Jump to content

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

Potwierdzam. Od dziś, wtorek 29 września, już nie ma starych pakietów. Teraz tylko nowe pakiety S, M, L dla przedłużających umowę. Przykładowo: pakiet S, umowa dwa lata, pierwsze 6 miesięcy pełna oferta, 12 miesięcy za 10 zł, drugie 12miesięcy za 20 zł.

Edited by Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.

Ooo, czyli już się zaczęło! :wacko:  :/

@Nowy 123

No to jak będziesz w pracy i będziesz miał chwilę czasu to przedstaw (rozpisz) nam tutaj, jak obecnie wyglądają nowe oferty przedłużeniowe, z nowymi pakietami, dla dotychczasowych abonentów Cyfrowego Polsatu.

Podaj nam tutaj ceny, jakie są warunki umowy, czy są jakieś darmowe miesiące itp.

• Haha 1

Maniek 357, w moim przypadku nie ma darmowych miesięcy. Za Rodzinny HD, powtarzam, dają umowę na dwa lata, pierwszy rok płacisz dychę, drugi rok dwie dychy, z tym że przez 6 miesięcy dostajesz pełną ofertę, czyli wszystko, co mają w ofercie. Więc anulowałem wypowiedzenie i przechodzę na czas nieokreślony z pakietem Rodzinnym HD za 15 zł.

To chyba nie ma dramatu. Jeśli cały pierwszy rok za połowę ceny, to wychodzi to samo, co 6 miesięcy gratis + 6 płatnych w pierwszym roku (24/6 w poprzedniej ofercie). Oby dalej można było negocjować umowę 6 miesięcy przed końcem. I ciekawe jak z krótkimi umowami, 12 i 15 - miesięcznymi?

2 godziny temu, Bartolini1379 napisał:

Maniek 357, w moim przypadku nie ma darmowych miesięcy. Za Rodzinny HD, powtarzam, dają umowę na dwa lata, pierwszy rok płacisz dychę, drugi rok dwie dychy, z tym że przez 6 miesięcy dostajesz pełną ofertę, czyli wszystko, co mają w ofercie. Więc anulowałem wypowiedzenie i przechodzę na czas nieokreślony z pakietem Rodzinnym HD za 15 zł.

W związku z powyższym mam pytanie: Czy będzie dostępny pakiet HBO, pakiet Polsat Sport Premium, Pakiet Ekstraklasa, pakiet Rozrywka przez 6 miesięcy gratis?

HBO na pewno tak. Ale ogólnie wygląda to tak: Rodzinny HD był za 4,75 zł. Teraz pakiet dużo uboższy, praktycznie z niczym, tzw. S, jest po uwzględnieniu upustów, rabatów, w cenie 15 zł, więc ponad trzysta procent drożej, więc kompletnie ten pakiet nie jest godny uwagi.

2 godziny temu, maniek357 napisał:

To chyba nie ma dramatu. Jeśli cały pierwszy rok za połowę ceny, to wychodzi to samo, co 6 miesięcy gratis + 6 płatnych w pierwszym roku (24/6 w poprzedniej ofercie). Oby dalej można było negocjować umowę 6 miesięcy przed końcem. I ciekawe jak z krótkimi umowami, 12 i 15 - miesięcznymi?

Przy pakiecie Rodzinnym HD raczej nie wychodzi na to samo, skoro wcześniej pakiet kosztował 5 zł, a teraz płacisz 10, a w kolejnym roku 20.

• Upvote 1

Jak dla kogoś CP jest podstawową platformą to może nie jest źle. Ja brałem Rodzinny wyłącznie dla Polsatów Sport i dla mnie kluczowa była cena. Bogatsza oferta mnie nie urządza, bo i tak z niej nie skorzystam. Pakiet S, który zastąpił Rodzinny, jest gorszy pod względem zawartości i co gorsza, droższy. Na szczęście w sierpniu jeszcze przedłużyłem na starych warunkach, ale za dwa lata, jak się nic nie zmieni, będzie cienizna.

12 minut temu, Bartolini1379 napisał:

Ale ogólnie wygląda to tak: Rodzinny HD był za 4,75 zł. Teraz pakiet dużo uboższy, praktycznie z niczym, tzw. S, jest po uwzględnieniu upustów, rabatów, w cenie 15 zł, więc ponad trzysta procent drożej, więc kompletnie ten pakiet nie jest godny uwagi.

