Jump to content
koteczek19

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

Umowy 15/1, 24/6 za F.Max + Film + Cinemax + Sport = 60 zl + Eleven 10 + Mr 5 zł

Sportu nie ma na wł/wył.w żadnej umowie. W ofertach  promocyjnych  można włączać inne pakiety wyszczególnione w ICOK  dla danej umowy.

Witajcie! Mam pytanie bo nie do konca znalazlem odpowiedz. Mam umowe 24/6 zostalo 16 miesiecy. Chce zaniesc wypowiedzenie i samemu od razu zadzwonic do DUK tak jak ostatnim razem. Wypowiedzenie z powodu usuniecia kanalu. Czy moge znowu uzysksc 24/6? W poprzednich watkach sugerowano ze mozna jedynie jak wczesniej sie nie mialo? Chyba ze zle zrozumialem? I druga kwestia ile powinienenm placic za wszysyko bez multiroomu, cplus i rozrywki? Obecnie 110zl plus 5 czynsz evobo(w tym hbo ontg psp eleveny i reszta). Z gory dziekuje! 

Możesz uzyskać 24/6. Ten pakiet tyle kosztuje i to normalna cena. Innej nie uzyskasz. 😉 Zawartość pakietu nadal byłaby ta sama. 

Ok, dziekuje za rozwianie watpliwosci! Numer duk bez zmian 222127128 ? Taki znalazlem w watku ale moze byc juz nieaktualny? Pozdro

Hehe to super dzieki! Mam nadzieje ze sie nie wkurza ze dzwonie pol godziny po wypowiedzeniu i sam mowie ze chce 6 miesiecy free i umowe na 24... ostatnio podzialalo... Dzieki raz jeszcze, zostaje na forum :)

nowa piękna umowa podpisana z DUK po wypowiedzeniu (CBS Action) 24 miesiące /6 za free w ofercie Familijny max + film + sport+ cinemax + eleven + Polsat Sport Premium + CP Go. Oraz na start HBO + Rozrywka przez 1 miesiąc gratis 

Godzinę temu, pawllo83 napisał:

Hehe to super dzieki! Mam nadzieje ze sie nie wkurza ze dzwonie pol godziny po wypowiedzeniu i sam mowie ze chce 6 miesiecy free i umowe na 24... ostatnio podzialalo... Dzieki raz jeszcze, zostaje na forum :)

Ja zadzwoniłem po godzinie od złożenia wypowiedzenia przez ICOK i nikt na mnie nie krzyczał 😀 Powiedziałem wprost co chcę, konsul też był konkretny. Niczego się nie obawiaj, tylko dzwoń.

53 minuty temu, wojtek509 napisał:

nowa piękna umowa podpisana z DUK po wypowiedzeniu (CBS Action) 24 miesiące /6 za free w ofercie Familijny max + film + sport+ cinemax + eleven + Polsat Sport Premium + CP Go. Oraz na start HBO + Rozrywka przez 1 miesiąc gratis 

Jakie kwoty za rachunki będziesz płacił?

Podejrzewam, że będzie płacił 80 zł za taki pakiet. :) Chyba że ma jakiś dodatkowy rabat SSD to wtedy mniej. 

Na 12 miesięcy PSP za 30 zł/m to chyba ich pogięło jak zaraz do wiosny nic tam nie będzie to samo C+ Ekstraklasa 20 zł  Te kanały powinny być w opcji włącz/wyłącz.

@Nowy 123

Czy możesz mi doradzić co mogę dostać najlepszego teraz przy przedłużeniu umowy?

Ponad pol roku przedłużyłem umowę na 24 miesiące z 4 miesiącami gratis (wymieniałem sprzęt na bezczynoszowy)

Obecnie mam Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Polsat Sport Premium, Opcja On The Go + 1MR - za to wszystko płacę 75 zł miesięcznie co mogę zyskać w przypadku na pozostaniu na tym samym pułapie cenowym?

Z góry dzięki za wiadomość.

@Greeey jeśli masz zamiar zachować ten sam pakiet to masz tylko jedną opcje umowa na 24 miesiące w tym 6 gratis a później 75 zł, pakiety te same i na 6 miesięcy VOD. Chyba że chcesz np. wymienić PSP na Eleven to będziesz mial też umowę 12/3 w tej samej cenie ale nie będzie już OTG za darmo. 

• Like 1

@Nowy 123

Dzięki bardzo za odpowiedz, mam zamiar dzisiaj negocjować warunki. A jak wygląda opcja gdybym chciał zrezygnować z PSP na rzecz HBO? Jak to by się miało do ceny, OTG i okresów umowy?

