Jump to content
koteczek19

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

15 godzin temu, qbuss napisał:

Przedłużyłem, ale jeszcze nie zaakceptowałem warunków. Dostałem 24/6, 125 zł. Mam chyba wszystko bez fikołków.

Chciałem wymienić dekodery ale mam taką sytuację, że główny dekoder jest na dole w domu, a reszta dekoderów na piętrze. Te na piętrze mają inną sieć wifi niż na dole, więc pani konsultantka mi powiedziała, że nie będzie to działało.

Ja się nie znam, ale czy aby na pewno? Czy ewentualnie mogę wymienić tylko główny dekoder a resztę zostawić tych staryc HD3000 i biegać z kartami?

Dzięki

Kuba

Nie masz jeszcze Ekstraklasy i fikołków, a pakiet VOD pewnie gratisowo na 6 mies., bo reszta to 125 zł.z multiroomami.

Proponowane warunki umowy powinieneś mieć w e-mailu na swojej poczcie. Co do dekoderów to może ktoś z użytkowników doradzi.

7 godzin temu, sebap napisał:

Te pakiety kosztują 60 zł. Ty płacisz 50 i chcesz jeszcze taniej? Nie da rady.

Ot, pytanie patrząc na konkurencje czy inna opcje możliwości oglądania telewizji, to raczej tanio nie jest. W takim razie, pewnie nie przedłużę umowy. (Tylko proszę bez agresji, bo nie marudzę.) 

Wiesz ,tu się wylicza średnią cenę.Masz obecnie pakiet za 50 zł w umowie 24/3. 6 miesięcy przed końcem jeżeli podpiszesz nową umowę ,to stara umowa faktycznie wynosi 18 miesięcy ,w tym 3 miesiące gratis. Co daje średnią cenę za pakiet nie całe 42 zł miesięcznie. Przy umowie 12 miesięcznej cena za pakiet wynosi 60 zł ale 3 miesiące masz gratis ,6 miesięcy możesz anulować ,czyli umowa jest na 6 miesięcy z czego 3 płatne. Jedynie co to nie możesz brać ciągle umowy 12miesięcznej ,musi być rotacja. Raz 12 miesięcy ,raz 15 lub 24 i znów 12 i.t.d. Decyzja należy do Ciebie.

Godzinę temu, wuzel napisał:

Czy ty do mnie piszesz? Bo moze nie zauważam, ja wiem o co chodzi z wyliczaniem i umowami. Ale chyba po tym 19 letnim kabarecie mam dosc tej imprezy. A opcja na 24 to istne samobójstwo. 

Edited by cludy

17 minut temu, cludy napisał:

A opcja na 24 to istne samobójstwo. 

Też tak myślałem, ale wziąłem ze względu na PSP- wyszło nieźle- pojutrze wchodzę w czwarty darmowy miesiąc, pod koniec stycznia wypowiedzenie po usunięciu kanału, stracę jeden,ale dostanę 6 kolejnych za free więc ta średnia wyjdzie całkiem nieźle a w tych kolejnych już płatnych to Bóg jeden wie co się wydarzyć może:mrgreen:

• Haha 1

Wysłałem wypowiedzenie w poniedziałek oraz do mnie dzwonili z tą samą ofertą co pisałem, oraz mam pytanie czy warto wymienić dekoder z PVR HD 7000 na Evobox PVR ?

Edited by Jakub471

12 godzin temu, Jakub471 napisał:

czy warto wymienić dekoder z PVR HD 7000 na Evobox PVR ?

Evo to zupełnie inny poziom a jeśli sporo nagrywasz- choćby po to by nie tracić czasu na reklamy to powiem tyle że to tak jakbyś się z Poloneza przesiadł do niezłego Merca

Witam,

przedłużyłem ofertę wraz z wymianą dekoderów w związku z czym dostałem 4 miesiące gratis umowa na 24. Umowę podpisałem tydzień temu. Okazało się iż potrzebuje jeszcze jeden dekoder do multirooma, wiąże się to że zmianą w umowie i utracie 4 miesięcy gratis, mogę również poczekać 4 miesiące i wtedy przedłużyć. A czy jest możliwość odstąpienia od umowy podpisanej ( minął tydzień ) i przedłużenia jej jeszcze raz na tych samych warunkach + dodatkowy dekoder ? 

