Jump to content

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

17 godzin temu, tomas1981 napisał:

Przepraszam, to ile płacisz za pakiet Familijny Max, Sport, Film, Cinemax i Eleven? 20 złotych?

Za telefon w Plusie płace 20 zł.Za CP z multiroom i dekoderem z nagrywarką płacę 80 zł.

Ps. wszystko dostałem na 3 miesiące gratis za 0 zł, w tym VOD. Wiem, że mogłem wziąć HBO gratis na jeden miesiąc, ale tak na prawdę to tych kanałów nie oglądam, więc już nie mówiłem o tej opcji konsulowi.

Czołem. Obecnie mam Rodzinny HD + PSP + CP GO + Cinemax + Eleven w umowie na 24/6 za 60 zł. Nie zależy mi na Cinemax, zależy mi na PSP, Eleven i CP GO. Zamiast Rodzinnego mogłoby być coś wyżej. Za chwilę będę miał 6 miesięcy do końca. Co można ugrać?

Ja bym z pewnością nie ryzykował. Gdybym teraz miał przedłużać umowę to bym się nawet z tym spieszył, aby dostać jeszcze dotychczasowe pakiety na dotychczasowych zasadach. :roll:

Ta nowa oferta dla nowych abonentów Cyfrowego Polsatu jest znacznie mniej korzystna, niż dotychczasowa. Obawiam się, że podobnie może być w przypadku obecnych abonentów. :wacko:

Wciąż jednak nic nie wiadomo w tej sprawie. Nadal czekamy na szczegóły.

• Upvote 1

Faktycznie wg nowych pakietów akurat taka kombinacja wyszłaby taniej. Myślałem jeszcze nad telewizją internetową, ale widzę, że tam w ogóle już jest drogo. Ale nie wiem jak jest dla przedłużających, czy w ogóle jest opcja przeskoczenia na telewizję internetową i pakiety są tańsze niż dla nowych klientów?

@j_krk, pomyśl nad  umową 24/3 z pakietem Familijnym HD  za 20 zł., lub Familijnym Max za 30 zł., lub Rodzinnym  za 5 zł.

Pozostałe sportowe - PSP i Eleveny można wziąć włączając ich w ICOK na czas nieokreślony. Dla nowych jest odpowiednio- 25 i 15 zł, więc dla przedłużających nie będzie drożej. Obecnie PSP na włączeniu to 30 zł. jeśli to aktualne.

Tak, ale na razie nie uda Ci się zejść na 5 zł (3 mc przeed końcem umowy).Na któryś Familijny już teraz  tak, po wypowiedzeniu. Może jest jakaś konfiguracja tańszego Familijnego z PSP i Eleveny, by taniej to wyszło, od włączania w ICOK.

Edited by stan69

Jak składacie wypowiedzenie przez ICOK? W formie zeskanowanego dokumentu? Czy zwykła informacja o wypowiedzeniu umowy?

OK, już nieważne. 

Sama formułka, że wypowiadam umowę, wystarczyła jako wiadomość w ICOK. 

Otrzymałem już potwierdzenie o przyjęciu wypowiedzenia.

@Bibo999

W ICOK kontakt z Cyfrowym Polsatem-->Napisz do nas-->Telewizja-->wybierasz numer karty-->Warunki umowy-->Okres podstawowy/wypowiedzenia umowy--> na dole "Nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie" i w nowym okienku piszesz wypowiedzenie.

• Thanks 1

Jestem po rozmowie z DUK - dla tych co wypowiedzieli umowę są jeszcze dostępne stare pakiety. Do tej pory miałem umowę na 12 m-cy, zostało 6 m-cy do końca. Umowa krótka (15 m-cy) jest dostępna, ale bez darmowych miesięcy. 

Aktualnie mam pakiet Familijny Max+Sport+Film+Cinemax - 60zł + HBO (elastycznie) za 25zł. Razem 85zł

Propozycje:

24/6 - Familijny Max+Sport+Film+Cinemax+HBO (na całą umowę) za 90zł

24/3 - Familijny Max+Sport+Film+Cinemax+HBO (na całą umowę) za 80zł.

Przedłużyłem umowę na starych warunkach.

Rodzinny HD 5 zł. 24/3. Opcja On The Go w cenie na 24 miesiące.

Ten dodatkowy miesiąc pakietów za darmo to muszę sam włączyć w ICOK?

2 godziny temu, Bibo999 napisał:

Jak składacie wypowiedzenie przez ICOK? W formie zeskanowanego dokumentu? Czy zwykła informacja o wypowiedzeniu umowy?

OK, już nieważne. 

Sama formułka, że wypowiadam umowę, wystarczyła jako wiadomość w ICOK. 

Otrzymałem już potwierdzenie o przyjęciu wypowiedzenia.

Co dokładnie napisałeś w wiadomości?

58 minut temu, blend napisał:

Ten dodatkowy miesiąc pakietów za darmo to muszę sam włączyć w ICOK?

Nie, dodatkowe pakiety, dostępne czasowo bez opłat, włączy ci od razu konsultant. Jeszcze tego samego dnia kanały z tych pakietów powinny u ciebie "świecić".

Natomiast musisz pilnować terminów i samodzielnie wyłączyć pakiety (najlepiej za pomocą ICOK), których darmowy okres się kończy. Można to też oczywiście zrobić wcześniej. Nie musi to być w ostatnim miesiącu obowiązującego darmowego okresu. ;) Oczywiście, jeśli zechcesz zostawić sobie jakiś tego typu pakiet i potem, po okresie darmowym, już za niego płacić to nie musisz zgłaszać jego wyłączenia. :)

46 minut temu, Barti napisał:

Nie, dodatkowe pakiety, dostępne czasowo bez opłat, włączy ci od razu konsultant. Jeszcze tego samego dnia kanały z tych pakietów powinny u ciebie "świecić".

Natomiast musisz pilnować terminów i samodzielnie wyłączyć pakiety (najlepiej za pomocą ICOK), których darmowy okres się kończy. Można to też oczywiście zrobić wcześniej. Nie musi to być w ostatnim miesiącu obowiązującego darmowego okresu. ;) Oczywiście, jeśli zechcesz zostawić sobie jakiś tego typu pakiet i potem, po okresie darmowym, już za niego płacić to nie musisz zgłaszać jego wyłączenia. :)

Umowę mam już zaakceptowaną, a kanały promocyjne nie świecą. Tylko Rodzinny HD.

Konsultant wspomniał o tym, że sam muszę je włączyć i wyłączyć.

Pytanie brzmi, kiedy mam to zrobić? Dziś? W nowym cyklu rozliczeniowym, czyli od 19.09, czy od 01.10?

Edited by Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.