Familijny Max, Film, Sport, Cinemax, HBO, OTG za 95 zł na dwa dekodery w opcji 24/6. W opcji 12/3 tak jak wyżej bez OTG w cenie. 

W dniu 26.11.2019 o 20:45, sebap napisał:

Dziś o 10 rano wysłałem wypowiedzenie (usunięcie CBS Action z oferty) przez ICOK, o 17 przedłużyłem umowę, oferta 24/6, pakiety te, które mialem czyli Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD, Eleven Sports, OTG, dodatkowo HBO i Polsat Sport Premium na miesiąc w gratisie.

W celu przedłużenia umowy polecam kolegę @Nowy 123 😀.

Jaka cena? 😆

1. Czy Familijny Max HD jest w opcji za 30 zł przy umowie 24/6? Nie ma 12/3?

2. Jaka najkorzystniejsza (oprócz fulla) jest oferta w opcji 12/3?

3. Jeśli mam multiroomy po 5 zł to przy zejściu z pakietów wzrasta opłata za multi? 😆

Edited by kristof1992

1.Familijny Max za 30 zł jest tylko w opcji 24/3.

2. Masz w zasadzie każda ofertę bez ligi mistrzów dostępną w opcji 12/3. Z ligą mistrzów tylko 24/6.

3. Jeśli zejdziesz z abonamentem poniżej 70 zł to cena pierwszego MR zmieni się na 10 zł. 

@Nowy 123

Jeszcze taka jedna kwestia czy jest szansa wynegocjować pozostałe pakiety aby były z możliwością włącz/wyłącz? Czy ja to wygląda w tym wariancie który mam obecnie za 75 zł?

O jakich pakietach mówisz? Bo np. HBO, PSP czy Eleven zawsze można włączyć i wyłączyć tylko wychodzi drożej niż jakbyś miał to w pakiecie. I weź pod uwagę że jak weźmiesz mniejszy pakiet od tego, który masz teraz to wzrośnie Ci opłata MR z 5 na 10 zł. 

@Nowy 123

Dzięki cały czas się zastanawiam czy zwiększyć pakiet czy nie ale sam do końca nie wiem na co się zdecydować i na jaką umowe czy lepsza 24/6 czy 12/3 sam w sumie nie wiem co na 100% jest mi potrzebne bo i sportu mało oglądam, tym bardziej ze teraz LM juz przerwa a na HBO mało ciekawego materiału - przynajmniej dla mnie. I mam dylemat, jaka oferta jest tak typowo najkorzystniejsza.

Dużo ciekawego materiału jest w pakiecie '' Rozrywka ", w tym i sportu. Pakiet dostępny w opcji włącz /wyłącz. Cena 25 pln.  :-)

Edited by ARTIPAPK
  • Haha 1

W dniu 4.12.2019 o 13:37, Greeey napisał:
[mention=37363]Nowy 123[/mention]
Dzięki cały czas się zastanawiam czy zwiększyć pakiet czy nie ale sam do końca nie wiem na co się zdecydować i na jaką umowe czy lepsza 24/6 czy 12/3 sam w sumie nie wiem co na 100% jest mi potrzebne bo i sportu mało oglądam, tym bardziej ze teraz LM juz przerwa a na HBO mało ciekawego materiału - przynajmniej dla mnie. I mam dylemat, jaka oferta jest tak typowo najkorzystniejsza.

Też się zastanawiam...
Pracując nie wiele ogląda się TV. Jedynie coś w weekend i wieczorami każdego dnia, ale ile tego na oglądasz? Resztę dopaczysz w SmartTV np. YouTube, Ipla, Player, Kodi...

Podsumowując ... wszystkiego po troche to moim zdaniem wystarczy RODZINNY HD za 5PLN w opcji 3/24. Często słyszę wśród znajomych tyle mam kanałów a nie ma co oglądać ... Heh..

14 godzin temu, ARTIPAPK napisał:

Dużo ciekawego materiału jest w pakiecie '' Rozrywka ", w tym i sportu. Pakiet dostępny w opcji włącz /wyłącz. Cena 25 pln.  :-)

8a3982f7122a.jpg

Dzięki wypróbuje. ;)

Witam, wczoraj złożyłem wypowiedzenie mając 14 miesięcy do końca umowy i chciałem przedłużyć od razu ale Pani w salonie powiedziała, że nie mogę bo dopiero gdzieś w czerwcu bym mógł i jedynie mam możliwość nową umowę podpisać 24/3, a teraz czytam że jest opcja 24/6 więc jak to wygląda?