Jump to content
koteczek19

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

Witam
Do końca umowy 5 miesięcy
Rezygnacja złożona
Aktualna umowa 15/3 Familijny Max HD + hbo + eleven
Płace 100 + 5zł za evobox

Czy możliwe jest jeszcze zejście z ceny i 12/3 przy tych samych kanałach?
Ewentualnie zamiana 11 na psp

Ojej! @dangor  za co te 100 zł., przepłacasz przynajmniej 20 zł.

Umowa 12/3 należy ci się, ale jak chcesz PSP to umowa ma być minimum na 2 lata. Np Fam.max HD +HBO +Eleven +PSP na 24/6 za ok.90 zł.

Czyli mam rozumieć że spokojnie mogę dostać umowę 12/3 i abonament 80zl miesięcznie? Czy te 80zl to średnia z całej umowy? Bo teraz tez płaciłem sobie przez ten darmowy okres i średnio 85zl wyszło.

Psp nie musi być. Wolę krótszą umowę.

Możesz brać na przemian 12/3 z 15/3. Abonament to podałem orientacyjnie, po dobrej negocjacji z DUK, bo ceny stałe są trochę wyższe.

Ta kwota to tylko za okresy płatne, a średnia bedzie niższa

To wypowiedzenie przez ICOK to ma być skan dokumentu? Czy wystarczy napisać w treści wiadomości że wypowiadam umowę z końcem okresu jej obowiązywania? Dostanę jakieś potwierdzenie tego że umowa ulegnie rozwiązaniu? 

Dzisiaj zadzwoniłem na infolinię CP zapytać o aneks mojej umowy, która kończy się w czerwcu przyszłego roku. Byłem/jestem zainteresowany pakietem sportowym za 80 zł. W ofercie dla nowych klientów można go mieć w umowie na 24 miesiące. Jakież było moje zdziwienie gdy usłyszałem, że pakiet ten mogę mieć z umową na... 36 miesięcy. Słuchajcie, tak nadal jest, czy konsultant zrobił ze mnie jelenia? Zapytałem go co będzie, jak stracą za 2 lata prawa do LM i LE, a on na to, że - uwaga - będę mógł złożyć reklamację, bo nie mogę płacić za coś, czego nie ma. Ale na pytanie co, jak zapomnę o reklamacji, to już nie powiedział.

Próbował ktoś ostatnio aneksować umowę, żeby zdobyć PSP?

Reklamacja nic nie da bo Operator gwarantuje dostępność tylko jeszcze przez 2 lata i zostaniesz o tym w umowie poinformowany. W rzeczywistości może sie okazać ze psp masz za darmo ale placisz wiecej za podstawę

Ale czy wszystkim nadal przywalają umową na 36 miesięcy za PSP?

Składaj wypowiedzenie i czekaj na telefon od DUK. Śmiało można wywalczyć krótszą umowę.  Ale trzeba cisnąć.

1 godzinę temu, jarekao napisał:

Dostanę jakieś potwierdzenie tego że umowa ulegnie rozwiązaniu?

Dostaniesz wiadomość w "kontakt z CP",że  wypowiedzenie zostało przyjęte i wtedy możesz dzwonić do DUK, co dalej z umową.

1 godzinę temu, wojtekmedia2 napisał:

Składaj wypowiedzenie i czekaj na telefon od DUK. Śmiało można wywalczyć krótszą umowę.  Ale trzeba cisnąć.

Rezygnacja z końcem okresu podstawowego złożona 11 miesięcy przed końcem umowy udniesie jakiś skutek? 

Posted (edited)

Ja bym chętnie poczekał do stycznia, ale jednak chciałbym uzyskać dostęp do PSP przed startem LM, czyli przed wrześniem. Jednak chyba naprawdę lepiej wziąć nową umowę...

Wciskanie umów na 36 miesięcy to jednak zwykłe draństwo.

Edited by jaszek

Ja bym chętnie poczekał do stycznia, ale jednak chciałbym uzyskać dostęp do PSP przed startem LM, czyli przed wrześniem. Jednak chyba naprawdę lepiej wziąć nową umowę...

