Jump to content

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

21 minut temu, lukimann napisał:

Rzadko tu zaglądam, ale moze ktos doradzi...

Opłacam pakiet Familjny za 20 zł, a umowa przeszła już na czas nieokreślony.

Wypowiadając ją, bo będę negocjować abonament telefoniczny( smart dom) coś ciekawego uzyskam?

Dekoder HD 2000.

To samo tylko 3 gratis 

48 minut temu, Cpgoł napisał:

1. Najlepsze oferty to 12. 3 gratis 24 6 gratis. 

2. Nie namieszasz. Najkorzystniej 24 3 gratis A przed końcem umowy  zmienić na 5 zł

Przepraszam, że się powtarzam ale nie zrozumiałem odpowiedzi.

1) Skoro przy umowie 24/6 za 60 zł mogę mieć Fam.Max HD + Sp + Film + Cinemax + OTG + MR, to co mogę dostać w zamian ale bez brania MR ? VOD gratis ?

2) W jakiej cenie mogę mieć obecnie najtańszą drugą umowę na najprostszy pakiet TV z dekoderem ?

41 minut temu, Mirek76 napisał:

Przepraszam, że się powtarzam ale nie zrozumiałem odpowiedzi.

1) Skoro przy umowie 24/6 za 60 zł mogę mieć Fam.Max HD + Sp + Film + Cinemax + OTG + MR, to co mogę dostać w zamian ale bez brania MR ? VOD gratis ?

2) W jakiej cenie mogę mieć obecnie najtańszą drugą umowę na najprostszy pakiet TV z dekoderem ?

1. Bez multiroomu 60 zł za obecny pakiet w umowie na 24/6.

2. 20 zł Rodzinny HD w umowie na 15 lub 24 miesiące plus aktywacja ,później jeżeli oferta się utrzyma możesz zejść do 5 zł za ten pakiet w umowie na 24 miesiące.

Dzień dobry.  Umowa kończy mi się za 2 mce. Mam pakiet Pakiet Familijny Max HD oraz pakiety: Pakiet Cinemax HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Film HD oraz 1 multiroom. Płacę obecnie 59,99 zł/mc. Czy mam szansę przy przedłużeniu umowy na HBO w cenie , albo po niewielkiej podwyżce? Jeszcze nie wypowiedziałam dotychczasowej umowy. Pozdrawiam

Godzinę temu, mehia napisał:

Dzień dobry.  Umowa kończy mi się za 2 mce. Mam pakiet Pakiet Familijny Max HD oraz pakiety: Pakiet Cinemax HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Film HD oraz 1 multiroom. Płacę obecnie 59,99 zł/mc. Czy mam szansę przy przedłużeniu umowy na HBO w cenie , albo po niewielkiej podwyżce? Jeszcze nie wypowiedziałam dotychczasowej umowy. Pozdrawiam

HBO dostaniesz za 30 zł więcej. Przedłużył bym umowę z tym pakietem co masz ,a HBO uruchamiał w trakcie umowy wtedy kiedy oglądasz. Cena ta sama.

1. Bez multiroomu 60 zł za obecny pakiet w umowie na 24/6.
2. 20 zł Rodzinny HD w umowie na 15 lub 24 miesiące plus aktywacja ,później jeżeli oferta się utrzyma możesz zejść do 5 zł za ten pakiet w umowie na 24 miesiące.
Jakiś miesiąc temu był Rodzinny HD na 12 mies. 1 gratis, aktywacja 99 zł. Propozycja z infolinii sprzedażowej. Czy jest teraz - nie wiem.

Obecnie mam Familijny Max HD + Sport + Film + Cicemax + HBO

Chcę zmodyfikować pakiet usuwając HBO i wymienić sprzęt, żeby odbierać multiroom po lanie. Po złożeniu wypowiedzenia otrzymałem z DUK następującą propozycję

umowa 24/3
1. Familijny Max HD + Sport + Film = 60zł + 5 zł dekoder PVR + 10zł multiroom = 75zł
2. Familijny Max HD + Sport + Film + PSP (lub Eleven) = 70zł + 5 zł multiroom = 75zł

umowa 15/1
3. Familijny Max HD + Sport + Film + PSP (lub Eleven) = 70zł + 5zł dekoder PVR + 5zł multiroom = 80zł

Konsultant mówi że jak do opcji 1, dobiorę Ekstraklasę za 20zł to mimo iż cena za pakiety będzię 80zł
4. Familijny Max HD + Sport + Film + Ekstraklasa = 80zł to dekoder PVR nadal 5zł + multiroom 10zł = 95zł

Oczywiście w każdej opcji dochodzą aktywacje 49zł Evo PVR i 29zł Evo lite

To są ostateczne rozwiązania czy można coś z tego jeszcze ugrać? może w opcji 4 znieść czynsz za dekoder PVR i zmniejszyć za MR.

Witam,

dołączę się do pytania o cenę za ofertę z wymianą sprzętu na Familijny Max HD + Sport + Film + Cinemax + OTG + MR + Evo PVR ?

1) umowa 12/1 = 60 + 5 dekoder + 10 multiroom + 5 OTG ?

2) umowa 24/3 = 60 + 5 dekoder + 10 multiroom ?

3) co zrobić by uniknąć płacenia czynszu ?

1.Nie ma umowy 12/1 z wymianą na dekoder Evobox PVR HD. Najkrótsza jest 15/1. Ceny które podałeś się zgadzają tylko musisz doliczyć 49 zł aktywacji za dekoder główny. 

2. Nie 24/3 tylko 24/4. Aktywacja jak wyżej. Ceny takie jak podałeś. 

3. Wziąć pakiet za 70 zł (np. dołożyć Eleven lub PSP) wtedy nie będzie czynszu i cena MR wyniesie 5 zł. Dostępne tylko w umowie 24/4 przy 15/1 nadal będzie czynsz. 

Edited by Nowy 123
  • Thanks 1

1) Czynsz będzie w każdej umowie, aktywacja jest tylko raz, przy pierwszej umowie.

2)Nie, do Mr to 29 zł od sztuki.

3)Zależy od negocjacji.

Jeśli weżmiesz Evo.PVR bez czynszu to go nie będziesz miał zawsze.

Edited by stan69
  • Thanks 1