Jump to content

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

Dział utrzymania klienta co do umów to 15 miesiecy z czego miesiac gratis.Druga to 24 miesięce i 4 miesiące gratis.Poczytaj wątek to sporo ciekawego się dowiesz i trochę kasy oszczędzisz.

Dzięki za odpowiedź. Jest 696 stron.. ciężko to przejrzeć, jakby ktoś miał chwilę to może napisze mi jak się zachować by coś wyrwać przy kolejnej umowie.. Jakie działania z tym wypowiedzeniem i co dalej..

A czemu miałbym nie mieć podane na tacy? gdybyś był na tyle uprzejmy i miał tą wiedzę to już byś dawno odpowiedział i nie zaśmiecalibyśmy wątku.

Taka złośliwość ludzka - nie napiszę, niech sobie poszuka...

• Upvote 1

Wystarczy przejrzeć kilka ostatnich stron, zrozumieć i wysunąć wnioski. Dowiesz się jakie pytania zadawali forumowicze i jakie uzyskiwali odpowiedzi.

Edited by Ozzy666

Najlepiej zarejstrować się i czekać na informacje jak wyrwać najlepszą ofertę.A inni niech śledzą tygodniami  czy miesiącami oferty by to wiedzieć.Ja nie mam czasu i chcę wiedzieć już  więc dla takich vipów będziemy co strona pisać o tym samym.

57 minut temu, Flashek1 napisał:

Mam kilka pytań..

1.Co to jest DUK?

Rodzaj ssaka z rodziny koczkodanowatych. Waga 10 kg,długość 1 metr.

Nie mogłem się powstrzymać :).

59 minut temu, Flashek1 napisał:

3. Przy kończącej się umowie wypowiedzieć ją?? i co ? czekać aż zadzwonią i mi coś zaoferują lepszego ? 

Przejrzyj ostatnie 30 stron. Wysyłasz wypowiedzenie i czekasz na telefon albo jeżeli jesteś niecierpliwy sam dzwonisz.

• Like 1
  • Upvote 1

Dzięki Ozzy i Wuzel. Czerstwy też dzięki, rozumiem, że masz trudny dzień, może mocny full Ci pomoże:) Chodziło mi tylko o taką krótką odpowiedź jaką podał wuzel, będę ciekawszy to poczytam. Pozdrawiam

3 godziny temu, Flashek1 napisał:

3. Przy kończącej się umowie wypowiedzieć ją?? i co ? czekać aż zadzwonią i mi coś zaoferują lepszego ? 

Tak, jak klepniesz następną umowę a przy kolejnej nie będziesz chciał obniżać zobowiązań(tzn. bierzesz to co masz lub dobierasz coś jeszcze) to wypowiedzenie wysyłaj jak na ICOK wyświetli ci się 7 miesięcy do końca- wtedy już są nowe propozycje z anulowaniem tych co zostały do końca

Panowie mam umowę już na czas nie określony.  Pakiet Premium Max. 

Jednak chciałbym ugrać coś innego.  Może ktoś przypomnieć numer do DUK? Czy da się już od ręki coś dobrego ugrać na najwyższy pakiet?

Czy Lepiej wysłać jeszcze wypowiedzenie?

Co W ogóle można ugrać?

Jakie darmowe miesiące bym mógł ugrać z wymianą sprzętu na najwyższy pakiet w tym rabat Smart dom -25zl 

Edited by wojtekmedia2

Witam czy ktoś ma informacje na temat dzwonienia przez DUK po wypowiedzeniu umowy ? Wypowiedzenie złożone około 1 miesiąc temu, gdy w ICOK wyświetlało się 7 miesięcy do końca umowy. Potwierdzone, że zostało przyjęte. Do dnia dzisiejszego żadnego telefonu z ofertą.

W dniu 6.02.2020 o 20:26, czerstwy napisał:

Najlepsze oferty uwalniają się gdy w Icok  Pozostały okres obowiązywania umowy: pokazuje 7 czy 6 miesięcy?Obecnie mam 9 ale okres rozliczeniowy to 12 dzień miesiąca więc niebawem wskoczy 8 miesiecy.

Dzis już pierwszy telefon.Konsultant twierdził że za wcześnie złożyłem wypowiedzenie bo on nic nie może zaoferować😂W sumie to coś tam póżniej oferował Familijny HD ze zniżka przez ileś miesięcy.Ale sam dał do zrozumienia że ta oferta tyłka nie urywa😃Pytał czy może zadzwonić pod koniec umowy i słyszałem jak do kogoś tam mówił o wrześniu bo sie nie rozłączyłem.Pewnie ktoś zadzwoni zdecydowanie wcześniej.

5 godzin temu, czerstwy napisał:

Konsultant twierdził że za wcześnie złożyłem wypowiedzenie

A czasami to nie był jakiś z partylne :?:  przecież ci z DUK takich bzdur nie gadają

Tez myśle nad tą oferta ale i rozglądam sie nad opcją zagraniczną z oferta UFC.😉Choc jednak wolałbym nasz język.Ale to zmniejszenie zobowiązania bo obecnie mam za 20zeta z Cinemaxami.Druga sprawa problem może mi się sam rozwiązać bo Polsat ma prawa do UFC do końca roku z tego co wiem.

Moja obecna umowa to było 24/6 .Zostało mi 6 miesięcy do konca .Wypowiedzenie wysłane.

Pakiet Oferta Premium Max (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Opcja On The Go), Pakiet Polsat Sport Premium

+2 x multirom. Z tego co czytałem mogę liczyć na 15/3 ?Jeden dekoder do multi to M 2000 Przedłużę bez problemu czy potrzebna będzie wymiana?