Jump to content
koteczek19

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

Ja to mam pecha. Dzwonię przed chwilą przedłużyć umowę do DUK i się dowiaduję, że ponownie NIE MA piłek... A w salonach są. Czy naprawdę nie można ich odbierać w punkcie? Ktoś z oficjalnych może pomóc w tym temacie? Obiecałem synowi i teraz będzie płacz. :(

W punkcie możesz odebrać jak tam przedłużysz umowę. Na DUK były dostępne ponownie od 10.08, ale 17.08 się skończyły. :)

Bo w APS-ie Cyfrowego Polsatu oferty przedłużeniowe zazwyczaj są gorsze od tych, które oferuje DUK. Dlatego umowę najlepiej jest przedłużać zawsze za pomocą tego ostatniego. Oczywiście po uprzednim wysłaniu lub złożeniu w APS-ie wypowiedzenia umowy.

W punkcie możesz odebrać jak tam przedłużysz umowę. Na DUK były dostępne ponownie od 10.08, ale 17.08 się skończyły. :)

Ja dostałem piłkę nawet gdy wysłałem CP odstąpienie od umowy. W ogóle to u nich jest taki bałagan, że nie ogarniają wiele rzeczy.

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

Tak bym zrobił, ale znowu w punkcie nie chcą mi dać 24/6, tylko 29... Eh.

To musisz wybrać: podpisać na 29 za piłkę lub na 26 i piłkę kupić- Wybór należy do Ciebie ;)

Do końca umowy zostało mi 6 m-cy do końca umowy, Wczoraj wysłałem rezygnację i czekam na zarejestrowanie. Chciałbym zostać przy tym co mam ewentualnie za tą sama cenę "wyrwać" pełny pakiet Rodzinny HD z Cinemaxami i umowę na 12 m-cy ( akurat wtedy kończy mi się umowa z NC+ i wtedy pomyśle co dalej ). Jest to realne ? obecnie z opcją OTG i modułem CI płacę 14,99 zł umowa na 12 m-cy w tym 1 darmowy kończy się 09.02.2019 r.          

Edited by Flaga

W tym momencie posiadasz umowę na 12 miesięcy, więc teraz najkrótsza umowa to na 15 miesięcy. Ale cena pakietów Ci wzrośnie bo jeżeli dobrze rozumiem miałeś pakiet rodzinny za 9,99zl + 5zl OTG. Te same pakiety na 15 miesięcy beda Cię kosztować 25zl( pakiet rodzinny 20zl +5 zł OTG)

Edited by CyfrowyOnline.

Po zarejestrowaniu wypowiedzenia nie ma szans na niższą cenę po telefonie do DUK ? Jakieś darmowe miesiące ?  

Edited by Flaga

A ja mam pytanie jak wygląda sprawa darmowych miesięcy w przypadku wymiany dekodera? Wiem, że wymieniając dekoder główny mamy dwa miesiące darmowe mniej, ale czy ta sama zasada dotyczy wymiany dekodera multiroom?

Przyznam, że chodzi mi o ewentualną wymianę na Evoboxa Lite. Wiem, że nie ma go jeszcze w ofercie i zasady jego wymiany nie są jeszcze jasne, ale jak to wygląda w przypadku aktualnych dekoderów? Nie wiem czy podpisać już aneks, czy na niego jeszcze ewentualnie chwilę poczekać, ale jeśli będzie się to wiązało z mniejsza liczbą darmowych miesięcy, to od razu mam odpowiedź, że nie warto czekać :)

Przeczytałem chyba z 15 stron wstecz i nie wiem ale nie ogarniam tych "promocji"... Proszę o pomoc w utargowaniu najlepszej oferty z PSP - rozumiem że na 6 m-cy przed końcem umowy złożyć wypowiedzenie - jak to zrobić przez ICOK? Są jakieś formularze? 

Mam teraz Pakiet Familijny Max HD + Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Film HD, Pakiet Cinemax HD, Opcja ON THE GO, Pakiet Eleven Sports HD, Usługa Multiroom HD.

Płacę 104,99 zł. 

Krótko i na temat co najlepszego mogę utargować żeby oglądać LM? 

Wypowiedzenia można złożyć 6 miesięcy przed końcem umowy żeby najkorzystniejsze oferty były odblokowane. Możesz złożyć je w najbliższym punkcie lub wysłać do centrali. A co do najkorzystniejszej oferty to możesz dostać pakiet Premium Max+PSP+multiroom w cenie jest 115zl przy umowie 24/6.

Odpowiem tylko w pierwszej części Twojego pytania. Wypowiedzenie umowy w formie pisemnej przekazujesz listownie - listem poleconym na adres Cyfrowego Polsatu lub zanosisz do Autoryzowanego Salonu CP lub Plusa.

