Jump to content
koteczek19

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

W dniu 1.02.2019 o 11:52, ARTIPAPK napisał:

Evobox jest dostępny od pakietu minimum Familijny HD, jak się nie mylę. Bynajmniej tak jeszcze nie dawno było.

Dla nowych klientów jest np. pakiet Rodzinny, Polsat Sport Premium, Cinemax, Eleven, Polsat Go i On The Go.

Wtedy płaci się jednorazowo 49zł i Evobox PVR masz za 0zł przez cały okres umowy.

Dla obecnych klientów taki pakiet jest niemożliwy?

Mam umowę do 13 czerwca b.r., czyli zostały jeszcze 4 miesiące. Czy po złożeniu wypowiedzenia dostanę w DUK ofertę 24/3 na Familijny Max HD za 30zł?

Czy do wyżej wymienionej oferty mogę dobrać Multiroom za 10zł?

Obecnie kwota standardowa 49.99zł umowa 24/3.

W dniu 31.01.2019 o 11:40, markar napisał:

Wypowiedz umowę. Najlepiej w punkcie. Od razu zadzwoń do Działu Utrzymania Klienta i otrzymasz ofertę umowy na 24 miesiące w tym 3 bez opłat i pakiet Familijny HD za 20 zł.

Czy składając wypowiedzenie w punkcie CP mam iść z własnoręcznie napisanym wypowiedzeniem, czy może mają jakieś druki do wypełnienia na miejscu?

Mają druki, podajesz jedynie dowód osobisty i podpisujesz. Po wyjściu dzwonisz do Działu Utrzymania Abonenta.

9 minut temu, markar napisał:

Mają druki, podajesz jedynie dowód osobisty i podpisujesz. Po wyjściu dzwonisz do Działu Utrzymania Abonenta.

Niestety, nie jest to prawda. :( Tak akurat jest w APS-ach platformy nc+. Natomiast w APS-ach Cyfrowego Polsatu niestety nie. :wacko:

W przypadku Cyfrowego Polsatu należy dostarczyć do APS-u własnoręcznie napisane (może być na komputerze) i podpisane wypowiedzenie umowy. Wówczas pracownik je przyjmuje i składającemu je abonentowi wręcza wydrukowane z systemu Cyfrowego Polsatu potwierdzenie przyjęcia tegoż wypowiedzenia. :)

@Barti -oczywiście, że tak można. Sam tak robiłem z kilkoma umowami. Wniosek nosi nazwę : POTWIERDZENIE PRZYJĘCIA WNIOSKU O ROZWIĄZANIE UMOWY ABONENCKIEJ.

Edited by markar

Czyli, że co, bo nie rozumiem? W APS-ach Cyfrowego Polsatu mają też gotowe druki wypowiedzenia umowy? :roll:

Pierwsze słyszę... :shock:

4 minuty temu, markar napisał:

Wniosek nosi nazwę : POTWIERDZENIE PRZYJĘCIA WNIOSKU O ROZWIĄZANIE UMOWY ABONENCKIEJ.

@Barti masz rację, przypomniałem sobie...Zawiozłem wypowiedzenie a otrzymałem to co powyżej. Zwracam honor.

12 godzin temu, OlafS napisał:

Wypowiedzenie złożyłeś o dwa miesiące za późno, a nie za wcześnie.

Nie było za późno ponieważ zmniejszałem zobowiązanie z Rodzinny HD + Cinemax za 20 do Rodzinny HD za 5 w umowie 24/3.

Witam wszystkich, obecnie posiadam Pakiet Familijny HD z multiroom-em płacąc za to 29.99 zł. Umowa kończy się 04.05.19r. Jutro złożę wypowiedzenie.  Jaką najkorzystniejszą ofertę mogę otrzymać po złożeniu wypowiedzenia? Pakiet zostałby bez zmian.

