Jump to content
koteczek19

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

Prośba do kolegi @swojadroga. Obecnie posiadam pakiet Premium Max umowa wypowiedziana. Do końca umowy 3 miesiące. Posiadam dekoder Evobox HD PVR ale chciał bym powiększyć ilość dekoderów do multiroomu. Byłbym w stanie zostać na tym pakiecie. Czy dostanę do multiroomu te nowe dekodera Evobox HD? (Nie chodzi mi o te wykastrowane dekodery w wersji Lite). Jeśli tak to w jakiej cenie? Czy będę płacił aktywację za każdy z tych dekoderów? Jeśli tak, to ile? Umowę chciałbym przedłużyć na max 24 miesiące z czego 6 chciałbym za darmo.

Do EVOBOX PVR nie dostaniesz jako dekoder dodatkowy Multiroom ani EVOBOX LITE, a tym bardziej EVOBOX HD (EVOBOX HD może być tylko dekoderem głównym).

Możesz otrzymać jedynie dekodery z serii HDxxxx i każdy będzie kosztował 29 zł aktywacji jednorazowej.

W dniu 18.09.2018 o 03:04, andrzej66 napisał:

Dziękuję rotalplus i Olaf za odpowiedzi. 

W takim razie wypowiedzialbym dziś umowę, na jaki tel najlepiej w takiej sytuacji dzwonić do DUK? (różne chyba są z tego co pamiętam). 

Jaki pakiet mogę targować aby szybko załatwić przedłużenie? 

Pozdrawiam 

A. 

Zszedł bym chętnie na taką umowę, HBO i tak nie oglądam. 

Pytanie do specjalistów, czy bez wypowiedzenia jest to możliwe jak w przypadku prometeusz79? 

I jeszcze pytanie o dekodery HD 6000, HD 5000. Z dysku z USB nie jestem zadowolony tak jak z Evobox..jest szansa na te nowe dekodery, właśnie przeczytałem, że są nowe Evoboxy ale jeszcze niedostępne?

No i załatwione wczoraj wypowiedzenie. 

Kilka godzin potem jeden tel do DUK, miła Pani z drugiej strony. 

Bez problemu opcje 15/3, 24/6. Chciałem PSP więc wziąłem 24/6.

Oferta taka sama jak powyżej za 80 zł u prometeusz79 czyli Familijny Max HD plus multiroomy, łącznie 90 zl. 

Jestem zadowolony, trochę cierpliwości i jednym tak jak wczoraj  bądź kilkoma tel jak ja rok temu powinniście też załatwić dobra umowę. 

Pozdrawiam 

Edited by andrzej66

W dniu wczorajszym przedłużyłem umowę.

Do końca ówczesnej miałem jeszcze 6 miesięcy z małym hakiem i złożone wypowiedzenie.

W sumie spoko, bo sami zadzwonili w dniu startu LM (grupy).

Miałem Familijny max HD z Evo za 54,99.

Teraz mam familijny max + film + sport + cinemax + premium za 70 (75 z dekoderem) była też opcja familijny (w sensie ten "oczko niżej" z premium za 60zl).

szkoda że nie było opcji bez pakietów film i cinemax (cena była by ta sama czyli 75) .

umowa 24/6 ogólnie jestem zadowolony acz mogło by być lepiej :)

Zmieniło się coś w kwestii składania wypowiedzeń? Od 16go września zostało mi 6 miesięcy do końca umowy, dzisiaj złożyłem wypowiedzenie w APS i Pani straszyła mnie karami itp. Zignorowałem ją, kazałem zarejestrować wypowiedzenie, ale teraz się zastanawiam, czy może umknęła mi jakaś zmiana odnośnie czasu, kiedy można składać wypowiedzenie.

A czy napisałeś w wypowiedzeniu  formułkę " z końcem okresu podstawowego określonego w umowie"?

Edited by rafalowski

7 minut temu, mingo napisał:

Zmieniło się coś w kwestii składania wypowiedzeń? Od 16go września zostało mi 6 miesięcy do końca umowy, dzisiaj złożyłem wypowiedzenie w APS i Pani straszyła mnie karami itp. Zignorowałem ją, kazałem zarejestrować wypowiedzenie, ale teraz się zastanawiam, czy może umknęła mi jakaś zmiana odnośnie czasu, kiedy można składać wypowiedzenie.

