Jump to content

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

Tak też zrobię. Na razie czekam na informację o przyjęciu wypowiedzenia. Jak tylko zarejestrują to dzwonię. Potem od razu jako nowy klient biorę ten sam pakiet za 85 zł (nie 90 jak wcześniej) i w tej samej cenie (85 + 5) mam dwa dekodery Evobox PVR na dwóch niezależnych umowach. Mam nadzieję, że mój plan się powiedzie.

Ja mialem w ICOK "przekazane do realizacji" a jak zadzwonilem do DUK bylo zarejestrowane wypowiedzenie, a skladane bylo przez ICOK właśnie .

Dzięki za pomocy Panowie uzyskałem to co chciałem a nawet duzo więcej. Teraz mogę sobie potestować nowy tv nawet na kanałach których nie mam w PC+😉 Negocjacje z CP to czytsta przyjemność jedna rozmowa i max maxów chyba wyciagnięty. W konkurencji trzeba być bardziej cierpliwym i troche ponegocjować😃

Pochwal się co dostałeś.Ja czekam do sierpnia na Rodzinny za piątaka. "Darmowe" HBO właśnie wyłączyłem na koniec maja więc pewnie drugi raz nie dostanę.

Posted (edited)
W dniu 7.06.2020 o 19:32, czerstwy napisał:

To darmowe HBO można dostać raz w trakcie umowy? Podobna sytuacja jest z Rozrywką?

05.06 otrzymałem emaila od CP następującej treści, może komuś się przyda i wyciągnie od CP darmowe HBO:

Zamów pakiet HBO HD HBO HD

Zamów pakiet HBO HD HBO HD

Promocja uprawnia Abonenta do bezpłatnego korzystania z usługi HBO HD HBO GO przez okres jednego miesiąca. Po okresie promocyjnym, Pakiet jest płatny, jeśli nie zostanie wyłączony przez Abonenta. Promocja jest jednorazowa i nie dotyczy Abonentów, którzy korzystają lub korzystali z pakietu HBO HD HBO GO w przeszłości. Aplikacja HBO GO dostępna na dekoderach EVOBOX PVR, EVOBOX HD, EVOBOX LITE PVR, HD 7000, HD 6000, HD 5500s, HD 5000, HD 3000, MINI HD 2000. Opłata za transmisję danych zgodna z taryfą Państwa operatora usługi Internet.
Wypisanie z listy subskrybentów możliwe jest po zalogowaniu do indywidualnego profilu w serwisie ICOK.

Edited by markar

Ta promocja na pierwszą aktywację HBO jest od dawna. Najlepiej włączyć dzień po dacie okresu rozliczeniowego. Będzie wtedy 2 miesiące za darmo.

Prognoza płatności w ICOK nie uwzględnia promocji na HBO. Też miałem w prognozie +30 zł za HBO, a nie naliczyli tej opłaty za pierwszy pełny miesiąc. 

Dokładnie.Przerabiałem temat dosłownie miesiąc temu.Aktywacja w kwietniu i pierwotnie naliczona opłata za maj została następnie skorygowana do 0 zł.

Posted (edited)
22 godziny temu, Pawel napisał:

Pochwal się co dostałeś.Ja czekam do sierpnia na Rodzinny za piątaka. "Darmowe" HBO właśnie wyłączyłem na koniec maja więc pewnie drugi raz nie dostanę.

Rodzinny HD za 5 zeta 24/3 do tego opcja on the go podobno odpowiednik NC+go. Dodatkowo na miesiąc za free Rozrywka HD,HBO i HBO go,PSP i Filmbox  Premium +katalog  on line to nawet nie wiem co to jest. Oczywiście dalej moduł w Vu Ultimo 4K.To dla mnie był priorytet bo nie interesuja mnie dekodery operatora.Edit I została mi nadpłata 80zł z obecnej umowy😂

Edited by czerstwy
20 godzin temu, Pawel napisał:

Dokładnie.Przerabiałem temat dosłownie miesiąc temu.Aktywacja w kwietniu i pierwotnie naliczona opłata za maj została następnie skorygowana do 0 zł.

