Jump to content

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

8 godzin temu, stan69 napisał:

@bieniek3 nic nie przeoczyłeś, wszystko się zgadza. Gdyby nie PSP to byłaby umowa 12/3.

Składaj wypowiedzenie, anulują Ci pozostałe mc i będziesz miał darmowe nowej przedłużeniowej umowy.

Który wariant będzie poprawny w moim przypadku?

1. Wypowiadam umowę o świadczenie usługi telewizji satelitarnej pomiędzy mną a Cyfrowym Polsatem S.A z końcem najbliższego okresu rozliczeniowego z zachowaniem jednomiesięcznego okresu wypowiedzenia.

2. Wypowiadam umowę o świadczenie usługi telewizji satelitarnej pomiędzy mną a Cyfrowym Polsatem S.A z zachowaniem umownego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec okresu podstawowego umowy.

Witam,

Czy jest opcja umowy 24/3 z pakietem Familijny Max HD + Cinemax + Eleven za 50 zł? lub jaki byłby ew. inny wariant cenowy?

Wypowiedzenie złożone. Chcieliśmy w domu coś ugrać z z F. Max HD, ale jeśli się nie będzie dało, to pozostanie chyba zejście na Familijny Hd + Cienemax + Eleven za 50 zł

Obecnie mamy Familijny Max HD+ Cinemax + Sport + Film + Eleven za 70 zł (umowa 12/3) + 5 zł multiroom

Edited by sgoodman

Wiem, że jest Familijny Max HD + Cinemax + Eleven + OTG za 60 zł, ale w 24/6, więc cenowo prawie to samo.

PS doczytałem, że tu Mr 10 zł.

Edited by stan69
Godzinę temu, bieniek3 napisał:

Który wariant będzie poprawny w moim przypadku?

1. Wypowiadam umowę o świadczenie usługi telewizji satelitarnej pomiędzy mną a Cyfrowym Polsatem S.A z końcem najbliższego okresu rozliczeniowego z zachowaniem jednomiesięcznego okresu wypowiedzenia.

2. Wypowiadam umowę o świadczenie usługi telewizji satelitarnej pomiędzy mną a Cyfrowym Polsatem S.A z zachowaniem umownego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec okresu podstawowego umowy.

Jak coś będzie nie tak to dopytają. Ja tak miałem. Zapytali przez iCOK, doprecyzowałem, umowa wypowiedziana i później przedłużona na pakiet Rodzinny HD za 5 zł/mc.

Z tego co czytam to jest specjalna oferta na Rodzinny HD 5 zł/mc, Familijny HD 20 zł/mc. Jest coś podobnego dla pakietu Familijny Max HD?

3 minuty temu, G2000 napisał:

Jak coś będzie nie tak to dopytają. Ja tak miałem. Zapytali przez iCOK, doprecyzowałem, umowa wypowiedziana i później przedłużona na pakiet Rodzinny HD za 5 zł/mc.

Z tego co czytam to jest specjalna oferta na Rodzinny HD 5 zł/mc, Familijny HD 20 zł/mc. Jest coś podobnego dla pakietu Familijny Max HD?

Familijny Max HD 30 zł - umowa 24/3

• Upvote 1

Dobry wieczór

Stan na dzisiaj:

Podstawowe zobowiązanie: Familijny Max HD
40,00 zł

Kontrakt połączony w ramach smartDOM 4 - produkt uprawniający
Pakiet na dekod. dodatk.: Multiroom HD signinPageQuestionmark.png.cp?ln=img&v=2007271417
5,00 zł
+
Dodatkowe zobowiązania wynikające z elastyczności:
Dodatkowe zobowiązanie: HBO HD HBO GO
Dodatkowe zobowiązanie: Polsat Sport Premium
Dodatkowe zobowiązanie: CP GO OTG
Dodatkowe zobowiązanie: SPORT HD
Dodatkowe zobowiązanie: Cinemax HD
Dodatkowe zobowiązanie: FILM HD
70 zł
razem 115pln/miesiąc
Pozostały okres obowiązywania umowy: 5 miesięcy
Konsultant oferuje pakiet za 60 (family max + Film HD + sport HD +Cinemax HD) + 25 za HBO,  umowa 29/3
Interesuje mnie Familijny Max HD + HBO HD HBO GO+Cinemax HD+FILM HD, bez żadnego extra sportu . Czy jest to możliwe ?

Witam. 

Mam coś takiego. 

Pakiet podstawowy:
Pakiet Familijny Max HD

Pakiety i usługi dodatkowe:
Pakiet Sport HD, Opcja ON THE GO, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Film HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Usługa Multiroom HD (2 dekodery), Katalog treści online, Pakiet Eleven Sports HD

Opłata 110zl.

Umowa chyba była 15/3

6 do końca. 

Nie potrzebuje Hbo i eleven. Chcę płacić jak najtaniej. Czyli Pakiet full ale bez hob i eleven. 

Dekodery PVR I 2 hd

Co mogę dostać. Jak najkrótsza umowa. 

1 godzinę temu, Crazy_Sat napisał:

Mam identyczny pakiet tylko, że bez HBO za 80 zł (średnio 60 zł bo w umowie 12/3 mc) Wyłącz HBO przez icok. HBO kosztuje 30 zł

maksymalnie to chyba możesz otrzymać to co napisałem.

17 godzin temu, seba2310 napisał:

Interesuje mnie Familijny Max HD + HBO HD HBO GO+Cinemax HD+FILM HD, bez żadnego extra sportu . Czy jest to możliwe ?

SPORT HD+Cinemax HD+FILM HD to jeden pakiet więc go nie rozdzielisz.

