Jump to content
koteczek19

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

Dokument powinien zawierać takie dane jak:
- Dane personalne właściciela,
- Dane sprzętu (numer seryjny dekodera, numer dostępu warunkowego i numer karty),
- Powód rozwiązania umowy,
- Jeżeli dekoder jest udostępniany, należy podać formę zwrotu kaucji (nazwa banku i pełny numer rachunku bankowego lub adres, na który mają być przekazane pieniądze).

Ja wpisałem:

proszę o rozwiązanie umowy z końcem okresu promocyjnego z zachowaniem kresu wypowiedzenia.

Reszta jest przecież z automatu skoro jesteśmy zalogowani w ICOK to Operator widzi numer karty, model dekodera i dane właściciela.

Kontakt z DUK celem przedłużenia potwierdził że było dobrze sformułowane.

22 godziny temu, maks27 napisał:

Ja wpisałem:

proszę o rozwiązanie umowy z końcem okresu promocyjnego z zachowaniem kresu wypowiedzenia.

Reszta jest przecież z automatu skoro jesteśmy zalogowani w ICOK to Operator widzi numer karty, model dekodera i dane właściciela.

Kontakt z DUK celem przedłużenia potwierdził że było dobrze sformułowane.

Dla multiroomu osobne wypowiedzenie? Czy wystarczy jedno na głównej karcie?

Teraz, Crazy_Sat napisał:

A czemu dla Mr osobno? 

Nie wiem dlatego pytam :) Tak samo nie wiedziałem, że dobierając MR musiałem przedłużyć okres podstawowy umowy :/

Umowa rozwiązana będzie automatycznie na dekoderze Multiroom, on jako dekoder dodatkowy nie może przecież działać bez umowy na dekoderze głównym.

• Like 1

Wczoraj dzwonili do mnie DUK. Poprzednia oferta od nich: umowa 24/3, pakiet Familijny Max HD +Film HD + Sport HD + Cinemax HD + HBO za 70 zł + jeżeli chcę zmiany dekodera na Evobox PRV dodatkowo 5 zł. Czyli łącznie 75 zł. Poprosiłem o lepszą ofertę i wczoraj otrzymałem taką: pakiet ten sam, umowa 24/4, wymiana dekodera bez abonamentu (tylko aktywacja za 49 zł), opłata miesięczna 90 zł. Rzeczywiście lepsza

Guest Vsat

Czy pakiety z PSP dalej są tylko w wariancie na 24m?

2 godziny temu, BBC78 napisał:

Wczoraj dzwonili do mnie DUK. Poprzednia oferta od nich: umowa 24/3, pakiet Familijny Max HD +Film HD + Sport HD + Cinemax HD + HBO za 70 zł + jeżeli chcę zmiany dekodera na Evobox PRV dodatkowo 5 zł. Czyli łącznie 75 zł. Poprosiłem o lepszą ofertę i wczoraj otrzymałem taką: pakiet ten sam, umowa 24/4, wymiana dekodera bez abonamentu (tylko aktywacja za 49 zł), opłata miesięczna 90 zł. Rzeczywiście lepsza

Odnośnie drugiej oferty,masz ją bez czynszu za dekoder.Możesz ją jeszcze otrzymać w umowie 15/1 w tej samej cenie 90 zł.Jeżeli zrezygnujesz z HBO to pozostałe pakiety otrzymasz w kwocie 60 zł w umowie 24/6 ,15/3 lub 12/3 bez wymiany dekodera ale z czynszem za dekoder.

Za ile można wyrwać familijny max hd z cinemaxem i OTG,  plus wymiana dekodera na evoboxa pvr?

Przeleciałem parę stron wstecz i nie znalazłem

Edited by marcin3159
dopisek

Pewnie będzie to co zwykle. 6 mies. gratis przy wysokich pakietach, do tego graty na raty i smart dom z mini zniżkami.

Fam max HD + Film + Sport+ cinemax + eleven + Polsat Sport Premium - obecnie  80pln +5pln za EVO

Pytanie:

Chcę przedłużyć umowę 24m/6 free  - i poszerzyć pakiet o HBO w podstawie - pytanie ile taki wariant będzie kosztował  ?

(oczywiście po wcześniejszym złożeniu wypowiedzenia)

czyli "taniej" jest mieć to w opcji elastycznej i wyłączać w cyklach rozliczeniowych  gdy nie mamy czasu na TV

I umowa 24/4 przy wymianie Evoboxa na Evoboxa ale brak czynszu.

Cena ta sama czyli 30 zł za pakiet ale fakt ,ja w wakacje wyłączyłem.

Edited by wuzel
dopisek

Skoro tak to jeszcze raz 49 zł.za aktywację, strata 2 mies.darmowych - do przemyślenia.

max hd+ film hd+sport+cinemaxy do tego OTG , VOD na 3 miesiące plus evobox PVR bez czynszu dla nowych za 60zł na stronie CP

Edited by marcin3159
q

Mam pakiet za 90 zł chciałbym zejść na Rodzinny HD bez Cinemax za 5 zł cztery miesiące przed końcem umowy  i zwrócić dwa Multiroomy. Czy będzie problem to dostać? 

Wypowiedziałem umowę za Familijny, Sport, Cinemaxy, płaciłem 60zł.
DUK zaproponował pakiet kilku kanałów za 5 zł.. (były wymienione przez telefon, ale nie zapamiętałem ich).
Ktoś mógłby dać listę jakie dokładnie kanały obejmuje owa przedstawiona oferta?

W dniu 1.11.2019 o 17:20, Kristiano Rinaldo napisał:

Mam pakiet za 90 zł chciałbym zejść na Rodzinny HD bez Cinemax za 5 zł cztery miesiące przed końcem umowy  i zwrócić dwa Multiroomy. Czy będzie problem to dostać? 

Będzie. O ile pamiętam ten pakiet (Rodzinny HD za 5 zeta) nie dawał możliwości dobrania multiroomu.