Jump to content
koteczek19

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

Witam. Mam jeszcze do konca umowy 6 miesiecy. Od kiedy moge negocjowac zmiejszenie pakietu? Jak wskoczy piaty miesiac w ICOK, czy czwarty?

Edited by Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.

Oczywiście po złożeniu wypowiedzenia :wink:

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Mam juz zlozone od dwoch miesiecy, takze spoko.

Edited by Barti

Mam pytanie. Do końca umowy zostało mi 5 miesięcy. Dziś byłem w APS zapytać o ofertę. Obecnie mam pakiet Max + MR za 104.99. Zapytałem o dołożenie do tego kanałów PSP, a Pani oświadczyła, że mogę mieć umowę na 36 miesięcy, cena 115 zł, a przez pierwsze 12 miesięcy po 100 zł. Za co podziękowałem, bo nie będę podpisywał tak długiej umowy. Chciałem złożyć wypowiedzenie to powiedziała że dopiero mogę złożyć u nich miesiąc przed końcem umowy. Jak to w końcu jest z tymi wypowiedzeniami i czy mogę ugrać umowę na mniej miesięcy?

Wypowiedzenie możesz złożyć nawet dzień po podpisaniu umowy. :)

Możesz złożyć wypowiedzenie już teraz, także w APS, ale z dopiskiem na koniec Okresu Podstawowego umowy. Pani najwidoczniej słabo poinformowana.
Po złożeniu wypowiedzenia dostaniesz ofertę 24/6 w cenie 115 zł.

@krzysiek11:), no tak jej powiedziałem to oświadczyła, że nie ma takiej opcji, żeby u niej złożyć już teraz. Czyli 24/6 to jest, że 6 miechów mam gratis?

Powiedz jej, żeby sobie zadzwoniła do centrali i zapytała, czy może Ci odmówić przyjęcia wypowiedzenia...

Dokładnie tak, 6 miesięcy za 0 zł.

Oki, wielkie dzięki za info. Widocznie Pani spała na szkoleniu. Zalogowałem się do konta CP i zobaczymy, co mi zaproponują jak zadzwonią.

Edited by Barti

Chyba wszystkie APS mają dyspozycje żeby nie przyjmować wypowiedzenia wcześniej niż 1 miesiąc przed końcem umowy. Ja za każdym razem muszę się wykłócać. Ostatnio Pani w punkcie wmawiała mi, że mi wyłączą usługę za miesiąc i mam przynieść dekoder oraz zapłacę karę.

Edited by Barti
Ort! Poprawiono post.

Też nie miałem żadnych problemów ze złożeniem wypowiedzenia. Pani tylko upewniła się, że wiem, że koniec umowy jest w styczniu i czy jestem otwarty na ewentualny kontakt ws. nowej umowy.

@krzysiek11:), no tak jej powiedziałem to oświadczyła, że nie ma takiej opcji, żeby u niej złożyć już teraz. Czyli 24/6 to jest, że 6 miechów mam gratis?

Idź jeszcze raz, a jak będzie znowu straszyła i bzdury opowiadała to poproś o jej imię i nazwisko i przy niej zadzwoń na infolinię CP i złóż oficjalną skargę na ten punkt (włącznie z danymi tej "dobrze poinformowanej" pani).

Ale myślę, że nawet z centralą nie zdążysz się połączyć, jak jej umysł się rozjaśni.

Dzisiaj przedłużyłem umowę dzięki pomocy pana z forum,którego pozdrawiam. :) Poprzednia 12/3 teraz 15/3.Oczywiście zgodnie z obietnicą nie wykupiłem PSP ze względu na brak sensownych warunków a  panu Zygmuntowi wypada tylko powiedzieć 0fuck.gif 0bully.gif

Obecna umowa do końca maja 2019 roku. Propozycja przedłużenia umowy na 36 miesięcy. 12 miesięcy Familijny HD + Cinemax + PS Premium za 20 zł. Kolejne 24 miesiące Rodzinny HD + Cinemax + PS Premium za 50 zł. Średnia cena na trzy lata 40 zł. Rok Pakietu Familijnego gratis. Czy to dobra oferta?

