Jump to content
koteczek19

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

potrzebuję porady :)

Obecnie jestem jeszcze w ofercie SMARTDOM3 ( TV jako drugi produkt z rabatem 50%).

do końca umowy pozostało mi 6 m-cy.

Mam pakiet Premium (Familijny MAX HD, Film HD, Sport HP, HBO, Cinemax) + HBO GO, VOD  + dodatkowo do tego 2 multiroomy, ale płacę tylko 5 zł/miesięcznie za jeden, drugi za 0 zł

Ogółem obecnie za TV po rabacie SMARTDOM3 płacę 49,99 zł.

Czy korzystnie dla mnie będzie wypowiedzenie umowy ze względu na usunięcie kanału CBS Action (mam gwarantowany) ?

wiem, że przedłużając obecną umowę dostanę rabat tylko 25zł zamiast 50%.

Może ktoś, coś doradzi :)

W związku z zakończeniem nadawania CBS ACTION, mogę złożyć wypowiedzenie umowy. We wrześniu została przedłużona 24/6, trzy dekodery pełen pakiet bez PSP i fikołków za 115 zł/mc. Gratisowe miesiące mam jeszcze do marca włącznie, czy jest sens wypowiadać umowę i co mógłbym jeszcze ugrać?.

Głowny dekoder Evobox PVR, dodatkowe 2x Evoboxy Lite.

Edited by casual

@casual

Poczekaj jeszcze, masz czas do końca stycznia. Wypowiesz umowę w styczniu i znów Ci wpadnie 6 miesięcy gratis czyli w sumie 4 bo 2 przepadną. No ale to tak nieźle.

Edited by sebap

Zbliża mi się termin 6 miesięcy do zakończenia umowy, a więc jednocześnie do złożenia wypowiedzenia.

W tej chwili mam pakiet Premium Max (Pakiet Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, HBO HD HBO GO, Cinemax HD, Opcja On The Go) i płacę za to 100 zł, umowa aktualna 12/3. Z tego co czytam poprzednie strony, nie ma już faktycznie 15/3, a tylko 15/1? W mojej sytuacji, kiedy chcę zostawić to samo, rozumiem że najbardziej opłacalną opcją jest teraz umowa 24/6? Coś jeszcze można ugrać lepiej? Jakaś inna opcja, albo chociaż jakiś gratis programowy?

Familijny max hd+ spord hd+ film hd+ cinemaxy w umowie 12/3 jest za 60zł,a w umowie 24/3 lub 24/6 jaki koszt??

Czy przy umowie 24/3 na Familijny HD za 20 zł/mies. można otrzymać jakieś dodatkowe pakiety na okres promocyjny 1, 2, 3 miesięcy? Jak ostatnio przedłużałem umowę na Max HD + Film + Sport + Cinemax na 15/3 za 60 zł to dostałem promocyjnie pakiety HBO GO i Eleven na 1 miesiąc za 0 zł oraz VOD na 3 lub 5 miesięcy.

Edited by 89damian

Ja dostałem cinemaxy+eleven+hbo na miesiąc przy umowie 24/3 fam max hd za 30zł.Teraz doszła extraklasa,może da się jeszcze to dorzucić na miesiąc.

Edited by Max2

Witam wszystkich

Prześledziłem wątki z ostatnich kilku  miesięcy i nie widziałem mojego zapytania, dlatego pozwolę sobie napisać

Obecnie nie mam żadnej umowy na TV SAT ani z Canal+ ani z CP. 

Chciałbym zapytać się czy telefonicznie można wynegocjować trochę lepsze oferty z CP? Wymagań nie mam sporo, nie chciałbym płacić więcej niż 60 zł, Multiroomu nie potrzebuje, jedyne co chciałbym uzyskać to 6 msc 0 na start, zamiast proponowanych na stronie 3. Wolałbym podpisać umowę z Polsatem, ale jeśli się nie uda nic utargować to podpiszę umowę z Canal+, do 2.12 mają 6 msc za free.

Oferte Polsatu kojarzę dość dobrze, bo rodzice od 8 lat są klientami.

Z góry dziękuje każdemu za pomoc.

Witam. Złożyłem wczoraj wypowiedzenie przez ICOK z dniem dzisiejszym zostało ono przyjęte . Zadzwoniłem do DUK i za to co mnie interesuje czyli Familijny Max HD + Sport + Cinemax + Film do tego 3 x multirom razem z wymianą sprzętu na Evoboxy w umowie 24/4 mam płacić miesięcznie 85 zł (5zł czynsz za Evobox PVR). Chciałbym spytać czy ten czynsz jest konieczny przy tej umowie bo jak robię konfigurację dla nowego klienta przez internet to wychodzi 24/3 i 80 zł. Pozdrawiam

Przy tej umowie będzie czynsz. Jak chcesz nie mieć czynszu to dobierz dobie kanały Eleven lub PSP wtedy cena pakietu wyjdzie 70 zł ale nie będzie czynszu i stanieje pierwszy MR do 5 zł więc też, Ci wyjdzie 85 zł ale nie będziesz miał czynszu i będziesz miał dodatkowe kanały. Najwyżej przy następnym przedłużeniu zrezygnujesz z tych dodatkowych kanałów. 

Edited by Nowy 123

Wypowiedzenie złożone. Aktualnie familijny max hd, sport, film, eleven i Polsat Sport premium, do tego evobox czynsz 5zl i 1 Multiroom. Za wszystko place 95. 

Chce dobrać jeszcze jeden multi i zachować te pakiety co mam. Da radę wynegocjować coś taniej??

Witam. Obecnie jestem na umowie 15/3. Premium z HBO i eleven do tego evobox i 2xmultiroom... Jaka by była cena na full pakiet z kanałami X,PSP oraz ekstraklasą-najlepiej w opcji 24/6

Witam,

Obecnie mam: Pakiet Familijny Max HD plus Film HD, Sport HD, Cinemax HD, Eleven Sports HD oraz Multiroom HD za 70 PLN. Ostatnia umowa 15 z czego 3 gratis. 6 miesiecy do konca umowy. Co jest mozliwe do ugrania? Interesuje mnie zostanie praktycznie przy tym samym za jak najlepsza cene.

Z gory dziekuje za pomoc

Guest Vsat

@krisss3114 Premium Max Plus 120 zł

Ekstraklasa 20 zł

Suma: 140 zł.

Edited by Vsat

@krisss3114 przy pakiecie  Premium Max Plus (z rozrwką) Ekstraklasa kosztuje 10 zł + 2 x mr 10 + PSP 10 (jeśli nie 5 zł) to w sumie 145 - 150 zł.

@ravmc dodasz drugi Mr i cena ta sama powinna być.

@mknal to Mr masz darmowy ?

Edited by stan69