Jump to content

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

1 godzinę temu, Arerox napisał:

A takie pytanie jeszcze. 
Jak dzwoni DUK to lepiej kręcić, że ta rezygnacja jest prawdziwa i w sumie nie chcę przedłużać umowy i dać się przekonywać czy od razu powiedzieć co się chce i nie tracić czasu?

Pierwsze pytanie z DUK z reguły to: Dlaczego Pan rezygnuje ? I tu możesz powiedzieć co chcesz.Konsultant nie powinien szybko z Ciebie zrezygnować. Odnośnie tych gratisów wyżej. Jeżeli dostaniesz tylko jeden pakiet na przykład, to pytaj też o inne. Masz okazję  zaznajomić się z ofertą :).

• Upvote 1
18 godzin temu, mpajak69 napisał:

moje pytanie:moge obecnie przedłużając umowe na 24/3 zrezygnować z MR,wziąść jeden abo za 5 zł?(jeden dekoder odesłać).Pozdrawiam.

Możesz, na 4 mc przed końcem umowy.

Cześć, kończy mi się właśnie umowa na pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD. Do tej pory płaciłem 60zł/miesiąc czyli raczej słaba standardowa cena(jestem klientem od czterech lat). Chcę przedłużyć umowę, dostałem ofertę na 29 miesięcy na ten sam pakiet plus pakiet VOD na 6 miesięcy za darmo(kompletnie mnie to nie interesuje). Po stwierdzeniu że to słaba oferta konsultantka zeszła z czasem trwania umowy na 24 miesiące(reszta zostaje tak samo). Dostałem propozycję aneksu do umowy na maila jednak nadal uważam że nie jest to dobra oferta. Przecież nowi klienci za ten sam pakiet dostają jeszcze trzy miesiące za darmo. Dodam że zawsze opłacam abonament za cały czas trwania umowy od razu po jej podpisaniu, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie w negocjacjach. Jaką cenę mogę ugrać składając rezygnację? Nie będę musiał zwracać dekodera? Z tego pakietu który mam nie zależy mi na Sport HD i na Cinemax HD, reszta musi zostać tak jak jest. Z góry dzięki za odpowiedź.

Kolego vrrs. Napisz wypowiedzenie.Ten pakiet o którym piszesz jest osiągalny za 50 złotych miesięcznie w umowie 24/3, oczywiście pozostając przy obecnym dekoderze.

Godzinę temu, tomas1981 napisał:

Kolego vrrs. Napisz wypowiedzenie.Ten pakiet o którym piszesz jest osiągalny za 50 złotych miesięcznie w umowie 24/3, oczywiście pozostając przy obecnym dekoderze.

Przy takim abo bardziej opłacalne jest 24/6

5 godzin temu, vrrs napisał:

Cześć, kończy mi się właśnie umowa na pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD. Do tej pory płaciłem 60zł/miesiąc czyli raczej słaba standardowa cena(jestem klientem od czterech lat). Chcę przedłużyć umowę, dostałem ofertę na 29 miesięcy na ten sam pakiet plus pakiet VOD na 6 miesięcy za darmo(kompletnie mnie to nie interesuje). Po stwierdzeniu że to słaba oferta konsultantka zeszła z czasem trwania umowy na 24 miesiące(reszta zostaje tak samo). Dostałem propozycję aneksu do umowy na maila jednak nadal uważam że nie jest to dobra oferta. Przecież nowi klienci za ten sam pakiet dostają jeszcze trzy miesiące za darmo. Dodam że zawsze opłacam abonament za cały czas trwania umowy od razu po jej podpisaniu, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie w negocjacjach. Jaką cenę mogę ugrać składając rezygnację? Nie będę musiał zwracać dekodera? Z tego pakietu który mam nie zależy mi na Sport HD i na Cinemax HD, reszta musi zostać tak jak jest. Z góry dzięki za odpowiedź.

Czyli nie wysłałeś wypowiedzenia, to raz a dwa mogłeś prowadzić negocjacje 5 - 6 miesięcy przed końcem obecnej umowy.Wyślij wypowiedzenie, tak jak koledzy wyżej piszą i następnie możesz ugrać umowę 12/3 w cenie 60 zł miesięcznie.  Pół roku przed końcem tej nowej umowy możesz negocjować kolejną, tylko musisz wysłać znów wypowiedzenie umowy.Następna umowa będzie 15/1 lub 24/6.

Taka sprawa zmarła teściowa na którą 12 lat była przypisana umowa na telewizję satelitarną w CP. Co radzicie przepisać umowę na teścia czy rezygnacja i umowa od nowa. Dodam ze płacili 20 złotych i nie świecą nawet Cinemaxy??? Teściowa pewnie nie słyszała o czymś takim jak renegocjacja umowy. Zastanawiam się czy dałoby radę dołożyć jakieś kanały a może obniżyć abonament. Co radzicie zrobić?