Edited by krzyso92

Nie.

Lepsza oferta to 24 miesiące, w tym 6 miesięcy bez opłat. Cena także 50 zł.

Umowa na dwa lata, a średnia to 37,50. Gdyby anulować umowę w 18 miesiącu (6 miesięcy przed końcem) to średnia jeszcze mniejsza, bo płaci się za 12 miesięcy z 18, więc średnia to 33,33 zł.

Edited by Krzysiek11:)

Przedłużyłem umowę na Familijny HD na 24 miesiące, 3 gratis i potem 20zł. W wykazie kanałów nie ma Discovery HD, Science i DTX. Pisze, że są od Max HD. Dzwoniłem jeszcze na infolinię i facetka mówiła, że są w samym Familijnym. To jak to w końcu jest?

Nie.

Lepsza oferta to 24 miesiące, w tym 6 miesięcy bez opłat. Cena także 50 zł.

Umowa na dwa lata, a średnia to 37,50. Gdyby anulować umowę w 18 miesiącu (6 miesięcy przed końcem) to średnia jeszcze mniejsza, bo płaci się za 12 miesięcy z 18, więc średnia to 33,33 zł.

Zgadzam się, a czy oferta jest dostępna dla osób z umową do maja 2019? Czy jest dostępny Familijny za 0 zł na 6 miesięcy?

Edited by krzyso92

Witam.

Czytam jak tu można wywalczyć umowę przy okresie 6 m-cy do końca i u mnie niestety to nie działa.

Chciałbym z pakietem LM.

Byłem w punkcie osobiście Pan zerknął i powiedział że na 36 m-cy umowa i pierwsze 12 m-cy 100 pln a potem 110.

Zadzwoniłem i umowa na 36 m-cy. Pierwsze 12 m-cy 90 PLN, a potem 110 PLN.

Mam pakiet premium. Moduł CAM i obecna umowa 29/8.

Jak spytałem, czemu nie ma miesięcy gratis to powiedział, że już wykorzystałem w obecnej umowie.

Pytanie, co tu można wykombinować? Czekać i wysłać wypowiedzenie na 1 miesiąc przed końcem?

Pozdrawiam.

Edited by Barti
Brak znaków interpunkcyjnych i przestankowych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne i przestankowe. Poprawiono post.

Skoro masz 6 miesięcy do końca, to wyślij wypowiedzenie lub złóż w APS z dopiskiem, że na koniec Okresu Podstawowego Umowy. Wtedy magicznie pojawi się dla Ciebie oferta 24/6 z PSP.

Witam.

Czytam jak tu można wywalczyć umowę przy okresie 6 m-cy do końca i u mnie niestety to nie działa.

Chciałbym z pakietem LM.

Byłem w punkcie osobiście Pan zerknął i powiedział że na 36 m-cy umowa i pierwsze 12 m-cy 100 pln a potem 110.

Zadzwoniłem i umowa na 36 m-cy. Pierwsze 12 m-cy 90 PLN, a potem 110 PLN.

Mam pakiet premium. Moduł CAM i obecna umowa 29/8.

Jak spytałem, czemu nie ma miesięcy gratis to powiedział, że już wykorzystałem w obecnej umowie.

Pytanie, co tu można wykombinować? Czekać i wysłać wypowiedzenie na 1 miesiąc przed końcem?

Pozdrawiam.

Pakiet Premium z Elevenami. Nie wiem czy to max, czy nie.

Skoro masz 6 miesięcy do końca, to wyślij wypowiedzenie lub złóż w APS z dopiskiem, że na koniec Okresu Podstawowego Umowy. Wtedy magicznie pojawi się dla Ciebie oferta 24/6 z PSP.

Czyli śmigam składam wypowiedzenie i czekam na telefon?