Jump to content
koteczek19

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

7 minut temu, sebap napisał:

@qbuss

Jeśli to Twoje sieci to może warto mieć tylko jedną sieć? Drugie urządzenie ustawiasz jako AP i po kłopocie.

Muszę kogoś do tego zawołać, bo ja się nie znam. Tak mi skonfigurowali przy instalacji i tak mam do dzisiaj, chociaż nie powiem - jest to bardzo denerwujące jak muszę się przełączać między sieciami jak idę na górę albo na dół. 

Teraz, sebap napisał:

@qbuss, urządzenia połączone są kablem?

Ale pytasz o router czy dekodery? Oba są połączone kablami. 

Skoro dekodery WiFi to połączone bezprzewodowo, prawda?

Pytam o routery.

Edited by sebap

Teraz, sebap napisał:

Skoro routery WiFi to połączone bezprzewodowo, prawda?

Pytam o routery.

Antena na dachu, kabel na strych gdzie znajduje się jakieś urządzenie od którego odchodzą kable do dwóch routerow, jednego na piętrze drugiego na parterze. W domu mam więc Internet od jednego dostawcy, ale dwie sieci. 

3 godziny temu, sebap napisał:

@Piotr94 źle napisałeś bo nie można anulować czynszu. Trzeba wziąć nową umowę z innym Evoboxem.

3 godziny temu, Piotr94 napisał:

@sebap można pisal o tym @wuzel

W przypadku umowy 15 miesięcznej ,bez różnicy czy nowy czy stały abonent ,wymienia sprzęt czy nie ,gratis wynosi 1 miesiąc. W przypadku umów 24 miesięcznych nowy abonent ma 3 miesiące gratis a stały 4 miesiące przy wymianie sprzętu. Także te granice czy to nowa umowa czy aneks w przypadku wymiany dekodera się praktycznie zacierają.

Witajcie,

W lipcu tego roku przedłużyłem umowę na pakiet:

- Familijny Max HD

- Film HD

- Sport HD

- Cinemax HD

- Polsat Sport Premium

- Evobox PVR za 0zł

wszystko : 70zł

Dostałem wtedy umowę 29/4 gratis. Całe szczęście, że miałem ,,stary" wykaz umowy :P, bo nie mogłem spać, szlochałem po nocach z płaczu, bo odłączają  CBS Action - złożyłem wypowiedzenie poprzez email - jak? Napisałem w Wordzie wypowiedzenie,  wydrukowałem, podpisałem i zeskanowałem i wysłałem na adres [email protected] - uwaga z adresu, który jest przypięty w icok-u! Potem zadzwoniłem na numer z końcówką 128, zapytałem się wprost ,,czy są oferty dla ludzi z wyłączeniem CBS?" Pan bez problemu dał mi 24 umowę w tym 6 miesięcy gratis :) Pakietu nie zmieniałem. Zapłaciłem za grudzień już 70,00zł, ale od stycznia dalej darmowy okres. Ponadto mam jeszcze 820zł nadpłaty w icoku.

Witajcie

Moja umowa wygasa za 6 miesięcy i wiadomo chciałbym sobie podwyższyć pakiet. Czy mogę zlozyc wypowiedzenie przez ICOK gdy mam właśnie te 6 miesięcy do końca?

3 godziny temu, Nitsurc napisał:

Witajcie

Moja umowa wygasa za 6 miesięcy i wiadomo chciałbym sobie podwyższyć pakiet. Czy mogę zlozyc wypowiedzenie przez ICOK gdy mam właśnie te 6 miesięcy do końca?

Mogłeś już miesiąc wcześniej wysłać i negocjować ,tak aby anulować pełne 6 miesięcy.

4 godziny temu, Gursonek napisał:

Pan bez problemu dał mi 24 umowę w tym 6 miesięcy gratis :) Pakietu nie zmieniałem. Zapłaciłem za grudzień już 70,00zł, ale od stycznia dalej darmowy okres. Ponadto mam jeszcze 820zł nadpłaty w icoku.

Z taką nadpłatą to Cię szybko nie wypuszczą :-D.

• Haha 1

12 godzin temu, sebap napisał:

Po co pisać w Wordzie, drukować, skanować skoro można to zrobić w ICOK? 

No ok, lecz podpowiedz mi jak taki dokument podpisać? :D Bo z tego co się orientuje - nie ma takiej możliwości. Jeżeli zaś chodzi Ci o złożenie wypowiedzenia przez Icok, to mieli już 3 dni to wypowiedzenie i nie było odpowiedzi. Dopiero, gdy wysłałem z emaila na email - błyskawicznie zarejestrowano pismo.