Jak dobrze pamietam ten miesiąc gratis przysluguje ponowniw po przedluzeniu/aneksie umowy. Moze ktoś  potwierdzi ?

Ja mam pakiet rodzinny z Cinemax z montazem za 25zl. Nowa pierwsza umowe od 26 stycznia .Mam pytanie, czy ja tez moge sobie wlaczyc HBO za darmo? Jesli tak to kiedy moge ta opcje wlaczyc by jak najdluzej skorzystac za darmo? I kiedy wylaczyc by nie placic?

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
22 godziny temu, ARTIPAPK napisał:

Tak, przysługuje. Za każdym razem tuż po przedłużeniu umowy poprzez Icok uruchamiam 1-miesięczne HBO. 

Czyli przy przedłużeniu to jest ten "gratis" od Konsultanta czy można wywalczyć jak wyżej dostał @czerstwy a ta promocja jest swoją drogą ?

21 godzin temu, lukasbabel2 napisał:

I kiedy wylaczyc by nie placic?

Najkorzystniej włączyć pierwszego dnia nowego okresu rozliczeniowego.

Oprócz HBO, można przy okazji włączyć jednorazowo pakiet :Ekstraklasa, Rozrywka i Polsat Sport Premium. Ale to tak na marginesie. Należy jednak pamiętać, aby co najmniej kilka godzin przed nowym okresem rozliczeniowym wyłączyć pakiet, aby nie została pobrana kwota za owy pakiet. 

18 godzin temu, ARTIPAPK napisał:

Należy jednak pamiętać, aby co najmniej kilka godzin przed nowym okresem rozliczeniowym wyłączyć pakiet, aby nie została pobrana kwota za owy pakiet. 

Najpóźniej na 24 godziny przed końcem bieżącego okresu rozliczeniowego.

Ja mam okres rozliczeniowy 26.05.2020-26.06.2020. W ICOK pisze, że HBO kosztuje u mnie 25 zł i oczekuje na aktywację z dniem 26.06. I od tego dnia miesięczna opłata łącznie 50 zł.

To kiedy mam włączyć usługę i wyłączyć by móc za darmo pierwszy raz skorzystać za darmo? 

Termin płatności 26 każdego miesiąca 

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Witam, mam takie pytanie. W lipcu pozostanie mi 6 miesiecy umowy 12/3. Aby posiadac kanaly PSP nalezy podpisac umowe na 24 miesiace (chyba, że coś się zmieniło). Z tego co sie orientuje Polsat ma prawa jeszcze na 1 sezon Ligi Mistrzów. Jesli Polsat nie kupi praw na kolejne lata to po sezonie bedę mógł rozwiązac umowe z powodu braku LM ? Wiem, że to wróżenie z fusów ale wole się zorientować w sytuacji. Pozdrawiam

Czyli 26 czy 27 czerwca mam wlaczyc HBO i ktorego wylaczyc by skorzystac dwa miesiace za darmo by mi nie naliczyli oplaty? Prosze odpiszcie, bo chce skorzystac z HBO. Ponawiam pytanie: czy na mojej pierwszej umowie z Cyfrowym Polsatem moge to wlaczyc bez oplat, bo nie wiem czy mi tez przysluguje za free, bo nie mam tego w umowie.

Siemka.

Jak obecnie wygląda najtańsza opcja po złożeniu wypowiedzenia na pakiet Familijny Max HD i dodatkowo pakiety: PSP, Ekstraklasa, Polsat Sport HD i Film HD? 

Sam korzystam z oferty Canal+ , ale chciałbym pomóc znajomym, którzy właśnie korzystają CP w wynegocjowaniu możliwe jak najlepszej oferty, ale sam za bardzo nie ogarniam i byłoby miło gdybym mógł liczyć na Waszą pomoc za którą z góry dziękuję.

Edited by kuku83

@kuku83 Fam.Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax = 60 zł. Ekstraklasa i PSP po 10 zł. umowa 24/6.

@lukasbabel2, skoro masz w ICOKu, że HBO czeka na aktywację 26 czerwca, no to już włączyleś, i od tego dnia przez mc będziesz  miał darmowy.