Jump to content
koteczek19

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

Padło mi na oczy, sorki.

Zrób jak napisał @shocco, wypowiedzenie i pewnie Ci to zaproponują.

Edited by tomkep

2 godziny temu, shocco napisał:

Wypowiedziałem umowę za Familijny, Sport, Cinemaxy, płaciłem 60zł.
DUK zaproponował pakiet kilku kanałów za 5 zł.. (były wymienione przez telefon, ale nie zapamiętałem ich).
Ktoś mógłby dać listę jakie dokładnie kanały obejmuje owa przedstawiona oferta?

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Za 5 zł z DUK jest Rodzinny HD.

Hej,

Posiadam obecnie pakiet Familijny Max HD (wraz z dekoderem Evobox PVR), płacę za to 30 msc. Pozostało mi 6 miesięcy do końca. Na co mogę teraz liczyć po złożeniu wypowiedzenia? Nie zależy mi na większej ilości kanałów, a raczej na pozostaniu przy podobnej opłacie miesięcznej.

pozdrawiam

@tweed77, skąd wygrzebałeś tą listę, bo ma straszną brodę? Vivy już z rok nie ma, CBS Drama - nie wiem od jakiego czasu, podobnie z Polsat Sport News. Plus brakuje co najmniej kilku innych kanałów.

Na tą chwilę chyba najlepiej wejść na https://sklep.cyfrowypolsat.pl/telewizja-satelitarna?lm=true, wybrać "zobacz oferty uniwersalne" i kliknąć na "zobacz pełną listę kanałów" w ofercie na Rodzinny HD + Cinemax HD...

W dniu 30.10.2019 o 20:44, marcin3159 napisał:

Za ile można wyrwać familijny max hd z cinemaxem i OTG,  plus wymiana dekodera na evoboxa pvr?

Przeleciałem parę stron wstecz i nie znalazłem

W dniu 1.11.2019 o 09:28, marcin3159 napisał:

55 minut temu, tomkep napisał:

@tweed77, skąd wygrzebałeś tą listę, bo ma straszną brodę? Vivy już z rok nie ma, CBS Drama - nie wiem od jakiego czasu, podobnie z Polsat Sport News. Plus brakuje co najmniej kilku innych kanałów.

Lista jest aktualna, identyczną mam w umowie z pażdziernika tego roku. Nie patrz na "obrazki".

Powtórzę post ponieważ  nie uzyskałem odpowiedzi a DUK już wydzwania :

Pakiet Familijny Max HD

Pakiet Film HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Sport HD, , Katalog treści online, Usługa Multiroom HD (3 dekodery)

Cena 105 zł . wypowiedzenie złożone , 6 miesięcy do końca

Co można "dostać " przy przedłużeniu obecnej umowy ?

Możesz dostać ten sam pakiet w tej samej cenie w umowach 24/6, 15/3, 12/3. W umowie 24/6 zyskasz dodatkowo OTG w cenie abonamentu. 

Potwierdzę co napisał @Cpgoł. Aktualnie przy umowach na 15 miesięcy 1 miesiąc gratis a przy umowach na 29 miesięcy 3 gratis. Okres promocji jest taki sam zarówno dla umów z wymianą sprzętu głównego jak i bez wymiany. Przy umowach 24 i 12 miesięcy nic się nie zmienia. 

• Upvote 1

6 minut temu, Cpgoł napisał:

@Nowy 123 człowiek chce pomóc A luzie nie ufają:)

A czego się spodziewałeś?:doh:

"Świeżak" z 5 postami i od razu oczekujesz zaufania?? 😁

28 minut temu, Nowy 123 napisał:

Potwierdzę co napisał @Cpgoł. Aktualnie przy umowach na 15 miesięcy 1 miesiąc gratis a przy umowach na 29 miesięcy 3 gratis. Okres promocji jest taki sam zarówno dla umów z wymianą sprzętu głównego jak i bez wymiany. Przy umowach 24 i 12 miesięcy nic się nie zmienia. 

Czyli zostaje 24/6 i 12/3?

Patrząc na to jak kiedyś była oferta 15/5 a później zmienili ją na 15/3 to nie nastawial bym się na to, że wróci opcja 15/3 jak zrobili 15/1. Natomiast to tylko moja opinia i mogę się mylić. :)