Jump to content
koteczek19

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

[mention=570]andi[/mention]no właśnie tak to nie działa. Najdłuższy okres promocji to 6 miesięcy. Dlatego składa się wypowiedzenie i bierze 24/6 lub 12/3 no wychodzi najkorzystniej. A odpowiadając na pytanie to przy umowie na 36 mscy nie ma żadnych miesiecy darmowych tylko 6 lub 12 miesięcy w obniżonej o 10 zł od ceny odbieranego przez ten czas pakietu.
To trochę lipa. Biorąc umowę na 3 lata nie dostaję większego upustu.
A orientujesz się czy np przy 24/6 są jakieś promocje na ES lub PSP?
W tej chwili rodzice mają pakiet rodzinny HD+sport+film+cinemax wraz z MR i czynszem za dek. EsI88. Łącznie całość 75 zł

A mi właśnie przysłali sms,aby przedłużyć umowę na 36 miesięcy,to wtedy pakiet z Ekstraklasą będzie w cenie 20 zł.

Niestety brak chęci z mojej strony na podjęcie decyzji.A jeszcze brak chęci na uszczuplanie portfela.Sama długość umowy zniechęca człowieka.

@andi jeśli płacą 75 z czynszem i MR to podejrzewam że nie mają pakietu Rodzinnego tylko Familijny Max, Film, Sport i Cinemax za 60 +10MR+5 czynsz :) Można zrobić Familijny Max, Film, Sport, Cinemax, OTG i PSP za 70 zł wtedy mr wyjdzie 5 i 5 czynsz łącznie 80 zł, umowa 24/6. A jeśli chodzi o ES to przy przedłużeniu 20 zł płatne po miesiącach darmowych ewentualnie na czas nieokreślony za 30 zł płatne od 2 miesiąca. 

:doh::chair:

Jak byś przeczytał posty wstecz to byś wiedział...

Szczyt lenistwa...

• Upvote 2

Witam, chcialem sie dowiedziec jak wyglada sytuacja i co moge maksymalnie ugrac.

Aktualnie posiadam 2 dekodery HD 5500s oraz pakiety:

Familijny Max HD + Film + Sport+ Cinemax + Eleven + multiroom. Umowa 15/3 74.99zl/msc 

Do końca umowy od 6 sierpnia zostanie 4 miesiace.

Sprawa wyglada tak, że chciałbym dolozyc kolejny dekoder. Najlepiej bez czynszu za niego :) Jak wyglada "dodanie" dekodera? Przysla poczta czy musialbym sie wybrac do APS ?

Czy za kolejny dekoder bede placil wiecej za multiroom?

Czy jest szansa na dodatkowe kanaly nie placac wiecej niz 85-90zl/msc?

Z góry dziekuje za odpowiedzi :)

1. Dekoder przyjeżdża z aneksem kurierem w ciągu 5 dni roboczych. Płacisz za niego 29 aktywacji u kuriera. 

2. Za kolejny będziesz płacił 5 zł do abonamentu. 

3. Zależy jaki kanały?

4. Tak od siebie powiem, że jesteś w plecy dwa rachunki po 74.99 ponieważ mogłeś mieć nowy aneks już od 6.06 a nie wiem czemu czekales do teraz skoro nie chcesz obniżać abonamentu. :)

48 minut temu, Nowy 123 napisał:

3. Zależy jaki kanały?

4. Tak od siebie powiem, że jesteś w plecy dwa rachunki po 74.99 ponieważ mogłeś mieć nowy aneks już od 6.06 a nie wiem czemu czekales do teraz skoro nie chcesz obniżać abonamentu. :)

3. wszystkie procz VOD

4. Poprostu kompletnie zapomnialem, :(

15 godzin temu, Nowy 123 napisał:

@andi jeśli płacą 75 z czynszem i MR to podejrzewam że nie mają pakietu Rodzinnego tylko Familijny Max, Film, Sport i Cinemax za 60 +10MR+5 czynsz :) Można zrobić Familijny Max, Film, Sport, Cinemax, OTG i PSP za 70 zł wtedy mr wyjdzie 5 i 5 czynsz łącznie 80 zł, umowa 24/6. A jeśli chodzi o ES to przy przedłużeniu 20 zł płatne po miesiącach darmowych ewentualnie na czas nieokreślony za 30 zł płatne od 2 miesiąca. 

Mozna zrobić to za 75 zł.

Sam tak przedłuzyłem 2 miesiące temu, oferta 24/6 i Familijny Max + Sport + Film + Cinemax + OTG + PSP i 1 MR. Za wszystko 70 zł + 5 zł za MR. Z możliwością uruchamiania i wyłączania elevenow i HBO.

@Greeey a przeczytałeś dokładnie że kolega ma czynsz za dekoder w postaci 5 zł? Więc jak chcesz zrobić za 75 zł skoro czynszu się pozbędzie tylko podczas wymiany dekodera ale wtedy będzie 4 darmowe a nie 6?? 

@Doherty z LM dodatkowo by Ci wyszło 85 zł ale tylko w umowie 24/6, nie będzie umowy 12/3. Ewentualnie możesz dorzucić HBO wtedy cena o 30 zł większa. 