Edited by bart7

przepraszam, jezeli to pytanie już padło, ale nie zmalałem go na forum

czy mając Pakiet Familijny Max HD mógłbym przedłużając umowę zejść na pakiet rodzinny hd + cinemax hd + eleven sports hd + polsat sport premium 

wcześniej byłem klientem nc+ i tam wiem że, przy przedłużaniu konsultanci marudzili ale zgadzali się na takie manewry,

Chciałem podziękować wszystkim koleżankom i kolegom za porady. Umowa przedłużona na kolejne 24 miesiące za 5zł 😀 (Pakiet Rodzinny). Jestem bardzo zadowolony z uwagi na fakt że wcześniej płaciłem 20zł. Ciekawe jest że teraz płace za mobilną (10zł) więcej niż za satelitarną hehehe.

Dzisiaj kontakt z DUK i bez problemu przedłużenie umowy na warunki: 

24/6 pakiet Premium Max Plus + 3 multiroomy za 110 zl. Płacone od 7 miesiąca. Stara umowa była w Smartdom. Do konca starej bylo 6 miechow. Oczywiście te miesiące są anulowane.

Dziękuje za pomoc. 

A to na pewno jest pakiet Premium Max Plus? Bo ja go nie widze w takiej cenie - jest za 120 zł (PSP gratis)

Max Plus obejmuje Premium, Eleven Sports i erotykę a Premium Max obejmuje Premium i Eleven Sports

Edit: Dobra już wiem - chodzi o SmartDom

Edited by rotalplus

Premium Max Plus z 3xMultiroom =135zł ale kolega ma SmartDom czyli rachunek pomniejszony o 25zł co w rezultacie daje 110zł.

Witam

Proszę doradźcie mi co mam  zrobić aby przedłużył najkorzystniej umowę.

Obecnie posiadam :

Oferta premium (Familijny max HD, Film HD, HBO HD, Sport HD, Cinemax HD, usługę multirum 1x,HBO Go,) umowa 12/3/

Po 3 "darmowych miesiącach" 95 zł.

Wiem że temat wcześniejszego wypowiedzenia umowy przespałem. Umowa kończy mi się za 2msc.

Zaraz oczywiście złożę wypowiedzenie umowy.

Chciałbym zmniejszyć kwotę abonamentu z jak najmniejszymi stratami.

Posiadam 2 dekodery HD 3000, HD 6000 multiroom. Na jakie ich wymienić,? bo te się już zawieszają.

Będę wdzięczny za każdą odpowiedz.

Po pierwsze jak ci się wieszają a nie masz zamiaru zmieniać typu dekoderów, szczególnie głównego to bierz je w torbę i wymień w APS bo jeśli zmienisz przy umowie to dostaniesz tylko 1 miesiąc gratis.

Cześć mam umowę do sierpnia pakiet familijny Max hd z multiroomami płacę 80 zł mogę teraz coś zrobić czy lepiej czekać do końca umowy ?

Chciałbym pomóc kolego, ale niestety jestem ciemny w tym temacie. Też czekam na pomoc. Mam nadzieję że ktoś doradzi :D. 

29 minut temu, MasterVulgrim napisał:

Cześć mam umowę do sierpnia pakiet familijny Max hd z multiroomami płacę 80 zł mogę teraz coś zrobić czy lepiej czekać do końca umowy ?

Przeczytaj chociaż kilka ostatnich stron wątku to się dowiesz czy warto czekać do końca umowy ;)

• Upvote 1

Witam posiadam familijny max HD umowa skończyła się 1 lutego. Przegapiłem wysłanie wypowiedzenia ( 6 miesięcy ) uczyniłem to wczoraj... Mam dekoder Sagecom esi88. Czym mam możliwość wymiany na jakiś inny... W kwocie za 50 - 60zl przy umowie na 24 miesięcy na co mogę liczyć i ile będzie gratisowych miesięcy. Dzieki i pozdrawiam

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Skoro już przejechałeś termin to być może opłacałoby ci podpisać nową umowę:

https://sklep.cyfrowypolsat.pl/devices-b?deviceTypeCode=DEKODER&processSegmentationCode=DTH.CP.ACQ&marketTypeCode=IND&offerNSICode=FAMILIJNY&contractConditionCode=24A&tariffPlanCode=FAM60&positionFilterCode=&instCode=

chyba że DUK zaproponuje ci w tej cenie coś lepszego, bierz też Evoboxa PVR