Jump to content
koteczek19

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

Można wymienić i zachować cenę 20 zł. Umowa na 24 i 0 miesięcy darmowych. Tylko pytanie, jaka wymiana Cię interesuje, bo wymienić dekoder można również w APS bezpłatnie.

Witam, w tej chwili mam umowę na czas nieokreślony. Pakiet jaki posiadam to Familijny Max HD 50zł/mc. Oferta jaką otrzymałem  to Familijny Max HD 24/6 + Sport HD +Film HD+ Cinemax HD razem za 50zł/mc. Czy można coś jeszcze ugrać?

Masz jakiś telefon w Plusie albo Internet? Bo normalnie ten pakiet jest w cenie 60 zł w opcji 24/6 albo za 50 zł w opcji 24/3.

W dniu 15.12.2018 o 21:09, OlafS napisał:

To rozegraj tak by była 12/3 (tylko nie daj se wmawiać że takich nie ma).

Niestety, konsultanci uparcie twierdzą, że nie ma takiej umowy... Czekam więc dalej, może do końca roku się pojawi, jeśli nie to wezmę 24/6.

Co zrobić aby dostać Rodzinny HD za 5zl? Wiem że muszę złożyć wypowiedzenie w salonie . Po złożeniu takiego wypowiedzenia czekać na telefon od nich czy samemu zadzwonić?

1 godzinę temu, sirkrzysiek napisał:

Witam, w tej chwili mam umowę na czas nieokreślony. Pakiet jaki posiadam to Familijny Max HD 50zł/mc. Oferta jaką otrzymałem  to Familijny Max HD 24/6 + Sport HD +Film HD+ Cinemax HD razem za 50zł/mc. Czy można coś jeszcze ugrać?

Pakietu z Polsat Sport Premium nie zaproponowano Tobie?

@porto07 ale Ciebie interesuje oferta z LM? Bo jeśli tak to faktycznie jest tylko w umowie 24/6 ale jeśli zwykły Priemium Max bądź Premium to jest w opcji 12/3.

2 godziny temu, porto07 napisał:

Niestety, konsultanci uparcie twierdzą, że nie ma takiej umowy... Czekam więc dalej, może do końca roku się pojawi, jeśli nie to wezmę 24/6.

Dzwoń do DUK, a nie na Biuro Obsługi Klienta.

Numer znajdziesz na głównej stronie działu CP tego forum, w temacie o ważnych adresach i numerach telefonów.

W dniu 12.12.2018 o 18:53, swojadroga napisał:

Krótko. Zrób im dobrze koło tyłka. Może kiedyś zrozumieją, że ich zachowanie działa na ich niekorzyść i tracą potencjalnych klientów takim zachowaniem oraz upragnione prowizje.
Konwerter za 69zl, to Unicable II, a nie Inverto Unicable + 2 legacy z zestawu antenowego CP.

Odpowiedź na reklamację odnośnie konwertera:

aa8207e99b348d6fee5d06f5cfa95d74.jpg

Żenada.

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post. Poprawiono pozycję obrazka w poście. Obrazki najlepiej jest zamieszczać pod treścią swojego postu, a nie obok niej.

W dniu 16.12.2018 o 20:09, rotalplus napisał:

PSP + Rodzinny HD za 50 zl z umową na 24m.

Licząc Eleveny i Multiroom, czy nie?

Odpisałem im podpierając się paragrafami z warunków umowy.

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

Witam,

poczyniłem pierwszy krok w drodze do przedłużenia umowy i jak na razie porażka.

Stan obecny - pakiet Premium Max za 100,00, umowa na 12 m-cy - były 3 m-ce gratis, teraz były 3 m-ce opłacone.

Propozycja z CP: wymiana dekodera z Sagema Na Evoboxa (za jedyne 63,80!) i umowa na 15 m-cy bez żadnych miesięcy free...

Nowym dają teraz 6 m-cy gratis i dekoder za 1 zł przy takim pakiecie...

O zmianie pakietu na inny nie ma mowy, o ewentualnym pakiecie PSP cisza...

A może to nie z DUK dzwonili?

Chyba, że faktycznie przez ostatnie pół roku oferta dla stałych tak upadła?

No oczywiście że nie DUK. Aczkolwiek z wymianą dekodera nie spodziewaj się cudów. Albo na 15 miesięcy umowa i 1 gratis albo na 24 i 4 gratis

Przy umowie na 24 dekoder Evobox PVR HD za 1 zł. Przy 15 nie pamiętam dokładnie ile aktywacja chyba 49 zł. 

Tak szczerze to w twoim przypadku to chyba nawet doczekać końca umowy,ale pogadaj jeszcze z DUK i wziąć, jak kolega wyżej podaje.

A Ciebie interesuje USŁUGA WYMIANY KONWERTERA?(69 pln + dodatkowy koszt konwertera)

Czy sam zakup konwertera do EVO i wymiana jego we własnym zakresie?

Do EVO to tylko zestaw za 129 pln.

Sam konwerter. Którego nie mogę kupić. Bo salon mnie odsyła z kwiatem. I nie chce sprzedać w takich pieniądzach

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

36 minut temu, Balzak311 napisał:

Sam konwerter. Którego nie mogę kupić. Bo salon mnie odsyła z kwiatem. I nie chce sprzedać w takich pieniądzach.

Nie rób z siebie dziada i kup normalnie, a nie się przepychasz z CP dla paru groszy.

• Sad 1

Tu nie chodzi o dziadowanie tylko możliwość zakupu zgodnie z warunkami promocji. Skoro w tabelce ma wymieniony konwerter w cenie 69 zł to niech mu go sprzedadzą w tej cenie.

5 minut temu, kapusta7 napisał:

Nie rób z siebie dziada i kup normalnie, a nie się przepychasz z CP dla paru groszy. 

Kolejny "inteligentny"...:doh:

• Like 1

Mnie jest stać na ten konwerter. Tylko tu chodzi o fakt i o to jak mnie potraktowano w salonie

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

49 minut temu, Balzak311 napisał:

Sam konwerter. Którego nie mogę kupić. Bo salon mnie odsyła z kwiatem. I nie chce sprzedać w takich pieniądzach.

Mi by się nie chciało z nimi walczyć dla 30 zł.