Przeczytałem chyba z 15 stron wstecz i nie wiem ale nie ogarniam tych "promocji"... Proszę o pomoc w utargowaniu najlepszej oferty z PSP - rozumiem że na 6 m-cy przed końcem umowy złożyć wypowiedzenie - jak to zrobić przez ICOK? Są jakieś formularze? 

Mam teraz Pakiet Familijny Max HD + Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Film HD, Pakiet Cinemax HD, Opcja ON THE GO, Pakiet Eleven Sports HD, Usługa Multiroom HD.

Płacę 104,99 zł. 

Krótko i na temat co najlepszego mogę utargować żeby oglądać LM? 

Mi Pani z HBO i PSP zaproponowała 24/6 110zł miesięcznie (w tym 5zł czynszu za evo) ale ja nie miałem HBO w poprzedniej umowie.  

Edited by _Artek_

Oferty dobierane są indywidualnie, w związku z czym proszę o kontakt w wiadomości prywatnej.

W tej sytuacji jedyną możliwością jest przedłużenie umowy. Jeśli znajomy chce poznać propozycję oferty, to proszę o kontakt w wiadomości prywatnej.

Totalne bzdury żadne oferty nie są dobierane indywidualnie, są sztywne tak jak przedstawia to wpis "swojadroga". pisanie maila do [email protected] to też zbędne gadanie, nic nie jest indywidualnie. Wiem co mówię bo pisałem i jedyne co mogę to przeskoczyć z 104,99 na 115 PLN-ów z LM.

Polsat jest najlepszy w pisaniu bajek , ostatnia taka bajka pt "Super HD" ...? :D

Polsat jest totalnym ignorantem, pozbyli się siatkówki zdobyli LM i podnieśli abonamenty i stworzyli śmieszny nowy MAX pakiet z rozrywką tylko po to by doić stałych klientów.

Na szczęście nie jestem niewolnikiem TV a tym bardziej Polsatu. Trzeba zdać we wrześniu dekoder, ja nie zbiednieje o te 104,99 :D

Edited by Gibki83

@Flaga skoro miałeś już umowę na 12 miesięcy przy ostatnim przedłużeniu to nie będziesz miał jej drugi raz. Najkrótsza będzie na 15 z 3 miesiącami gratis ale w normalnej cenie czyli 20 zł + 5 OTG i w tej umowie nie ma Cinemax HD jest dopiero w umowie 24/6 ale też przy cenie 20 zł bez OTG. Ewentualnie tak jak pisze Cyfrowy 24/3 za 5 zł + 5 OTG.

@Kamil-4 najmniejszy pakiet z PSP w DUK to Rodzinny HD z PSP i Cinemax HD za 50 zł w umowie 24/6 ale jeśli będziesz chciał obniżyć abonament to nie 6 miesięcy przed tylko 4.

Witam,

Prośba o radę odnośnie przedłużenia umowy z CP. Aktualnie pozostało mi 7 miesięcy do końca umowy, obecny pakiet to:

Pakiet Familijny Max HD, Pakiet HBO HD, Pakiet HBO GO, Pakiet Cinemax HD. W jakiej kwocie można dostać obecnie pakiet taki jak mam teraz (raczej nie mniejszy)? Przedłużyć chcę bez wymiany dekodera...

pozdrawiam

To jeszcze dopytam przy familijnym max hd+sport+cinemax+film,abo na 12 miesiecy,3 miechy gratis+miesiąc gratis hbo i eleven,potem 60zł,da się jeszcze coś zyskać?Np on the go gratis?

Edited by Max2

Totalne bzdury żadne oferty nie są dobierane indywidualnie, są sztywne tak jak przedstawia to wpis "swojadroga". pisanie maila do [email protected] to też zbędne gadanie, nic nie jest indywidualnie. Wiem co mówię bo pisałem i jedyne co mogę to przeskoczyć z 104,99 na 115 PLN-ów z LM.

Polsat jest najlepszy w pisaniu bajek , ostatnia taka bajka pt "Super HD" ...? :D

Polsat jest totalnym ignorantem, pozbyli się siatkówki zdobyli LM i podnieśli abonamenty i stworzyli śmieszny nowy MAX pakiet z rozrywką tylko po to by doić stałych klientów.

Na szczęście nie jestem niewolnikiem TV a tym bardziej Polsatu. Trzeba zdać we wrześniu dekoder, ja nie zbiednieje o te 104,99 :D

Masz rację , ja też dostałem normalną ofertę , nic indywidualnego.

Po prostu ten @specjalista , nie których naciąga bo on ma z tego korzyść.