Jump to content
koteczek19

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

1) Czynsz będzie w każdej umowie, aktywacja jest tylko raz, przy pierwszej umowie.

2)Nie, do Mr to 29 zł od sztuki.

3)Zależy od negocjacji.

Jeśli weżmiesz Evo.PVR bez czynszu to go nie będziesz miał zawsze.

Edited by stan69
  • Thanks 1

1. Jeśli weźmiesz dekoder z czynszem to każde kolejne będzie z czynszem.

2. Aktywacja MR 29 zł. 

3. VOD jest zawsze na okres darmowy więc zależy z jakim okresem promocyjnym wybierzesz ofertę. 

• Thanks 1

Dziękuję serdecznie.

Jednym słowem zatem, najbardziej opłacalne przedłużenie umowy z MR i z wymianą sprzętu ale bez czynszu to: 

umowa 24/4 Familijny Max HD + Sport + Film + Cinemax + OTG + MR + EVO PVR + EVO Lite + dodatkowo np.PSP za łącznie 70 + 5 multi = 75 zł * 20 m-cy = 1500 zł + (49 + 29 aktywacja).

Dodatkowo VOD na 4 miesiące gratis + HBO, Rozrywka, Ekstraklasa, Eleven na próbę na miesiąc (a praktycznie na dwa miesiące do końca okresu rozliczeniowego czyli w moim przypadku do połowy stycznia).

Pozdrawiam, M.

Edited by Mirek76

Witam.

Złożone wypowiedzenie umowy 15/1 z Fam. MAX HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD w cenie 60 PLN + EvoBOX 5 PLN. 

Do końca umowy 5 m-cy i dziś propozycja 12/3 z anulowaniem 5 ostatnich m-cy obecnej umowy. Ceny bez zmian czyli łącznie 65 PLN. Coś można więcej czy nic się nie da już ugrać?

Nic sie nie da - zapamietajmy że w CP są sztywne ceny i nic sie nie wynegocjuje cenowo. Ewentualnie długość umowy ale tu już maxa wyciągnąłes

Chyba że poczeka do końca roku jak wyleci kanał to wypowiedzenie i NOWA umowa i wtedy może uda się pozbyć czynszu, reszta j.w.

Dzis odebralem pierwszy telefon w sprawie mojego wypowiedzenia. Umowe mam do 28 maja i posiadam pakiet 24/6 Premium max za 100zl. Pani zaproponowala mi pakiet Familijny max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD, Eleven,  PSP i pakiet Ekstraklasa. Umowa na 24 miesiace i pierwsze 6 miesiecy gratis pozniej 100zl. Poprosilem o ten pakiet, ale bez ekstraklasy za 80zl. Dostalem informacje, ze taka propozycje dostane dopiero za 2 miesiace...

Witam mam drugą umowę na pakiet Familijny Max HD - Sport HD - Film HD i Cinemax HD za ceną 59 zł i umowa kończy się za miesiąc oraz wypowiedzenie wysłane, czy mógłbym uzyskać tą samą cenę pakietu czy by dało radę niżej 

Godzinę temu, jacob10 napisał:

Dostalem informacje, ze taka propozycje dostane dopiero za 2 miesiace...

Tak, bo zmniejszasz kwotę abonamentu, a to można zrobić na 5 mies.przed końcem umowy.

12 minut temu, Jakub471 napisał:

Witam mam drugą umowę na pakiet Familijny Max HD - Sport HD - Film HD i Cinemax HD za ceną 59 zł i umowa kończy się za miesiąc oraz wypowiedzenie wysłane, czy mógłbym uzyskać tą samą cenę pakietu czy by dało radę niżej 

Można za 50 zł ale w umowie 24/3 a tą samą cenę jak najbardziej i w umowach krótszych.

Dzień Dobry Państwu.

Trochę zaspałem, to już wczesny PESEL ,umowa kończy mi się 22.11.po 24 m-cach.

Oczywiście nie dałem wypowiedzenia.

Posiadam pakiet Familijny MAX i dodatkowo :

Pakiet Film HD,

Pakiet Sport HD

Cinemax HD

HBO i HBO go

Eleven Sport

ON THE GO

Dekoder Evobox

2 MR

Za całość płacę 109,90 /było 7 m-cy gratis/

Wcześniej   byłem 21 lat w Canali +.

Co można ugrać ? PSP ? Canal Sport ?

I ile miesięcy gratis ?

Z góry dziękuję.

Edited by ManiekB

Pisałem już o tym w temacie HBO ale wspomnę i tutaj. Otrzymałem newslettera od CP, że WATAHA się zbliża  i jest możliwość włączenia na okres 1 miesiąca opcji HBO bez opłaty. Należy jedynie pamiętać o wyłączeniu w przeciągu tego miesiąca by nie naliczyła się opłata 30 zł jeśli ktoś nie chce opłacać.

