Jump to content
koteczek19

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

Czynszu raczej sie nie pozbędziesz chyba że coś sie zmieniło bo ostatni nie bardzo śledzę oferty CP.Chcesz się pozbyć czynszu to nowa oferta bez czynszu.

@Maciej Loret

W dniu 1.09.2019 o 20:52, Nowy 123 napisał:

Źle kalkulujesz. :) Chodzi o to że jeśli weźmiesz umowę 15/1 i abonament za 70 zł to oprócz aktywacji (49 zł za główny i 29 za dodatkowy dekoder) będziesz płacił 5 zł miesięcznie czynszu za udostępnienie dekodera. Chyba że weźmiesz umowę 24/4 lub umowę 15/1  ale z abonamentem za 80 zł to wtedy nie będziesz płacił co miesiąc 5 zł za dekoder PVR. 

Witam,

czyli minimum zobowiązania aby pozbyć się czynszu za dekoder to 80zł, tak? Co wchodzi w tę kwotę (tzn. jaki pakiet, MR, itd.)?

Aby pozbyć się czynszu masz w zasadzie dwie oferty do wyboru. 

1. Wybierasz abonament za 80 zł w umowie 15/1 z wymianą dekodera i płacisz jeszcze raz 49 zł aktywacji za dekoder. 

2. Wybierasz abonament za 70 zł ale umowa jest na 24/4 miesiące i również płacisz jednorazowo 49 zł aktywacji. Jeszcze do tych kwot dojdzie opłata za MR z tym że wyniesie ona 5 zł. 

Edited by Nowy 123

Dekodery już mam. Czy aktywację płacę nawet jeśli nie chcę ich wymieniać?  Opłata aktywacyjna dotyczy tylko dekodera głównego czy dodatkowego również? A jeśli płacę nawet gdy nie chcę wymieniać, to może warto wymienić choćby dekoder główny (mam starego Evoboxa)?

Jeśli nie wymieniasz to nie płacisz aktywacji ale w Twoim przypadku możesz pozbyć się czynszu tylko poprzez wymianę dekodera głównego bo samo skorzystanie z oferty za 80 zł ale bez wymiany nie spowoduje usunięcia czynszu. Dodatkowego nie musisz wymieniać, chyba że chcesz to wtedy 29 zł aktywacji zapłacisz. 

• Like 1

No jeśli masz PVR to nic innego nie ma chodzi tylko o to że nie miałbyś czynszu korzystając z ponownej wymiany. 

Witam,

to niestety odpada, bo nagrywanie to najważniejsza rzecz w dekoderze.

Pozostaje przedłużyć umowę na 15/3 lub zastanowić się nad Familijnym Max HD 24/3 za 30+10 czynsz+10MR=50zł.

W dniu 17.09.2019 o 07:56, stan69 napisał:

Premium Max + PSP  to 110 zł w umowie 24/6, krótszej nie można.

Już na 6 mies.przed końcem umowy mogłeś ją aneksować i dodać PSP,  nadal to aktualne.

To ciekawe, bo Specjalista CP z tego forum powiedział mi, że taka oferta nie będzie dostępna...

Edited by przemm82

Hi,

posiadam pakiet:
Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD
Pakiet dodatkowy: Pakiet Cinemax HD
Pakiet dodatkowy: Pakiet Sport HD
Pakiet dodatkowy: Pakiet HBO HD HBO GO
Pakiet dodatkowy: Opcja ON THE GO
Pakiet dodatkowy: Pakiet Film HD
Pakiet dodatkowy: Katalog treści online
Pakiet dodatkowy: Pakiet Eleven Sports HD

i dekoder EVOBOX za free

Pierwsze 8 miesięcy miałem gratis, potem 99,99zł
Teraz proponują mi taki sam pakiet za 99,99zł i 6 miesięcy za free, jeśli chcę Polsat Sport Premium +10zł(mogę odjąć Eleveny i wówczas -10zł)
Jak myślicie, ugram coś jeszcze składając w punkcie wypowiedzenie umowy?

@przemm82 jak chcesz to odezwij się do mnie.

@Flaszka tak ugrasz umowę na 24 miesiące w tym 6 gratis bo oferta, która została Ci przedstawiona bez wypowiedzenia jest na okres 29 miesięcy. 

29 miesięcy to z PSP, którego tak naprawdę nie potrzebuję, jak i Elevena. Zastanawiam się czy ugram coś jeszcze oprócz tego 24/6free

No to zawsze możesz wziąć bez Eleven i PSP a wtedy zejdziesz z ceną do 90 zł. I będziesz miał też krótkie umowy dostępne 12/3, 15/3 lub ta 24/6. A bez wypowiedzenia nawet bez LM nie dostaniesz 24/6 tylko 29/6.

Nie wierzę że była umowa 24/6 w salonie. Będę się upieral przy tym że na bank jest 29/6 i mogę nawet zadzwonić do tego salonu. Sorry ale już kiedyś też się z kimś sprzeczalem i po wyjściu z salonu okazało się że miałem rację tylko Pan w APS miał na myśli to że 23 miesiące są płatne stąd umowa na 2 lata + 6 darmowych - mały szczegół przecież. :) Dobrze ze przynajmniej udało się odkręcić tą umowę. 

2 godziny temu, Flaszka napisał:

Przez telefon oferowali 29/6, w salonie 24/6 i zadnego wypowiedzenia im nie dałem :)

Trafiłeś na łowcę jeleni- mam nadzieję że się do nich nie zaliczasz,

tak trudno ci to wypowiedzenie sklecić? przecież znajdziesz nawet gotowce.

Masz dostęp do wszystkich ofert DUK. Jeśli to samo to nadal Rodzinny HD w umowie 24/3 lub np. Familijny HD za 20 zł w opcji 24/3.

12/3. W zasadzie każdy pakiet z wyjątkiem pakietów z LM i Ekstraklasy. A co by Cię interesowało? Bo wiesz ciężko jest zgadywac co chciałbyś oglądać :)