Wciskanie umów na 36 miesięcy to jednak zwykłe draństwo.

Poczekaj na kolejną edycje graliga wygraj kod i oglądaj przez iple na tv za darmo to naprawdę nie jest takie trudne.

Posted (edited)
W dniu ‎08‎.‎07‎.‎2019 o 18:37, the cable guy napisał:

@Marky79 daj znać czy cię maglowali bardzo o umowę na 3 lata. U mnie przy opcji PSP cały czas była gadka o minimum trzyletniej umowie.

Witam. Dostałem propozycję z wymianą dekodera na Evobox PVR i umową 24/4. Mam tylko pytanie jaka będzie cena za sam pakiet Premium Max +  pakiet PSP? Nie jestem zainteresowany pakietem Rozrywka HD.

Edited by Marky79

Dzięki. Konsultant próbował mi wcisnąć razem z pakietem Rozrywka za 120zł. 

Posted (edited)

Nie mając czasu i mając dość nerwów zamówiłem tę umowę na 36 miesięcy. Przekonało mnie to, iż w wysokim stopniu prawdopodobieństwa można spodziewać się rychłej podwyżki cen. A tak przez 36 miesięcy mam przynajmniej gwarancję stałej ceny.

I teraz warunki:

• Umowa na 36 miesięcy
  • Zawartość: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet, Polsat Sport Premium, Opcja On The Go, (opcjonalnie) pakiet VOD, Multiroom HD
  • 1-9 miesięcy 70 zł/mc
  • 10-36 m-cy 85 zł (lub 95 zł, jeśli z pakietem VOD, który przez pierwsze 3 m-ce 9 m-cy jest gratis). 80 zł pakiet + 5 zł Multiroom
  • Kurier zabierze dotychczasowy dekoder (ten zwykły HD5500s) i dostarczy dwa nowe - EVOBOX HD (podstawowy) i EVOBOX Lite MR (dodatkowy)

Dla kuriera coś koło 30 zł. 

Zaletą będzie to, że nie trzeba będzie latać z kartami po domu, połączę przez WiFi.

Edited by jaszek

1 godzinę temu, Marky79 napisał:

Konsultant próbował mi wcisnąć razem z pakietem Rozrywka za 120zł. 

Skoro taki "szczodry" to powiedz by ci to włączył promocyjnie na miesiąc ;)

Nie mając czasu i mając dość nerwów zamówiłem tę umowę na 36 miesięcy. Przekonało mnie to, iż w wysokim stopniu prawdopodobieństwa można spodziewać się rychłej podwyżki cen. A tak przez 36 miesięcy mam przynajmniej gwarancję stałej ceny.

I teraz warunki:
  • Umowa na 36 miesięcy
  • Zawartość: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet, Polsat Sport Premium, Opcja On The Go, (opcjonalnie) pakiet VOD, Multiroom HD
  • 1-9 miesięcy 70 zł/mc
  • 10-36 m-cy 85 zł (lub 95 zł, jeśli z pakietem VOD, który przez pierwsze 3 m-ce 9 m-cy jest gratis). 80 zł pakiet + 5 zł Multiroom
  • Kurier zabierze dotychczasowy dekoder (ten zwykły HD5500s) i dostarczy dwa nowe - EVOBOX HD (podstawowy) i EVOBOX Lite MR (dodatkowy)
Dla kuriera coś koło 30 zł. 

Zaletą będzie to, że nie trzeba będzie latać z kartami po domu, połączę przez WiFi.

Właśnie pojawiło się info że będzie ekstraklasa w cp ty pewnie będziesz musiał aneksować umowę :D

Ja akurat mam w d... Ekstraklasę :) A nawet gdybym nie miał to niczego jeszcze nie podpisałem :)

• Upvote 1

Darmowe miesiące są dla nowych. Albo tych, co im się umowa kończy. 

Posted (edited)

Po wysłaniu wypowiedzenia i w związku z tym z kontaktem z DUK również masz miesiące darmowe a dodatkowo anulowane miesiące starej umowy. No ale kto bogatemu zabroni.

Edited by sebap