posiadasz już u nas usługę Internetu i przedłużyłeś umowę na TV na okres 24 miesięcy, przysługuje Ci rabat -10 zł.