Jump to content

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

@TOMI2

Gratis nie był i napewno nie jest połączony z żadnym pakietem więc nie widzę powodu by to miało się zmienić,

do tej pory nie obniżałem pakietów, ale we wrześniu trochę przemeblowałem- zamiast HBO wziąłem PSP i C+3/4, teraz z okazji wycofania kanału napewno pozbędę się kopaczy z pseudoklasy więc będzie to moja pierwsza obniżka- co na to konsul to pażiwiom uwidim ;)

Edited by OlafS
20 godzin temu, sebap napisał:

Dziś o 10 rano wysłałem wypowiedzenie (usunięcie CBS Action z oferty) przez ICOK, o 17 przedłużyłem umowę, oferta 24/6, pakiety te, które mialem czyli Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD, Eleven Sports, OTG, dodatkowo HBO i Polsat Sport Premium na miesiąc w gratisie.

W celu przedłużenia umowy polecam kolegę @Nowy 123 😀.

Ale , że mam pisac PRIV do @Nowy 123 czy jak :D ???

18 minut temu, koksik1000 napisał:

Nie mogę znaleźć na icok zakładki gdzie mogę złożyć wypowiedzenie, gdzie mam tego szukać??

W ICOK kontakt z Cyfrowym Polsatem, napisz do nas, telewizja, numer karty dekodera, warunki umowy, okres podstawowy/wypowiedzenie umowy, nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie i tam piszesz wypowiedzenie.

Posiadam pakiet Fam Max + sport + film + Cinemax za 60 zł. Złożyłem wypowiedzenie (w związku z wycofaniem CBS action) i chciałem przedłużyć umowę oraz wymienić dekoder z hd5500 na Evobox HD. Niestety przy wymianie dekodera na Evobox HD nie mogę zawrzeć umów na 12/1 lub 15/1. Przy umowie 15/1 mogę wymienić dekoder na Exobox lite lub pvr. Czy jest jakiś sposób, aby przy umowie 15/1 lub 12/1 wymienić dekoder na Evobox HD?

potrzebuję porady :)

Obecnie jestem jeszcze w ofercie SMARTDOM3 ( TV jako drugi produkt z rabatem 50%).

do końca umowy pozostało mi 6 m-cy.

Mam pakiet Premium (Familijny MAX HD, Film HD, Sport HP, HBO, Cinemax) + HBO GO, VOD  + dodatkowo do tego 2 multiroomy, ale płacę tylko 5 zł/miesięcznie za jeden, drugi za 0 zł

Ogółem obecnie za TV po rabacie SMARTDOM3 płacę 49,99 zł.

Czy korzystnie dla mnie będzie wypowiedzenie umowy ze względu na usunięcie kanału CBS Action (mam gwarantowany) ?

wiem, że przedłużając obecną umowę dostanę rabat tylko 25zł zamiast 50%.

Może ktoś, coś doradzi :)

W związku z zakończeniem nadawania CBS ACTION, mogę złożyć wypowiedzenie umowy. We wrześniu została przedłużona 24/6, trzy dekodery pełen pakiet bez PSP i fikołków za 115 zł/mc. Gratisowe miesiące mam jeszcze do marca włącznie, czy jest sens wypowiadać umowę i co mógłbym jeszcze ugrać?.

Głowny dekoder Evobox PVR, dodatkowe 2x Evoboxy Lite.

Edited by casual

Zbliża mi się termin 6 miesięcy do zakończenia umowy, a więc jednocześnie do złożenia wypowiedzenia.

W tej chwili mam pakiet Premium Max (Pakiet Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, HBO HD HBO GO, Cinemax HD, Opcja On The Go) i płacę za to 100 zł, umowa aktualna 12/3. Z tego co czytam poprzednie strony, nie ma już faktycznie 15/3, a tylko 15/1? W mojej sytuacji, kiedy chcę zostawić to samo, rozumiem że najbardziej opłacalną opcją jest teraz umowa 24/6? Coś jeszcze można ugrać lepiej? Jakaś inna opcja, albo chociaż jakiś gratis programowy?