Jeżeli umowa była zawarta na odległość (telefon, internet) to masz 14 dni na odstąpienie od niej od momentu podpisania...

• Upvote 1

W dniu 26.12.2019 o 19:25, cludy napisał:

Czy ty do mnie piszesz? Bo moze nie zauważam, ja wiem o co chodzi z wyliczaniem i umowami. Ale chyba po tym 19 letnim kabarecie mam dosc tej imprezy. A opcja na 24 to istne samobójstwo. 

Jeżeli pisze pod Twoim postem to raczej do Ciebie :). W przeciwnym razie cytował bym czyjąś wypowiedź.

Także @cludy skoro wiesz o co w tym chodzi ,masz duży staż w firmie ,to wiesz też jakie kanały oglądasz. Sam się kiedyś zastanawiałem czy dla dwóch kanałów jest sens płacić więcej za wyższy pakiet. Po przeliczeniu wyszło mi,że nie. Także możesz zostawić podstawowy pakiet za 5 czy 20 zł.dobrać konkurencję z Canal+. Możesz mieć podstawowy pakiet i dobrać jeden z serwisów filmowych na przykład HBO GO. Możesz całkiem zrezygnować z tradycyjnej telewizji na rzecz Ipli ,Playera, HBO GO. W tej chwili są duże możliwości pod tym względem w zależności co Cię interesuje.Decyzja należy do Ciebie.

W dniu 26.12.2019 o 17:53, cludy napisał:

(Tylko proszę bez agresji, bo nie marudzę.) 

Piszę na luzie :).

Hej Panowie,

Obecnie: Familijny Max HD, Film HD, Polsat Sport Premium, Cinemax HD, Sport HD, Eleven Sports HD, On the go. Umowa 24/6. 80zl + 5zl evobox. 

Nowa umowa zapewne zostanie taka sama, 24/6. Pytania mam dwa - czy da sie zejsc z tych 5zl za evoboxa i czy wypowiedzenie za cbs action mozna wyslac w icok w formie elektronicznej (bez skanu pisma)? 

@Scorpinho

Można anulować opłata 5 zł za evobox tylko trzeba jakiś pakiet minimum i okres umowy. 

A wycofanie kanału można wypowiedzie napisać przez icok w wiadomości napisać. 

Kiedyś pisał nowy 123, można anulować tylko trzeba podnieś abonament i więcej miesięcy i mniej za darmo. Tylko nie wiem gdzie to jest. 

Nie można anulować. Trzeba wziąć nową umowę z odpowiednim pakietem no i nowy dekoder.

Umowa na 15 miesięcy i abonament 80 zł lub 24 miesiące i 70 zł miesięcznie ,jeżeli dobrze pamiętam. Dekoder do wymiany. Nawet jeżeli mamy Evoboxa to trzeba go wymienić na taki sam model. Dopiero wtedy można się pozbyć czynszu za dekoder.

Odnośnie wypowiedzenia przez ICOK ,żadnych skanów ,załączników. Na swoim koncie ,należy napisać normalny tekst wypowiedzenia i to wszystko. Oba te zagadnienia dosyć często się tu pojawiały lub w  dziale dotyczącym CP.

@Piotr94 źle napisałeś bo nie można anulować czynszu. Trzeba wziąć nową umowę z innym Evoboxem.

Edited by sebap
  • Upvote 1

@Piotr94, to nie anulowanie czynszu tylko zawarcie nowej umowy z nowym dekoderem. Jest różnica, prawda?

@krisss3114, DUK pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20.

W dniu 26.12.2019 o 14:10, stan69 napisał:

Nie masz jeszcze Ekstraklasy i fikołków, a pakiet VOD pewnie gratisowo na 6 mies., bo reszta to 125 zł.z multiroomami.

Proponowane warunki umowy powinieneś mieć w e-mailu na swojej poczcie. Co do dekoderów to może ktoś z użytkowników doradzi.

Racja, nie mam Ektraklasy.

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć nt. dekoderów. Cz mogę wymienić tylko główny + jeden dodatkowy, a resztę zostawić stare (HD3000). 

Problem polega na tym, że w domu mam dwie sieci WiFi i nie mam wszędzie tej samej sieci.

@qbuss

Jeśli to Twoje sieci to może warto mieć tylko jedną sieć? Drugie urządzenie ustawiasz jako AP i po kłopocie.

Edited by sebap