Edited by mietekzuqwertyl

W ICOK widnieje 7 mies. do końca umowy, złożyłem wypowiedzenie i dziś miałem telefon z propozycja umowy (Familijny Max HD + Sport HD + PSP za 70zł)  29/3 lub 15/1

Na lepsza propozycje (pasowałoby mi 24/6) podobno trzeba poczekać bliżej końca umowy , mają się jeszcze odezwać w grudniu.

Czy to normalne, że jeszcze teraz nie mogę otrzymać oferty 24/6?

21 godzin temu, seba2310 napisał:

Konsultant oferuje pakiet za 60 (family max + Film HD + sport HD +Cinemax HD) + 25 za HBO,  umowa 29/3

Cenowo dobrze, tylko umowa należy Ci się roczna (12/3), zresztą do każdej masz dostęp.Czy ze Sportem, czy bez to cena bez zmian.

To że dają na 29 miesięcy, to pewnie wypowiedzenia się nie wysłało ?

@tom1223 na kilka dni przed nowym okresem rozliczeniowym sam zadzwoń do DUK i negocjuj umowę przedłużeniową na 24/6, ta na 29 mc to do wymiany sprzętu. W grudniu to będzie zima.

Edited by stan69

Nie ma już umowy 15/3? Obecnie 12/3 także ta odpada (o tym wiem).

Mam propozycję albo 15/1 lub 24/6 i teraz nie wiem. Chcę fulla, ale nie chcę długiej umowy.

przy krótszej to już nieopłacalne trochę (przy krótszej mamy ogólnie uśrednioną cenę ~89% ceny pakietu, przy dłuższej mamy już ~67% ceny).

Jeśli to prawda że nie ma 15/3 to trudno i weźmie się 24/6.

Posiadam umowę 24/6 z  pakietem  familijnym i Cinemax za 40zł plus 3 dekodery multirom za 20zł łącznie płacę 60zł

Umowa kończy mi się za niespełna 4 miesiące 11 grudzień 2020

Mam prośbę i proszę o pomoc 

Czy już mam składać wypowiedzenie i co mogą mi zaoferować zależy mi na niższej cenie ale i z opcją trzech dodatkowych dekoderów.

Z góry dziękuję za odpowiedź 

@stan69, @maks27 dzięki, tak jak mówiliście zadzwoniłem do DUK i dostałem 24/6. Dodam tylko, że poprzedni telefon z ofertą 29/3 lub 15/1 miałem z DUK i jak teraz powiedział mi konsultant podobno wtedy jeszcze nie było oferty 24/6 (domyślam się, że po prostu chcieli dłużej przetrzymać na starej umowie)

• Upvote 1
W dniu 30.08.2020 o 23:02, Góral76 napisał:

Posiadam umowę 24/6 z  pakietem  familijnym i Cinemax za 40zł plus 3 dekodery multirom za 20zł łącznie płacę 60zł

Umowa kończy mi się za niespełna 4 miesiące 11 grudzień 2020

Mam prośbę i proszę o pomoc 

Czy już mam składać wypowiedzenie i co mogą mi zaoferować zależy mi na niższej cenie ale i z opcją trzech dodatkowych dekoderów.

Z góry dziękuję za odpowiedź 

Pisz koniecznie wypowiedzenie, najlepiej w ICOK, bez wychodzenia z domu i opłaty za list.

Możesz wziąć Familijny HD za 20 zł na 24/3 + 3 MR też za 20 zł. Bardziej z ceną nie zejdziesz.

Jest Rodzinny HD z Cinemax ale cena ta sama. Możesz przejść na umowę 12/3 z Familijnym HD + 3 Mr i obecnymi cenami, ale tu nie ma OTG i Cinemax.

@kristof1992 nie ma tej umowy 15/3 już od 14 listopada ub.roku.

Edited by stan69

@stan69  dzięki za pomoc zrobiłem już przez ICOK wypowiedzenie. Teaz czekam na kontakt 

Jeszcze mam dwa pytania 

Przedłużenie umowy obowiązuje od zaraz czy po zakończeniu tej pierwszej umowy która kończy mi się w grudniu?

A drugie pytanie może takie na  przyszłości ale pewnie ktoś zna odpowiedź 

Jeśli mi zapronują rabat na abonament przez na okres umowy np 24m-ce czy po tych okresie jeśli nie zrobie wypowiedzenia czy od 25 miesiaca  wrócą już normalna kwota abonamentu bez rabatu czy zostanie dalej taka sama.

Właśnie mnie to zastanawia więc może ktoś zna odpowiedź.

Przedłużenie umowy zacznie obowiązywać od najbliższego okresu rozliczeniowego. Zawsze po zakończeniu umowy (na czasie nieokreślonym) abonament delikatnie wzrasta (będzie to wyszczególnione na umowie). Przy negocjacjach z DUK powiedz, że jesteś użytkownikiem forum satkuriera i poproś o jakieś gratisy na miesiąc typu HBO, PSP. 

• Upvote 1

Witam. Posiadam obecnie  

Pakiet Familijny Max HD (pakiet sport, cinemax, sport premium, film, on the go, eleven sports) i do tego usługę multiroom) 

Umowa 24/6 i płatnośc 85zł. Do końca obowiązywania umowy pozostały 4 miesiące. Dalsze przedłużenie chciałbym pewnie zrobić w kierunku tych samych pakietów. Jakie są możliwości na korzystniejszą umowę?

Edited by Kimas
zmiana

Przypomnijcie mi proszę. Umowa 24/6 z Eleven i PSP za 80zł to standardowa oferta dostępna od ręki na infolinii i nie wymaga wypowiedzenia, prawda? Druga sprawa - wymiana dekodera Multiroom HD5500s na Evoboxa Lite to nadal 29zł?

Edited by nix124