Jump to content
koteczek19

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

Mam teraz Rodzinny HD + Cinemax za 19,90 zł. Jeśli sam Rodzinny jest za 5 zł to z Cinemax za ile będzie? Śledzę wątek, ale o pakiecie z Cinemax nie było mowy.

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.

Z Cinemax HD będzie za 20zl z umowami od 12, 15, 24, 29 miesięcy. Bez Cinemax HD za 5zl z umową na 24 miesiące.

Ok, to wezmę sobie go w nc+. Tam przy dobrych wiatrach za 5 zł będzie. I tak mam wszystko w 1 pudełku.

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

W celu sprostowania to nie ma kanałów Cinemax HD w pakiecie Rodzinnym przy krótkich umowach na 12 lub 15 miesięcy. Jedynie w umowach 24/6 lub 29/6.

• Upvote 1

Witam prosiłbym o szybką odpowiedz na moje pytanie a mianowicie którą opcję wybrać i czy mogę ugrać coś więcej.Na jutro jestem umówiony z panem z DUK na przedłużenie umowy która kończy mi się 9 grudnia opcje które dostałem to :

1. 15/3-familijny max,cinemax,sport,film,multiroom 2x,on the go,eleven 79,99 zł

2. 24/6-familijny max,cinemax,sport,film,multiroom 2x,on the go,eleven 79,99 zł

3.24/6- familijny max,cinemax,sport,film,multiroom 2x,on the go,eleven ,Polsat sport premium 90 zł

Pan z DUK powiedział że nie dostane 12/3 bo aktualnie na niej jestem ale 6 miesięcy przed końcem umowy mogę składać wypowiedzenie i wtedy na 100% będzie dostępny wariant 12/3

Do tego może mi aktywować HBO na miesiąc z tym że będę musiał wyłączyć usługę po miesiącu czy można ugrać więcej HBO czy to jest optymalne co mogę dostać .

No i czy prawdę mówił pan z DUK żeby zmienić talerz na większy co zlikwiduje zanik sygnału podczas deszczu czy śniegu

Wypowiedzenie złożyłem w punkcie (przyjęli bez problemu). Na drugi dzień dzwonił już poprzedni konsultant z informacją, że wypowiedzenie zostało zarejestrowane i możemy aktywować ustalone warunki. Umowa przedłużona na poniższy warunkach:

Pakiety Familijny MAX HD: Pakiet Sport HD, Film HD, Cinemax HD, Pakiet Eleven Sports HD, Pakiet Polsat Sport Premium HD, Opcja ON THE GO, Katalog treści online, Usługa Multiroom HD. Umowa 24/6. Po okresie darmowym płatność 80zł.

Nie było możliwości przedłużyć umowy z PSP na okres krótszy niż 24 miesiące. To jedyny minus przy tym przedłużeniu, ale jak pisałem wcześniej obecne 6 miesięcy umowy poszło w zapomnienie, do tego w przeliczeniu na cały okres umowy koszt miesięcznego abonamentu wyniesie 60 zł, więc jest znośnie i można było to zaakceptować.

Życzę reszcie owocnych negocjacji!

W dniu 3.12.2018 o 17:30, koksik1000 napisał:

No i czy prawdę mówił pan z DUK żeby zmienić talerz na większy co zlikwiduje zanik sygnału podczas deszczu czy śniegu

Prawdę mówił. Miałem taki problem. Po wymianie talerza na większy nawet przy mocnych wiatrach/deszczach obraz działa płynie. Wcześniej przy lekkim deszczu sygnał się zrywał.

Witam.

Aktualnie Familijny Max HD + pakiety Film, Sport, Cinemax za 64,99 PLN (w tym 5,00 za Evoboxa), umowa na 12 m-cy.

Złożone wypowiedzenie i dzisiejsza propozycja:

Familijny Max HD + pakiety Film, Sport, Cinemax (w tym 5,00 za Evoboxa), umowa 15/3 i VOD na 3 m-ce.

Idzie coś więcej ugrać?

Edited by shreek
Usunięto jedno, mało czytelne zdanie w poście.

Borys32 czy w wybranym przez Ciebie pakiecie można by było obniżyć koszty nie biorąc pakietu Cinemax HD i Eleven Sports HD? Czy jest to w ogóle możliwe?

Cześć,

teściowi kończy się umowa na Rodzinny HD za 19,90 zł. Z tego co czytałem tutaj na forum, to po wypowiedzeniu może otrzymać ten sam pakiet za 5 zł na 24 miesiące, tak? Czy do tego można dobrać Multiroom i za ile, czy jednak trzeba brać Familijny HD za 19,90 zł + MR za 10 zł?

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

P.s. wypowiedzenie można złożyć w salonie? Czy tylko pocztą?

Edited by Mr.Pelisa
Zapomniałem

11 godzin temu, shreek napisał:

Witam.

Aktualnie Familijny Max HD + pakiety Film, Sport, Cinemax za 64,99 PLN (w tym 5,00 za Evoboxa), umowa na 12 m-cy.

Złożone wypowiedzenie i dzisiejsza propozycja:

Familijny Max HD + pakiety Film, Sport, Cinemax (w tym 5,00 za Evoboxa), umowa 15/3 i VOD na 3 m-ce.

Idzie coś więcej ugrać?

Ja miałem to samo, ale mam jeszcze płatny Multiroom (10zł).

Udało mi się dodatkowo utargować:

Eleveny na miesiąc gratis

HBO na miesiąc gratis

Rozrywka HD na miesiąc grats

Więc walcz i pytaj, być może też otrzymasz to co ja :)

Witam!

Przed chwilą rozmowa z konsulem DUK:

Mój aktualny pakiet to: Familijny Max HD + pakiety Film, Sport, Cinemax i Eleven na czas nie określony za 69,99.