Przy cenie 3 zł.(słownie- trzy) bym się zastanawiał nad wzięciem pakietu i to nie ze względu na jakiś tasiemiec, ale 30zł to nigdy warte nie było- piszę to jako były wieloletni abonent.

• Upvote 1

16 godzin temu, ManiekB napisał:

Co można ugrać ? PSP ? Canal Sport ?

I ile miesięcy gratis ?

Wypowiedzenie konieczne, można go napisać w ICOK.

Proponuję Premium Max Plus za 120 zł + PSP 10 zł + C+3i4 też za 10 zł i 2 Mr 10 zł. Jeśli Premium Max bez plusa to będzie taniej, ale C+3i4 20 zł. Umowy 24/6, 15/3, 12/3 jeśli teraz na niej nie jesteś.

Dziękuję za informację,czyli dać wypowiedzenie i uzyskać umowę 24/6 .mój pakiet za 109.99 + ewentualnie PSP.

najlepiej by mi pasował.

Zobaczymy co się uda.

Pozdrawiam 

Witam, posiadam umowę na czas nieokreślony na pakiety Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD, do tego jeden dekoder w multiroom, za wszystko płacę 69,99 zł. Dekodery to HD 3000 i Mini HD 2000. Chciałbym zmienić na pakiet Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + Eleven Sports + Polsat Sport Premium + serwis Cyfrowy Polsat Go z opcją On The Go. Chciałbym zrezygnować z MR, a podstawowy dekoder wymienić na Evobox HD. Na jaką najlepszą ofertę mogę liczyć?

Natomiast mój dziadek również ma umowę na pakiety Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD, ale ma dwa dodatkowe dekodery w multiroom, za wszystko płaci 74,99 zł. Na jaką najlepszą ofertę może liczyć, zostając przy tych samych pakietach? Nie ma także potrzeby wymiany dekoderów.

Przeczytałem, że nie trzeba już zanosić wypowiedzenia do APS-u i można je wysłać przez ICOK. Rozumiem, że można to zrobić przez zakładkę "Kontakt z Cyfrowym Polsatem", lecz nie znalazłem stosownego tematu na dostępnej liście. W jaki sposób Wy wysyłaliście wypowiedzenie przez ICOK?

Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam.

Edited by adam87
pomyłka

Umowa na czas nieokreślony.

Obecnie 20 zł za Familijny.

Dekoder: HD 2000.

Gdybym złożył wypowiedzenie, to pakiet : całość  bez " Rozrywki" i C+ Ekstraklasa w jakiej kwocie uśrednionej mogę otrzymac? wymiana dekodera na taki z PVR wiąże się z dodatkową opłatą?

Edited by lukimann

@adam87 dla Ciebie - piszesz wypowiedzenie (tam w ICOK w "kontakt z CP" jest "nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie") i na Mr też razem.

Potem odsyłasz dekoder Mr by móc aneksować umowę już bez Mr. Umowa 24/4 i te pakiety co chcesz to 80 zł., OTG już w cenie.

Twój dziadek nie zyska nic, chyba że na krótszej umowie.

@lukimann pakiet Premium Max + PSP = 110 zł w umowie 24/6 ( średnią oblicz). Dekoder PVR w takiej umowie byłby bez czynszu.

• Thanks 2

Dzwonili z DUK, Umowa przedluzona.Jestem zadowolony.Pakiet Premium Max + PSP = 110 zł w umowie 24/6 ....

Właśnie skończyłem rozmowę z DUK - czy już nie ma umów 12/3 i 15/3? miły Pan powiedziano mi że to co mogą mi zaoferować to 24/6 (abonament 60 (wymagany pakiet Film)+ 10 multiroom)

Czy naprawdę zniknęły krótkie umowy?

Edited by noswer

Ofert 15/3 nie ma od 14.11 są na to konto 15/1. Natomiast umowy 12/3 nadal są jeśli masz złożone wypowiedzenie. Może po prostu ostatnio miałeś 12/3 więc konsultant zaproponował Ci 24/6 żeby nie proponować 15/1.

Witam ponownie.

Obecnie mam Pakiet Premium z HBO, Evobox PVR i CP GO za 95 zł 15/3.

Zostało 7 miesięcy do końca umowy.

Potrzebuję znowu pomocy co zrobić, aby było najtaniej.

Wysyłać już wypowiedzenie? Czy jeszcze czekać? 

Obecny pakiet mi odpowiada ale chciałbym zawalczyć coś z ceną.

Na infolinii zaproponowali mi Pakiet Premium z HBO za 90zł 29 i 6 miesiecy vod za darmo.