Pewnie to jest celowe "zagranie" ze strony Cyfrowego Polsatu. Myślę, że zrobiono tak celowo, aby większość abonentów decydowała się na pakiet L, ponieważ te dwa niższe są już kompletnie nieopłacalne. :wacko:

:idea:  To tak na marginesie, ponieważ niniejszy wątek nie jest od dyskusji na temat zawartości poszczególnych nowych pakietów Cyfrowego Polsatu. :read:

[email protected] tylko,że 2 miliony abonentów miało wspomniany pakiet Rodzinny HD, z tego teraz połowa wypowie umowę i pozostanie przy naziemnej. Polsat na tej ogromnej podwyżce się przejedzie. Ale jest z tego wyjście nic nie robić i przejść na czas nieokreślony z umową i wtedy opłata wyjdzie 15zł za Rodzinny HD, jest też już sporo abonentów co złożyli wypowiedzenie i dziś się dowiedzieli że dostępne są tylko nowe pakiety, teraz nie wiedzą co robić, wystarczy zadzwonić na infolinię i wycofać wypowiedzenie. Temat świeży i gorący, konsultanci sami dobrze nie wiedzą jak to tłumaczyć. Taka jest prawda. 

Rozmawiałem z konsultantem z DUK po raz drugi i dowiedziałem się, że oferty przedłużeniowe są tylko na 24 miesiące. Dostałem 3 propozycje przedłużenia umowy: 

1. Pakiet S - pierwsze 12 miesięcy 10 zł, następne 12 miesięcy 20 zł.

2. Pakiet M + Cinemax - 20 zł przez 24 miesiące.

3. Pakiet L 50 zł przez 24 miesiące.

7 minut temu, Dr.Hause napisał:

Rozmawiałem z konsultantem z DUK po raz drugi i dowiedziałem się, że oferty przedłużeniowe są tylko na 24 miesiące. Dostałem 3 propozycje przedłużenia umowy: 

[...]

3. Pakiet L 50 zł przez 24 miesiące.

Czyli ledwie dychę taniej od ceny nominalnej przy "kagańcu" na 24 miesiące? :crazy: Czy są do tego jakieś pakiety dodatkowe gratis albo z obniżoną ceną?

Czy złożyłeś wypowiedzenie swojej umowy? Ile miesięcy pozostało ci jeszcze do końca dotychczasowej umowy?

Tak, złożyłem wypowiedzenie i dostałem takie propozycje przedłużenia. Fakt, mam jeszcze 5 miesięcy do końca umowy, więc jeszcze się wytrzymałem. Pakiety dodatkowe są płatne po standardowych cenach.

Godzinę temu, Bartolini1379 napisał:

jest też już sporo abonentów co złożyli wypowiedzenie i dziś się dowiedzieli że dostępne są tylko nowe pakiety, teraz nie wiedzą co robić, wystarczy zadzwonić na infolinię i wycofać wypowiedzenie.

Padli ofiarą własnej [beep]ości.

Zresztą, zawsze w rezerwie pozostaje darmowe DVB-T.

Godzinę temu, Bartolini1379 napisał:

Ale jest z tego wyjście nic nie robić i przejść na czas nieokreślony z umową i wtedy opłata wyjdzie 15zł za Rodzinny HD,

Rodzinny bez kanałów nadawanych promocyjnie nie jest wart nawet 5 PLN.

Godzinę temu, Dr.Hause napisał:

Tak, złożyłem wypowiedzenie i dostałem takie propozycje przedłużenia. Fakt, mam jeszcze 5 miesięcy do końca umowy, więc jeszcze się wytrzymałem. Pakiety dodatkowe są płatne po standardowych cenach.

Czy orientujesz się może, czy jakbyś się jednak zdecydował przedłużyć umowę już teraz i tym samym wziąć jeden z tych nowych pakietów to czy te pozostałe 5 miesięcy twojej obecnej umowy zostałyby anulowane i nowa umowa weszłaby ci już od kolejnego twojego okresu rozliczeniowego?

Czy posiadasz też usługę Multiroom? Jeśli tak to z iloma dekoderami dodatkowymi i jaką cenę tej usługi zaproponował ci teraz DUK na przedłużenie umowy w ramach tej nowej oferty?

Tak odbyłem dosyć długo rozmowę z DUK . Pakiety cenowo wyglądają tak jak pisałem każdy o 10 zł niżej przez okres 24 miesięcy.  Natomiast jeśli ktoś chce dostać pakiet wyższy promocyjne  to wygląda to następująco  np. przy pakiecie S  pierwsze 12 miesięcy cena obniżona o 10 zł , wyższy pakiet M dostępny przez 6 miesięcy  a następne 12 miesięcy 20 zł. 

Przy przedłużeniu umowy nic się nie zmienia 5 miesięcy zostaje animowanych i od następnego okresu rozliczeniowego wchodzi w życie nowa umowa natomiast programy są uruchamiane tak jak do tej pory po akceptacji w ciągu kilku godzin. W trakcie trwania umowy można włączyć sobie np. na miesiąc  HBO czy inna opcje dodatkowo na czas nieokreślony  tj . + 5zł do ceny którą widnieje w konfiguracji .Nie mam mulitiroom nie wiem jak tam wygląda ta sytuacja.

Edited by Dr.Hause