Słyszałem że 4 ms.

Tak, nawet zwróciłem jej na to uwagę, że nie wypowiadam umowy już teraz, tylko z końcem okresu podstawowego. Wtedy stwierdziła, że w takim wypadku lepiej przyjść miesiąc przed końcem, a nie już pół roku przed :D Poinformowałem ją, że skoro mam taką możliwość już teraz, to moja sprawa kiedy je składam.

Nic się nie zmieniło.

Umowę z końcem czasu oznaczonego możesz wypowiedzieć właściwie od razu po jej podpisaniu.

Edited by Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.

No to możesz być spokojny.Wszystko jest OK. Tak sformułowane wypowiedzenie możemy składać kiedy się chce, oferty utrzymaniowe pojawiają się na 6 miesięcy przed końcem, a najlepsze w 4 miesiącu.

OK, dzięki. W takim razie za 2-3 dni dowiem się w DUK czy wypowiedzenie zostało prawidłowo zarejestrowane, mam nadzieję, że nie zrobiła mi na złość i wszystko jest jak trzeba. A jak nie to będzie skarga :D

Kończy mi się 12 miesięczna umowa. Jaką teraz  najkrótszą umowę dostanę (ile miesięcy darmowych)? Umowa ma być bez Polsatów Sport Premium.

Edited by Maximus2

Właśnie przedłużyłem umowę w CP .Pakiet Familijny max HD ,sport film Cinemax, Eleven umowa na 15/3.Przez pierwsze 3 miesiące dodatkowo pakiet VOD .Do końca obecnej umowy miałem jeszcze chyba 4 miesiące.Ps .Udało się  uzyskać taką ofertę bez składania wypowiedzenia Początkowo kunsul chciał mi dawać bez darmowych miesięcy umowe na 36 miesięcy potem schodził stopniowo i przyciśnięty do muru dał mi 15/3 .Jak widać dobre oferty można dostać również bez składania wypowiedzenia.Nie zależało mi na kanałach PSP.

Edited by qrczak

Wcześniej miałem 12/5 gdyby nie to to mógł bym zawalczyć o nią.Ale mimo wszystko i tak jestem zadowolony.Wcześniej jak przedłużałem umowę w tamtym roku też dostałem to, co chciałem bez wypowiadania.

Godzinę temu, qrczak napisał:

Właśnie przedłużyłem umowę w CP .Pakiet Familijny max HD ,sport film Cinemax, Eleven umowa na 15/3.Przez pierwsze 3 miesiące dodatkowo pakiet VOD .Do końca obecnej umowy miałem jeszcze chyba 4 miesiące.Ps .Udało się  uzyskać taką ofertę bez składania wypowiedzenia Początkowo kunsul chciał mi dawać bez darmowych miesięcy umowe na 36 miesięcy potem schodził stopniowo i przyciśnięty do muru dał mi 15/3 .Jak widać dobre oferty można dostać również bez składania wypowiedzenia.Nie zależało mi na kanałach PSP.

Przepraszam, ale chyba zapomniałeś napisać, za ile?

Edited by Barti
Nie KRZYCZYMY na forum. Istnieją inne formy wyróżnienia fragmentu postu. Poprawiono post.

Po wyłączeniu pakietu VOD razem za multiroom i dekoder PVR będę płacił 80 zł. Czyli rozbijając: 70 zł za pakiet, 5 zł za multiroom i 5 zł za dekoder PVR.

Należy pamiętać, że ceny abonamentu za poszczególne pakiety są w Cyfrowym Polsacie stałe. W ofertach przedłużeniowych różnice są potem tylko w długości umów i liczbie darmowych miesięcy.

6 godzin temu, qrczak napisał:

To mogłeś wypowiedzenie wysłać/zanieść 2 miesiące temu...zaoszczędził byś jeszcze na 2 opłatach ze starej umowy😉

Edited by Ceberebek