Jump to content

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

Główny to możesz wymienić chyba za przysłowiową złotówkę. Zaś co do pozostałych dekoderów do multiroom, to 29 zł za każdy z nich. Opłata jednorazowa. Zrobić możesz to poprzez aneks, ale moim zdaniem to mało opłacalne. Skoro pozostaje tobie 4 miesiące do końca umowy, to już możesz wysłać wypowiedzenie i tym samym dostaniesz po pertraktacji z konsultantem znacznie lepsze warunki umowy,niż miało to być poprzez aneks. 

Przy wymianie dekodera tych atrakcyjnych warunków raczej nie będzie, jedynie skrócenie obecnej umowy. @Lina_ nie pisałeś który produkt jest pierwszy. Jeżeli telewizja, to koszt pakietu to 50 zł a telefon 20 zł. Rozbijając Smartdom za 30 zł masz obecny pakiet w umowie na 2 lata ale bez darmowych miesięcy jeżeli chcesz wymienić dekoder. Koszt multiroomu to 10 zł i kolejne 5 zł, tutaj się mogę mylić, także może mnie ktoś poprawić. Do tego dojdzie aktywacja za dekodery. Telefon  przenieść do Plush , jeżeli masz oczywiście dobry zasięg z Plusa i za 25 zł jest no limit plus pakiet internetu. Ofertę telefonu sprawdzisz na forum Telepolis.

A teraz moje pytanie. W jakiej cenie można nabyć pakiet Polsat Sport Premium? Obecnie mam abonament pakietu Familijny Max HD, Film, Sport, Cinemax, Eleven (w posiadaniu także 1 multiroom). Za całość obecnie 80 zł. 

3 godziny temu, wuzel napisał:

Przy wymianie dekodera tych atrakcyjnych warunków raczej nie będzie, jedynie skrócenie obecnej umowy. @Lina_ nie pisałeś który produkt jest pierwszy. Jeżeli telewizja, to koszt pakietu to 50 zł a telefon 20 zł. Rozbijając Smartdom za 30 zł masz obecny pakiet w umowie na 2 lata ale bez darmowych miesięcy jeżeli chcesz wymienić dekoder. Koszt multiroomu to 10 zł i kolejne 5 zł, tutaj się mogę mylić, także może mnie ktoś poprawić. Do tego dojdzie aktywacja za dekodery. Telefon  przenieść do Plush , jeżeli masz oczywiście dobry zasięg z Plusa i za 25 zł jest no limit plus pakiet internetu. Ofertę telefonu sprawdzisz na forum Telepolis.

Pierwsza telewizja. Telefon to osobny temat, w tej chwili chodzi mi tylko o tv. Te dotychczasowe 70/mc to za sam pakiet tv, bez opłat za telefon, tylko z tym rabatem za smart. Czyli max co mogę dostać w tej sytuacji to cena 70 za taki pakiet z MR i żadnych miesięcy gratis? Gorzej niż dla nowych? 

(Pomijam te wszystkie jednorazowe opłaty)

W dniu 18.02.2020 o 17:24, sgoodman napisał:

Dzięki za odpowiedź.

Jeszcze pytanie. Czy wypowiedzenie umowy można złożyć przez ICOK? Jeżeli tak to w której zakładce? Jedyna sensowna wydaje mi się ta: Napisz do nas + telewizja + nr karty + warunki umowy + okres podstawowy/wypowiedzenia umowy. Czy dobrze myślę?

Edited by gariwaldi
12 godzin temu, Lina_ napisał:

Pierwsza telewizja. Telefon to osobny temat, w tej chwili chodzi mi tylko o tv. Te dotychczasowe 70/mc to za sam pakiet tv, bez opłat za telefon, tylko z tym rabatem za smart. Czyli max co mogę dostać w tej sytuacji to cena 70 za taki pakiet z MR i żadnych miesięcy gratis? Gorzej niż dla nowych? 

(Pomijam te wszystkie jednorazowe opłaty)

Pakiet Fam.Max kosztuje 50 zł  (chyba, że masz Fam.Max + Film + Sport + Cinemax to 60 zł ) do tego 3 MR 20 zł (10 + 5 + 5 ).

Jak tv pierwsza to nie masz na nią rabatu. Dekodery - główny Evobox PVR (aktywacja 49 zł) lub Evobox HD (aktyw.29 zł chyba) i 3 Evoboxy Lite (aktyw.3 *po 29 zł) do MR. Umowa 24/4 już z wymianą i jest przedłużeniową.

• Thanks 1
  • 2 weeks later...

Witam mam pakiet Familijny max hd za 30zł  w umowie 24/3 do końca umowy 7 miesięcy. Wysłałem wypowiedzenie. Mam też dekoder hd 5000.

Interesuje mnie dalej pakiet Familijny max hd i 1 multirom. Z tego co wyczytałem to mogę mieć za 30zł + 10 zł za multirom z umową na 24/3.

Tylko teraz pytanie czy jeśli mam dekoder hd5000 to muszę zmienić  dekoder czy nie  i wiadomo że aktywacja 29 albo 49 zł w zależności od tego jaki dekoder tylko pytanie czy umowa się zmieni z 24/3 na 24/1 czy pakiet będzie kosztował 30 zł czy 50zł?