Złożone wypowiedzenie widoczne w systemie.

Propozycja konsultanta: Familijny Max HD + pakiety Film, Sport, Cinemax i Eleven + PSP z ligą mistrzów za 79,99 lub zamiennie PSP za Eleven za 69,99, umowa 24/6.

Co wy na to? Brać? Proszę o podpowiedź.

Edited by Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.

Jeżeli zależy ci na kanałach Polsat Sport Premium to bierz. Natomiast jeśli nie zależy ci na nich to bierz to, co miałeś obecnie, tylko z możliwie najkrótszą umową. Nie napisałeś, jaką umowę masz obecnie.

Obecnie 12/3, kończy się w marcu.

PSP (zależy mi) podobno dają do umów 24+.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Witam.

Są jakieś dobre opcje na Premium Max z Evoboxem na 24m? Po rezygnacji z obecnego planu oczywiście.

3 godziny temu, wodnik76 napisał:

Obecnie 12/3, kończy się w marcu.

No to teraz najkrótszą umowę, jaką możesz dostać to umowa typu 15/3.

3 godziny temu, wodnik76 napisał:

PSP (zależy mi) podobno dają do umów 24+.

Dokładnie tak. Kanały Polsat Sport Premium dostępne są tylko dla umów o długości co najmniej  24 miesięcy.

23 godziny temu, Mr.Pelisa napisał:

Cześć,

teściowi kończy się umowa na Rodzinny HD za 19,90 zł. Z tego co czytałem tutaj na forum, to po wypowiedzeniu może otrzymać ten sam pakiet za 5 zł na 24 miesiące, tak? Czy do tego można dobrać Multiroom i za ile, czy jednak trzeba brać Familijny HD za 19,90 zł + MR za 10 zł?

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

P.s. wypowiedzenie można złożyć w salonie? Czy tylko pocztą?

Pomoże ktoś? Dziękuję.

Z tego co kojarzę ale do tych preferencyjnych umów (Rodzinny HD za 4,99 zł lub Familijny HD za 19,99 zł) raczej nie można dobierać opcji multiroom. Wypowiedzenie możesz złożyć w salonie lub wysłać pocztą. W salonach czasem "świrują" i nie chcą przyjmować ale trzeba twardo :)

• Thanks 1

Chcę przedłużyć umowę i nie potrafię złapać korzystnej dla mnie oferty.
W tej chwili mam: Familijny Max HD + HBO + HBO GO + Cinemax HD za 69.99 (12/3 umowa do lutego 2019, wypowiedzenie złożyłem dawno).
Od 2 miesięcy nie ma lub nie chcą zaoferować w/w pakietu w tej samej cenie. Powinna być umowa 15/3.
Nie oglądam sportu i zależy mi na w/w lub zbliżonym pakiecie, ale bez podnoszenia kosztów. Ten wychodził przy pełnej umowie około 50zł/m-c.

1) Co można wyrwać by zostać z Familijnym Max HD + HBO?
2) Czy jest możliwość z CP zawrzeć umowę na Familijny Max HD (np. za 30 zł), a HBO wykupić sobie oddzielnie, ale korzystać z aplikacji w dekoderze? Mój TV nie ma dostępnej appki HBO.

Edited by Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.

2 godziny temu, Burito napisał:

Z tego co kojarzę ale do tych preferencyjnych umów (Rodzinny HD za 4,99 zł lub Familijny HD za 19,99 zł) raczej nie można dobierać opcji multiroom. Wypowiedzenie możesz złożyć w salonie lub wysłać pocztą. W salonach czasem "świrują" i nie chcą przyjmować ale trzeba twardo :)

Dla nowych jak najbardziej jest możliwość zamówienia multiroom.Przed chwila z ciekawości przeklikałem zamówienie.

@Mr.Pelisajak dobierzesz multiroom to raczej nie zejdziesz do tak niskiej ceny.Taniej może będzie dobrać nową umowę.W obecnej promocji daje średnią 15 zł.Jak z obecną umową zejdziesz do 5 zł to będziesz miał średnio po dychu dwa dekodery albo od razu brać nową umowę z multiroomem.

Edited by Pawel
  • Thanks 1

@Mr.Pelisa nie odbierzesz do Rodzinnego HD za 5 zł MR, ale do Familijnego w opcji 24/3 możesz dobrać jak najbardziej. 10 zł do abonamentu +29 zł aktywacja za dekoder. 

• Thanks 1

W dniu 5.12.2018 o 05:16, aro napisał:

Borys32 czy w wybranym przez Ciebie pakiecie można by było obniżyć koszty nie biorąc pakietu Cinemax HD i Eleven Sports HD? Czy jest to w ogóle możliwe?

Nie wiem. Nie pytałem. Zależało mi na tych kanałach. ;)

Nowa umowa podpisana.

Poprzednia na 15/3.

Teraz 12/3 +pakiet VOD na 3 miesiące gratis z możliwością wyłączenia.

Pakiet Premium Max + multiroom za 105 zł za miesiąc

Edited by czytnik

W dniu 5.12.2018 o 18:43, wodnik76 napisał:

Propozycja konsultanta: Familijny Max HD + pakiety Film, Sport, Cinemax i Eleven + PSP z ligą mistrzów za 79,99 lub zamiennie PSP za Eleven za 69,99, umowa 24/6.

Co wy na to? Brać? Proszę o podpowiedź.

Za 79,99zł do tego co napisałeś można jeszcze wynegocjowywać multiroom + usługę One The Go.

Przynajmniej ja to dostałem w tej cenie.

Multiroom można mieć nadal w cenie jeśli do tej pory był w cenie. Jeśli był odpłatny, to teraz bezpłatny nie będzie.