Jump to content
koteczek19

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

2 godziny temu, tiko napisał:

Najkrótsza jest 24/6 ale 6mc jest tylko obniżony abonament.

A jaka jest najdłuższa wobec tego ? Nie mówił ?

Godzinę temu, wuzel napisał:

A jaka jest najdłuższa wobec tego ? Nie mówił ?

Bodajże 36mc ale tą mi nawet nie proponował bo widział że zawsze przedłużałem te najkrótsze 

[mention=24102]marwol[/mention] podrzucisz wzór wypowiedzenia? Z góry dziękuję 

Dzień dobry

Wypowiadam umowę o świadczenie usług telewizji satelitarnej pomiędzy mną a Cyfrowym Polsatem S.A. z zachowaniem umownego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec okresu podstawowego umowy. 

Imię i nazwisko

pesel

Nr karty dekodera:

nr telefonu

Proszę o potwierdzenie.

Dziękuje

Z poważaniem

• Thanks 1

Witam, 25 marca po złożeniu wypowiedzenia droga mailową na 7 miesięcy przed koñcem umowy na pakiet Rodzinny HD z opcji OTG za 10zł miesięcznie  umowie 24/3 przedłużyłem umowe po telefonie z DUK. Warunki przedłużenia to pakiet Familijny HD na okres 24 m-cy darmowe 3 za 20zł miesięcznie. Jest to pakiet bez Cinemaxów. Umowa została zawarta na odległość wiec przysługuje mi 14- to dniowy okres odstąpienia bez podania przyczyny. Można było ugrać lepsze warunki nowej umowy ? 

@Flaga umowa prawidłowa, taniej nie można. Jak potwierdziłeś umowę to sprawdz czy masz OTG, bo powinieneś mieć w cenie.

1 godzinę temu, Flaga napisał:

Można było ugrać lepsze warunki nowej umowy ? 

W tej kwocie, to i tak masz dobrą ofertę. 

Mom dostęp do opcji OTG sprawdzałem. Czyli oferta jest ok ?

Czy ktoś dowiadywał się o obniżenie ceny za pakiet sportowy i Eleven  ?

• Upvote 1

Dzień dobry. Kończy mi się umowa 2 letnia. Pakiet Familijny Max HD z multiroom za 40 zł. Interesuje mnie przedłużenie umowy na tych warunkach na 12/3 lub 24/6. Wypowiedzenie wysłane. Jest szansa dostać taką ofertę ?

@sylwesterMie 

Nie. Możesz przedłużyć w tej cenie na taką jaką masz, tzn 24/3 z pakietem Fam.Max za 30 zł + Mr 10 zł.

W tych umowach które wymieniłeś będzie 20 zł drożej, więc wybieraj.

Po wysłaniu wypowiedzenia dzisiaj telefon. Umowa podpisana 12/3 i trochę śmiechu z konsultantem ze tak to niestety działa.

Posted (edited)

Tak- zębami:mrgreen:

ale musisz konsula chwycić za krtań

Edited by OlafS
  • Haha 1

Posted (edited)

Miałem pakiet Rodzinny HD + Cinemax HD + Polsat Sport Premium. Płaciłem za to 50 zł. Teraz Cinemax i Mistrzowską Piłkę mam z PC+, więc jak najszybciej chciałem zejść z takiej kwoty abonamentu. Umowa obowiązywała do 10 sierpnia. W lutym jeszcze nic nie ugrałem, ale w czwartek rozmawiałem z DUK i za sam Rodzinny HD chcieli 20 zł. Taniej nie dało rady. W rozmowie jednak upierałem się, że wiem o tańszych ofertach i 20 zł nie dam. Konsultant kazał mi złożyć wypowiedzenie i zapewnił, że dzisiaj zadzwoni. Tak też zrobiłem. Jeszcze w czwartek mailowo wysłałem wypowiedzenie. Dzisiaj (sobota) rano konsultant zadzwonił. Od razu zaproponował Rodzinny HD za 10 zł na 24 miesiące w tym 3 miesiące gratis. Po przeczytaniu tych wszystkich niezbędnych elementów umowy (na wszystko wyraziłem zgodę, oprócz wysyłania papierowo dokumentów) konsultant powiedział, że cena za pakiet będzie 5 zł miesięcznie. Nie mam promocyjnie przez ileś miesięcy żadnych dodatkowych/wyższych pakietów, ale nie zależało mi na tym. Resztę kanałów mam z PC+, a stąd interesują mnie Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD (te kanały mam gwarantowane) oraz Polsat Doku HD, Polsat Rodzina, History HD (te mam niegwarantowane). Oczywiście w cenie też jest opcja OTG

Edited by krzysiugumisiu

A dokładniej?
Jaki adres? Czy musi być własnoręczny podpis?

W dniu 29.03.2020 o 12:21, czytnik napisał:

Czy ktoś dowiadywał się o obniżenie ceny za pakiet sportowy i Eleven  ?

Pewnie nie a powinniśmy. Obecnie płacimy za kanały na których nie ma i zapowiada się się, że szybko nie wróci nic, za co płacimy.

46 minut temu, jacekgothic napisał:

Pewnie nie a powinniśmy. Obecnie płacimy za kanały na których nie ma i zapowiada się się, że szybko nie wróci nic, za co płacimy.

Ja wylaczylem sobie eleven i polsat premium, wlaczylem hbo rachunek 30zl z rodzinnym

Po miesiącu wyłączam hbo A na telefonie nadal chula cały miesiąc, po miesiącu włączam hbo na icok i o dziwo włączają mi od razu hbo mimo że to już któryś raz, więc rachunek średni 15zl.