Jump to content
koteczek19

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

Witam, mam pakiet Premium Max (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Opcja On The Go) w tym Eleveny i dekoder Evobox PVR. Za wszystko miesięcznie jest 100zł, ale z uwagi że pierwsze 6 miesięcy było po 0zł to średnio wychodziło 75zł. Nie potrzebuję nic więcej, nie chcę też z niczego rezygnować. Czy jest szansa na jakąś lepszą ofertę cenową lub przynajmniej pozostanie na tym poziomie, który był?

Wypowiedzenie wysłałem przed chwilą przez ICOK (wiadomość i załączony podpisany skan wypowiedzenia). Umowa do końca kwietnia.

@marcel_82 6 lutego będziesz miał 7 mies. do końca umowy, więc po tej dacie możesz wypowiadać.

@gldfish z ceny nie zejdziesz, możesz wziąć umowę 12/3.

Edited by stan69

Dzięki, pewnie za kilka dni wyświetli się nie 9 a 8 do końca, jeśli dobrze rozumiem.
Pozdr.

Data wejścia w życie umowy / zmiany:   06.07.2019 Pozostały okres obowiązywania umowy:  9 miesięcy signinPageQuestionmark.png.cp?ln=img&v=2001151123 Bieżący okres rozliczeniowy:  06.01.2020 - 06.02.2020 Pakiet podstawowy:  Pakiet Familijny Max HD
Umowa już dawno mi sie skończyła na FMHD + 2xMR. Płacę teraz 45 zł.
Wypowiedzialem umowę i po telefonie zaproponowali 35 zł za całość i umowę 12/3.

Tak więc może coś Ci się udałoby ugrać.

Nie czytałem tego forum jakiś czas, a dzisiaj przedłużyłem umowę na kolejne 12 m-cy (oczywiście po wypowiedzeniu, przez DUK), pakiet Premium w cenie 90 zł/mc z gratisem 12/3. Mam Sagemcom-a i konsultant nawet się nie zająknął o jakiejkolwiek konieczności wymiany tego dekodera.

Z innej beczki - mam też na osobnej umowie Samsunga DSB H-370G na bezterminowej już umowie na Rodzinny HD za 4,99. Czy wiadomo coś komuś, aby te dekodery miały być obligatoryjnie wymieniane?

13 godzin temu, gregmar napisał:

Umowa już dawno mi sie skończyła na FMHD + 2xMR. Płacę teraz 45 zł.
Wypowiedzialem umowę i po telefonie zaproponowali 35 zł za całość i umowę 12/3

Fam.Max za 30 zł +2 Mr to 45 zł i umowa 24/6, inaczej nie ma.

Może to to Familijny HD + 2 MR wtedy cena by się zgadzała.

Witam,

Mam prawie "wszystko" bez sportu i fikołków. Płacę 90 zł. Za ile mogę teraz dostać za polską ligę? 

Edited by Asper

Ja bym ci to :censored: oddał za darmo- tylko czy CP się zgodzi :?:  :(

• Upvote 1

2 godziny temu, Asper napisał:

Witam,

Mam prawie "wszystko" bez sportu i fikołków. Płacę 90 zł. Za ile mogę teraz dostać za polską ligę? 

Jak ktoś ma Eleveny lub PSP to Ekstraklasa za 10 zł., jeśli tylko Ekstra to 20 zł.

• Like 1

Nie-jeśli masz przedłużoną umowę to Ekstraklasę masz za 30zł.Skorzystaj z propozycji OlafS-warto!!!!!!!

• Haha 1

Czy ktoś z Was dostał Familijny HD (bez max) taniej niż 25zł na miesiąc?

4 godziny temu, Asper napisał:

Witam,

Witam. Cena pakietu Ekstraklasa zależna jest od posiadanej oferty. W opcji na czas określony dla Klientów posiadających pakiet Polsat Sport Premium i/lub Eleven Sports opłata wynosi 10 zł, natomiast dla pozostałych 20 zł.

Dostępna jest także opcja wyboru na czas nieokreślony za 30 zł (dotyczy to Klientów, którzy posiadają Familijny MAX HD jako minimalne zobowiązanie). 

Jeśli jesteś zainteresowany przedłużeniem z tym pakietem, napisz do mnie wiadomość prywatną.

• Like 1

3 godziny temu, kfm877 napisał:

Czy ktoś z Was dostał Familijny HD (bez max) taniej niż 25zł na miesiąc?

Oczywiście.Pakiet Familijny Hd w umowach przedłużeniowych jest za 20 złotych.

Uściślając: w umowach na dwa lata (w tym trzy miesiące gratis).

15 godzin temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Witam. Cena pakietu Ekstraklasa zależna jest od posiadanej oferty. W opcji na czas określony dla Klientów posiadających pakiet Polsat Sport Premium i/lub Eleven Sports opłata wynosi 10 zł, natomiast dla pozostałych 20 zł.

Dostępna jest także opcja wyboru na czas nieokreślony za 30 zł (dotyczy to Klientów, którzy posiadają Familijny MAX HD jako minimalne zobowiązanie). 