@Gursonek jeżeli wysyłasz wypowiedzenie ze swojego konta ICOK ,to nic nie podpisujesz.Jeżeli masz więcej niż jedną umowę ,to zaznaczasz tylko którego numeru dotyczy wypowiedzenie i to wszystko.Czyli standardowy tekst wypowiedzenia. Druga sprawa ,skoro wysłałeś wypowiedzenie przez ICOK ,to na drugi dzień sam bym dzwonił czy dotarło. Może być tak ,że konsultanci mogą być za[beep] wypowiedzeniami i rozpatrują je kolejno.

@Gursonek ja po napisaniu  wypowiedzenia w ICOKu klikam w "podpis" i "wyślij". Wszelkie info, kiedy przyjęte, kiedy zarejestrowane otrzymuję e-mailem na pocztę.

• Like 1

Witam. Obecnie mam
Pakiety i usługi dodatkowe;
Pakiet Familijny Max HD
Pakiet Cinemax HD
Pakiet Film HD
Pakiet Sport HD
Katalog treści online
Pakiet Eleven Sports HD
Za 36.09 zl. w smartdom.
1) Za chwilę będę miał 6 miesięcy do końca umowy, z tego co czytam można wynegocjować np. 24/6. Tylko niewiem czy dobrze rozumiem, gdybym wziął teraz nowa umowę to obecne 6 miesięcy umowy przestają funkcjonować, a zaczyna nowa umowa czyli 6 miesięcy Free i potem 18 płatne?
2)W ogóle jakie są obecne ceny takiej oferty co mam, czy ktoś ma podobną, czy jest szansa utrzymania podobnej ceny?
3)Zastanawiam się nad dodaniem sobie hbo do pakietu, można coś w tej sprawie wynegocjować, bodajże normalnie kosztuje 30 zl/m.
4) Lepiej jest pisać wypowiedzenie umowy czy po prostu zostawić kontakt  do przedłużenia umowy, jakiś inny dział wtedy kontaktuje się ze mną?

Edited by iknow

Witajcie,

Obecnie mam pakiet na 24/6

Familijny Max HD 

Cinemax HD

Film HD

Sport HD

+ multiroom

Płacę za to 60 zł miesięcznie. 

W jakiej opcji z utrzymaniem kwoty mogę wymienić główny dekoder na Evobox?

@damian96 to masz rabatu 10 zł. czy multiroom darmowy ?

Evobox PVR bez czynszu to przynajmniej z abo.70 zł. w umowie 24 mies., lub z abo.80 zł.w umowie też 15/1.

@stan69 Calosc rozkłada się następująco:

Familijny Max HD 20 zł 

Cinemax HD 10 zł 

Film HD 10 zł 

Sport HD 10 zł 

Multiroom 10 zł 

Interesuje mnie Evobox ale bez PVR.

@damian96a Ty nie masz umowy 24/3 z tym pakietem ,zamiast 24/6 ,które podałeś ? Jeżeli zmienisz długość umowy na przykład 15/1 ,to cena za ten pakiet wyniesie 70 zł z multiroomem . Przy tej długości umowy możesz wymienić dekoder.

@deejay_18 jeżeli pracuje dziś to raczej krótko. Spróbuj zadzwonić ,w razie czego powiesz ,że złożyłeś wypowiedzenie ale nie dostałeś żadnego potwierdzenia i chcesz wiedzieć czy wpłynęło do CP.

Panowie udało się dodzwonić. Wypowiedzenie było już zarejestrowane, w związku z tym przedłużyłem umowę na 24/6 i jestem mega zadowolony mam nadzieję, że bardzo przyjemny i ogarnięty konsul również. Wystrzałowego Sylwestra i szczęśliwego Nowego, 2020 Roku!!!

• Thanks 3

Witam, za ile można dostać przedłużając umowę chcąc:
Pakiet Familijny Max HD
Pakiet Cinemax HD
Pakiet Film HD
Pakiet Sport HD
Pakiet Eleven Sports HD
HBO - opcjonalnie.
Nie miałem żadnych gratisowych miesięcy w obecnej umowie, była na 29 
miesięcy

@iknowcałość z HBO 100 zł., bez HBO 70 zł., lub te pakiety za 70 a HBO na wł/wyłącz w ICOKu (też 30 zł.)