Jump to content

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

Przy umowie 15/1 i abonamencie 70 zł za pakiet Evobox PVR HD jest za 49 zł i 5 zł czynszu co miesiąc. Evobox HD wcale nie jest dostępny przy tej umowie. Evoboxy Lite HD do MR są po 29 zł miesięcznie. Przy umowie 24/4 i abonamencie 70 zł Evobox PVR HD jest za 49 zł jednorazowo a Evobox HD za 1 zł jednorazowo. MR tak jak wyżej. 

Usługa Catch UP działa tylko jeśli wybierzesz główny Evobox HD lub Lite HD a do MR Evoboxy Lite HD. Przy wyborze głównego dekodera z nagrywarką usługa jest niedostępna. 

@Nowy 123, to ja może się wtrącę i dopytam przy okazji dla siebie odnośnie tych dekoderów.

39 minut temu, Nowy 123 napisał:

Usługa Catch UP działa tylko jeśli wybierzesz główny Evobox HD lub Lite HD a do MR Evoboxy Lite HD. Przy wyborze głównego dekodera z nagrywarką usługa jest niedostępna.  

To się tyczy dekodera głównego, czy też multiroom? W sensie na dodatkowym Evobox Lite ten CatchUP nie będzie działał, kiedy jako główny mam PVR? Tak samo jest z reStart i TimeShift?

I druga sprawa. Mam teraz umowę za 80zł 24/6 z PSP. Interesuje mnie raczej to samo, załóżmy, że wymienię dodatkowego HD5500s na Evoboxa Lite i zostawiam swojego głównego PVR. Oprócz aktywacji za 29zł tracę też dwa miesiące gratis, czy to odnosi się tylko do wymiany dekodera głównego?

Czyli Chcesz nagrywac PVR "nie przewijasz" w CatchUP ^^ troche lypaa.

Wymiana dekoderow zawsze wiaze sie z aneksem dlugosci umowy czy mozna w trakcie wymienic dekodery za oplata bez wydluzania jej?

Jeśli ktoś ma  Multiroom na zasadzie przekładania karty to przedłużając może dobrać dodatkowy dekoder Evobox Lite czy jeden z HDxx00 ? W sytuacji braku wymiany obecnego dekodera z Multiroom oczywiście.

Jesli chcialbym umowe 24/6 to moge otrzymac maksymalnie:

Familijny Max HD + Film + Sport + Cinemax + PSP + 2x Multiroom (ew. miesiac darmowy HBO?) za 80zl/msc?

Mam obecnie umowę na pakiet Premium Max + multiroom x1 o długości 12/3, 6 miesięcy do końca umowy. Złożyłem wypowiedzenie. Chciałbym wymienić dekodery (mam Sagemcom ESI88 + HD2000 multiroom) na Evoboxy. Główny PVR a dodatkowy HD. Czego mogę oczekiwać?

Obecnie mam umowę 15+1, bo wymieniałem dekodery.

Pakiety: Familijny Max HD + Film HD, Cinemax HD, Sport HD, Katalog treści online, Eleven Sports HD + Usługa Multiroom HD. Łącznie 80 PLN/msc.

Wypowiedzenie wysłane. Czy jedyne na co mogę liczyć to 12/3 zostawiając te same pakiety? Jak dzisiaj wygląda kwestia Polsat Sport Premium? Na jakich warunkach?  

Nie jedyne, a pewnie jedynie czeka Cię umowa 24/6. To co masz + PSP 10 zł  ( ten pakiet wymaga umowy na 24 mc )+ Mr 5 zł + OTG w cenie.Chyba masz 5 zl czynszu za dekoder.

PSP za 10zł i na 2 lata, tylko że za rok ten pakiet może przejść do historii, jak Polsat przegra przetarg na LM i LE od sezonu 21/22

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Cześć,

Poprzednia umowa 24 / 6

Dostałem propozycję odnowienia:

Familijny MAX HD, FILM HD, CINEMAX HD, SPORT HD, PSP + 2x MultiRoom za 80 zł w opcji

24 / 6 lub 12 / 3

Czy jest to dobra oferta? Czy można zrezygnować z PSP?

Dostałem też możliwość wymiany dekoderów z MultiRoom na HD 6000 za 29 zł / szt. Jest szansa na wymianę na lepsze modele? np. z nagrywarką lub na Evoboxy lub CAM?

Z wymianą dekoderów krótszy okres za 0 zł.

Edited by nev

@nev oferta z PSP jest tylko w opcji 24/6 więc nie dostałeś opcji 12/3 z tym pakietem. Jak już to może być Eleven w tej opcji.

Dekoderów z nagrywarką nie ma do usługi MR, tylko główny może być z nagrywarką. Modułu CAM również nie otrzymasz. A jeśli chcesz wymienić dodatkowe na Evoboxy Lite HD to główny też musisz wymienić na Evobox PVR HD lub Evobox HD. 

Dzień dobry. Pytanie dla pewności - przedłużając umowę uprawniającą w Smart Dom, którą jest telewizja, w opcji 24/6 bez obniżenia pakietu i ceny, rabat na kolejne usługi zostaje zachowany?

Obecnie:

Pakiety: Familijny Max HD + Film HD, Cinemax HD, Sport HD, Katalog treści online, Eleven Sports HD + Usługa Multiroom HD. Łącznie 80 PLN/msc.

Umowa 15/3. Teraz będę chciał 12/3. Czy da rade na trzy miesiące ugrać PSP? 

Cześć , mam teraz 

• Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD
  • Pakiet dodatkowy: Pakiet Film HD
  • Pakiet dodatkowy: Pakiet Sport HD
  • Pakiet dodatkowy: Pakiet Cinemax HD
  • Pakiet dodatkowy: Pakiet Polsat Sport Premium
  • Pakiet dodatkowy: Pakiet Eleven Sports HD
  • Pakiet dodatkowy: Katalog treści online Pakiet dodatkowy: Multiroom HD 2 dekodery

Za to wszystko płacę 90 zł.  Umowa kończy się za 2 dni :)   Chciałbym pozbyć się  jednego multirooma,  i zmienić  ofertę na taką by mieć  dla żony programy domowy  HGTV,  i  TLC ,  a dla siebie  Eleven. Na co mogę liczyć?  Długość umowy nie ma znaczenia. 

@zbigorro podstawą do lepszej oferty lub jej zmniejszenia potrzebne jest wypowiedzenie umowy. Można go napisać i wysłać meilem w ICOK.Jeśli chcesz dokładnie tylko to co napisałeś, to wystarczy Familijny Max i Eleveny + 1 Mr w sumie za 70 zł.

Może też być - Familijny Max + Film + Sport + Cinemax + Eleven + 1 MR za 75 zł. Obie oferty w umowie 24/6 OTG w cenie.

W rozmowie z konsultantem DUK ( po wypowiedzeniu umowy ) zgłosisz ten 2-gi MR.

• Thanks 1

Może mi ktoś podpowiedzieć, w którą dokładnie zakładkę w icok trzeba wejść, by wysłać im wypowiedzenie? Wchodzę w kontakt z cp, napisz do nas i co dalej? Warunki umowy i okres podstawowy/wypowiedzenia umowy może być? Pytam dla pewności, żeby mi potem nie gadali, że nie odebrali mojego wypowiedzenia bo trzeba było inną zakładkę w icok wybrać. Z góry dzięki.

• Like 1