Dzwoniłem na infolinię CP niestety Pan nie chciał udzielić żadnej odpowiedzi tłumacząc się że informacji może udzielić tylko osobie na którą zawarta jest umowa. Teść nie ma pojęcia czy umowa jest na jakiś określony czas czy przedłuża się o miesiąc. Zresztą teść teraz nie ma głowy do niczego, wiadomo.

Po złożeniu wypowiedzenia poprzez ICOK otrzymałem potwierdzenie skutecznego zarejestrowania na maila, po czym sam zadzwoniłem do DUK i przedłużenie tak jak chciałem Rodzinny 5 złotych umową 24/3.

Więc @vrrs  jeśli chcesz możesz czekać lub zadzwonić i powiedzieć jaką umowę byś zaakceptował tak jak ja.

16 godzin temu, gmark napisał:

Taka sprawa zmarła teściowa na którą 12 lat była przypisana umowa na telewizję satelitarną w CP. Co radzicie przepisać umowę na teścia czy rezygnacja i umowa od nowa. Dodam ze płacili 20 złotych i nie świecą nawet Cinemaxy??? Teściowa pewnie nie słyszała o czymś takim jak renegocjacja umowy. Zastanawiam się czy dałoby radę dołożyć jakieś kanały a może obniżyć abonament. Co radzicie zrobić?

Dzwoniłem na infolinię CP niestety Pan nie chciał udzielić żadnej odpowiedzi tłumacząc się że informacji może udzielić tylko osobie na którą zawarta jest umowa. Teść nie ma pojęcia czy umowa jest na jakiś określony czas czy przedłuża się o miesiąc. Zresztą teść teraz nie ma głowy do niczego, wiadomo.

Była taka opcja  przepisania umowy w takim przypadku, na forum było to gdzieś poruszane,  ale według mnie lepiej zakończyć obecną umowę i podpisać nową, powiedzmy na Ciebie. Pakiet Rodzinny, 20 zł miesięcznie z Cinemax. Umowa na 2 lata. Jeżeli się oferta utrzyma, pod koniec umowy negocjacje Rodzinnego za 5 zł miesięcznie bez Cinemaxa w umowie na 2 lata.

Dziś drugi telefon z DUK. 
Propozycja 24/6. Jak powiedziałem, że nie jestem w ogóle zainteresowany przedłużaniem to padła propozycja 12/3 + anulowanie 5 miesięcy obecnej umowy. PSP + HBO promocyjnie na 1 miesiąc. 

To co jeszcze usłyszałem, to że niestety przy umowie na 15 miesięcy jest tylko 1 darmowy miesiąc (zamiast 3).

Dodatkowo przy umowie 24/6 PSP płatne 10 PLN. 

Ktoś potwierdzi te powyższe informacje? 

9 godzin temu, Arerox napisał:

Dziś drugi telefon z DUK. 
Propozycja 24/6. Jak powiedziałem, że nie jestem w ogóle zainteresowany przedłużaniem to padła propozycja 12/3 + anulowanie 5 miesięcy obecnej umowy. PSP + HBO promocyjnie na 1 miesiąc. 

To co jeszcze usłyszałem, to że niestety przy umowie na 15 miesięcy jest tylko 1 darmowy miesiąc (zamiast 3).

Dodatkowo przy umowie 24/6 PSP płatne 10 PLN. 

Ktoś potwierdzi te powyższe informacje? 

Gdyby była lepsza oferta to ktoś by Ci ją tu przedstawił. Lepszej nie dostaniesz. Anulowane 5 miesięcy starej umowy. W to miejsce wchodzi nowa. 3 miesiące gratis, 3 płatne i możesz negocjować kolejną, tym razem na 15/1 lub 24/6. Jedynie możesz dopytać o inne gratisy na miesiąc do tych proponowanych.Rozrywka i Ekstraklasa.Może się skusisz aby włączyć je w kolejnej umowie na stałe :).

Witam. Mam pytanko. Za 6,5 miesiąca kończy mi się umowa. Obecnie posiadam pakiet Familijny Max HD, Sport, Cinemax, Film, Eleven, HBO. Do tego dekoder główny Evobox Pvr i dekoder multiroom HD 3000. Za całość 105 zł. Pod koniec września planuję wysłać wypowiedzenie. Co w tym przypadku można by dostać? 

Pisz wypowiedzenie w ICOK, możesz uzyskać anulowanie obecnej umowy, nawet 6 mc. Jeśli przedłużysz umowę z tym co masz, to cena ta sama. Gratisowo możesz dostać na mc PSP, Rozrywkę, a VOD na miesące bezpłatne.