@gl2000 ostatnio było tak, że dekoder hd 5000 był dostepny w ofercie DUK, mogą Ci go zostawić. Gdybyś chciał go wymienić to z tą promocyjną umową - 24/3 Fam.max za 30 zł dostaniesz tylko Evoboxa lite, aktywacja 29 zł. Przy tym pakiecie za 50 zł masz dostępne pozostałe Evoboxy (za PVR 49 zł aktywacja i 5 zł czynszu) i umowa 24/4.

Złożyłem w sobotę wypowiedzenie przez ICOK z TV Sat. Teraz płacę 25 zł (20 zł abonament za Familijny HD + 5 zł za Sagemcoma ESI88) czy mogę liczyć na przedłużenie na podobnych warunkach czy jednak cena pójdzie w górę?

Witam mam do końca umowy 7 miesięcy chce iść do punktu zapytać się o aneks do umowy. Płacę obecnie 75 zł za Familijny max hd, multiroom i eleveny. (Mam jako główny dekoder prv hd 7000 który nie działa już któryś z kolei) i multiroom hd 2000) czy za tą samą cenę da radę wymienić na nowe dekodery i ugrać jakieś dodatkowe kanały ? nie potrzebuję elevenów.  

12 godzin temu, marcinek062 napisał:

Witam mam do końca umowy 7 miesięcy chce iść do punktu zapytać się o aneks do umowy. Płacę obecnie 75 zł za Familijny max hd, multiroom i eleveny. (Mam jako główny dekoder prv hd 7000 który nie działa już któryś z kolei) i multiroom hd 2000) czy za tą samą cenę da radę wymienić na nowe dekodery i ugrać jakieś dodatkowe kanały ? nie potrzebuję elevenów.  

W punkcie nic dobrego (oczywiście dla siebie) nie załatwisz. Składaj wypowiedzenie i aneks z wymianą dekoderów.

Możesz dostać Fam.max, Film, Sport, Cinemax i Eleveny za 70 zł + mr za 5 zł w umowie 24/4 już z wymianą dekoderów na Evobox PVR i Lite do Mr. W tym układzie czynszu nie powinno być, tylko aktywacja 49 zł + 29 zł.

Gdy zrezygnujesz z elevenów to mr 10 zł i czynsz 5 zł. Czy dekodery nowe, to nie wiem.

Zamiast Elevenów możesz wziąć LM lub Ekstraklasę, byle utrzymać abo.70 zł.bo jest korzystny ze względu na mr i brak czynszu na Evoboxa PVR chyba,że weżmiesz ten bez PVR.

Po wypowiedzeniu za kilka dni dzwoń do DUK, żaden tam konsultant.

Hej , 5 miesięcy do końca obecnie umowa 24/6 pakiet hbo z go, cp go,  sport hd, film hd, polsat sport premium , familijny max,  eleven ,  Cinemax i multirom . Dekodery evo pvr  i hd 5500s. Było 105zł po dobraniu 3 miesiące temu eleven 120zł  co w przeliczeniu wychodziło srednio 77,50 A od 3 miesięcy 92,50. 

Chciałbym to samo jaka  jest realna kwota do ugrania bo widzę, że umowy teraz tylko 24/4 lub 15/1. Czy lepiej zrezygnować z eleven przed wysłaniem wypowiedzenia z tego co pamiętam był proponowany za 5zl przy przedłużaniu, a nie za 15zl jak mam teraz.

Edited by argentorat
W dniu 1.03.2020 o 11:56, gl2000 napisał:

Witam mam pakiet Familijny max hd za 30zł  w umowie 24/3 do końca umowy 7 miesięcy. Wysłałem wypowiedzenie. Mam też dekoder hd 5000.

Interesuje mnie dalej pakiet Familijny max hd i 1 multirom. Z tego co wyczytałem to mogę mieć za 30zł + 10 zł za multirom z umową na 24/3.

Tylko teraz pytanie czy jeśli mam dekoder hd5000 to muszę zmienić  dekoder czy nie  i wiadomo że aktywacja 29 albo 49 zł w zależności od tego jaki dekoder tylko pytanie czy umowa się zmieni z 24/3 na 24/1 czy pakiet będzie kosztował 30 zł czy 50zł?

Jeżeli nic się nie zmieniło i chcesz wymienić dekoder przy tej cenie pakietu, to będziesz miał wszystkie miesiące płatne, bez żadnych darmowych.

W dniu 2.03.2020 o 17:16, Bulgar1994 napisał:

A jak bym chciał się pozbyć opłaty za dzierżawę Sagemcoma na rzecz Evoboxa Lite? Jest taka opcja? Czy muszę zmieniać instalację, jeśli wymieniam Sagema na Evoboxa Lite?

Musiał byś podnieść opłatę za pakiet do 70 -80 zł miesięcznie aby pozbyć się czynszu za dekoder. Było o tym już mówione. Przejrzyj wcześniejsze strony.

Witam posiadam dekoder główny sagem i 3 dodatkowe hd 5500. Czy przy przedłużeniu umowy jest możliwość wymiany dwóch dekoderow hd5500 na evoboxy lite i jednoczesne  pozostawienie dekodera głównego i jednego dodatkowego 5500 bez ich wymiany? Czy będzie to działało?