Jeśli jesteś zainteresowany przedłużeniem z tym pakietem, napisz do mnie wiadomość prywatną.

A jaka cena Ekstraklasy ( bez opcji przedłużenia umowy ) , przy pakiecie SPORT HD ,Familijny MAX HD ?

W pakiecie Sport  HD Ekstraklasy nie ma, to oddzielny pakiet i w opcji bez przedłużenia umowy można go w ICOK-u wł/wył na czas nieokreślony za 30 zł. mies.

Witam, 

Szybko umowa zleciała i juz jestem na wypowiedzeniu. 

Do tej pory Familijny Max HD, Cinemax HD ,Film HD ,Sport HD i OTG  za 60zł w opcji 6/24.

Czy aktualnie jest coś lepszego do wyrwania ? Dzisiaj dzwonili z DUK jednak nie mogłem odebrać i jutro zamierzam sam zadzwonić tylko muszę sobie aktualne promocje odświeżyć. 

W dniu 2.02.2020 o 11:49, OlafS napisał:

7 marca możesz składać wypowiedzenie

W dniu 2.02.2020 o 13:47, stan69 napisał:

@marcel_82 6 lutego będziesz miał 7 mies. do końca umowy, więc po tej dacie możesz wypowiadać.

Tak jak myślałem mam teraz 8 miesięcy do końca, więc...

nie ustaliliście wspólnej wersji :D

Ale jak 7 miesięcy, to pewnie 7 marca.

Dzięki

Najlepsze oferty uwalniają się gdy w Icok  Pozostały okres obowiązywania umowy: pokazuje 7 czy 6 miesięcy?Obecnie mam 9 ale okres rozliczeniowy to 12 dzień miesiąca więc niebawem wskoczy 8 miesiecy.

Zaraz po po podpisaniu umowy na 2 lata ICOK pokazuje 24 miesiące, w ostatnim miesiącu pokazuje 1 miesiąc do końca umowy. Czyli zawyża o 1 liczbę pełnych miesięcy do końca umowy.

Czyli jak ICOK pokazuje 7, a faktycznie jest 6 miesięcy możemy negocjować przedłużenie. Jeśli chcemy obniżyć abonament to w ICOK ma być 5, faktycznie 4 do końca umowy. Sam obniżałem kwotę zobowiązania 2 dni po tym jak wskoczyło w ICOK  5 miesięcy, oczywiście po wypowiedzeniu.

Faktycznie zapomniałem że chce obniżyć zobowiązanie o ile przedłużę umowę.

W dniu 5.02.2020 o 10:08, stan69 napisał:

Fam.Max za 30 zł +2 Mr to 45 zł i umowa 24/6, inaczej nie ma.

W dniu 5.02.2020 o 10:20, maks27 napisał:

Może to to Familijny HD + 2 MR wtedy cena by się zgadzała.

Nie, FMHD + 2 MR za 35 zł, za 45 mam teraz na umowie bezterminowej.

Na siłę chcieli przedłużyć umowę, chyba że mówią jedno a robią drugie.

Nie skusili mnie, kończę definitywnie.

Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD
Pakiety i usługi dodatkowe: Pakiet Film HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Eleven Sports HD, Usługa Multiroom HD, Katalog treści online
Płacę abonament 84,99zł. Czas do końca umowy: 6-msc
Otrzymałem dziś ofertę podpisania nowej umowy i zamiany dekodera dodatkowego do multiroomu, przy którym już nie będę musiał zmieniać karty co 2 tygodnie. Główny dekoder to Evobox.
Chciałbym skorzystać jeśli można z waszego doświadczenia i poprosić o zdanie, co mógłbym jeszcze "wywalczyć" od Polsatu przy podpisaniu nowej umowy? 

W dniu 6.02.2020 o 20:36, maks27 napisał:

Sam obniżałem kwotę zobowiązania 2 dni po tym jak wskoczyło w ICOK  5 miesięcy, oczywiście po wypowiedzeniu.

Też wysłałem wypowiedzenie bo mnie kusiło żeby wypróbować przez meila.Wczoraj wysłane dziś potwierdzenie że jest w systemie.Tak powinno się wypowiadać umowy u wszystkich operatorów.Bez wychodzenia z domu szybko i sprawnie.😉

• Upvote 1

11 godzin temu, Flashek1 napisał:
Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD
Pakiety i usługi dodatkowe: Pakiet Film HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Eleven Sports HD, Usługa Multiroom HD, Katalog treści online
Płacę abonament 84,99zł. Czas do końca umowy: 6-msc

Umowa przedłużeniowa, te pakiety co masz 70 zł + 5 zł MR. Przy wymianie dekodera masz mniej 2 mies.z darmowych.

Umowy - 12/1, 15/1, 24/4, to zależy jaką teraz masz - po krótkiej jest dłuższa i odwrotnie. Wypowiedzenie i do dzieła.

Długości umów napisałem z wymianą.

Edited by stan69