Witam teściowi skończyła się umowa na tv i internet wszystko w Smart Dom. Co może uzyskać przedłużając umowę jaka cena za jakiś pakiet podstawowy + HBO i HBO GO. Dzięki za odpowiedź. pozdrawiam .

8 godzin temu, Nowy 123 napisał:

@Doherty z LM dodatkowo by Ci wyszło 85 zł ale tylko w umowie 24/6, nie będzie umowy 12/3. Ewentualnie możesz dorzucić HBO wtedy cena o 30 zł większa. 

Czyli nadal nie da sie posiadac PSP w umowie na 12 lub 15 miesiecy? Jaki dekoder warto dobrac? Dolozyc trzeci HD 5500 czy lepiej jakis inny? Czyli trzeba zostac na tym co jest bo do HBO to juz za duza doplata.

Witam. Około 3 tyg. Temu przedłużyłem umowę na Premium Max HD z HBO i Eleven z dwoma dekami multiroom w opcji 12/3 za 110zl.  Mam pytanie czy jest opcja aneksowania umowy i dodanie PSP oraz C+3 i C+4 ?. Proszę o radę jak by to najlepiej cenowo wychodziło. Dziękuję

1 godzinę temu, Doherty napisał:

Czyli nadal nie da sie posiadac PSP w umowie na 12 lub 15 miesiecy? 

No nie da się, ale teraz można je włączyć na czas nieokreślony poprzez iCOK - cena to jedynie złotówka dziennie (czyli 30 zeta miesięcznie). :D

• Haha 2

3 godziny temu, Doherty napisał:

Czyli trzeba zostac na tym co jest bo do HBO to juz za duza doplata.

HBO  możesz aktywować w każdej chwili   na zasadzie włącz/wyłącz ,czyli aktywujesz kiedy oglądasz bez podpisywania kolejnej umowy.

Posted (edited)
3 godziny temu, krisss3114 napisał:

Witam. Około 3 tyg. Temu przedłużyłem umowę na Premium Max HD z HBO i Eleven z dwoma dekami multiroom w opcji 12/3 za 110zl.  Mam pytanie czy jest opcja aneksowania umowy i dodanie PSP oraz C+3 i C+4 ?. Proszę o radę jak by to najlepiej cenowo wychodziło. Dziękuję

Aneksowanie pewnie na 36 m-cy i doplata jeszcze 30 zl albo bez aneksu i za 60 zl  dopłaty w opcji włącz/wyłącz. Nie ma dobrego wyboru

Edited by rotalplus

Szkoda że trzy a nie dwa tygodnie temu..... jeśli chodzi o psp to pewnie będzie kolejna edycja graliga a jeśli będzie to psp będzie można „wyklikać” i oglądać przez iple za free ale potrzebny jest dobry smart tv i dobry internet.

Witam.

Może jakiś specjalista CP wypowie się w temacie możliwości przedłużenia umowy.

Obecny pakiet to premium (bez PSP), dodatkowo dokupiony Eleven za 15 zł oraz MR za free.

Umowa na czas nieokreślony, jako pierwsza w SD 1 (czyli druga zniżka 50% - internet, trzecia 1 zł - telefon). I tego nie chcę stracić. Dodam, że pozostałe umowy też są już na czas nieokreślony. Chciałbym pakiet premium (tj. 170 kanałów + PKO Ekstraklasa + 1xMR). Myślę także o wymianie dekoderów - główny Evobox prv, dodatkowy evobox hd jako MR.

Dziękuję. Pozdrawiam. SK.

W dniu 23.07.2019 o 19:17, Balzak311 napisał:

Mam zapytanie. Czy wypowiedzenie można wysłać emailem znaczy skan

Też jestem ciekaw, czy można złożyć wypowiedzenie elektronicznie. Byłoby łatwiej i szybciej niż iść do punktu sprzedaży CP.

5 godzin temu, tajniak+ napisał:

Też jestem ciekaw, czy można złożyć wypowiedzenie elektronicznie. Byłoby łatwiej i szybciej niż iść do punktu sprzedaży CP.

Emailem w ICOK można, a jak - to tu w tym wątku strona 627 ostatni post.

Przedłużyłem dziś umowę. 

Wybrałem Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD, Eleven, PSP + Muliroom za 85zł. Umowa na 24 miesiące z czego 6 gratis. Ostatnie 5 miesięcy aktualnej umowy uległo anulowaniu. 

Ogólnie jestem zadowolony. 10 zł za Ligę Mistrzów to nie jest jakoś dużo. Wybrałem PSP zamiast C+ z uwagi na to że w weekendy i tak będzie dużo spotkań z Eleven no i nasza liga jednak jest słaba. 

Posted (edited)

Znajdzie może ktoś odpowiedź na poniższe pytanie:

Obecnie mam pakiet:

Familijny MAX, Sport, Film, Cinemax za 60 zł/ms.

Za ile mogę otrzymać ten sam pakiet z HBO?

Wypowiedzenie złożone.

Umowa kończy się we wrześniu.

Edited by jahve