Jump to content
koteczek19

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

Wydaje mi się że konsultant wprowadza mnie w błąd. Propozycja to samo co mam z PSP w wariancie na 24/6 za 105 zł. Z PSP nie ma opcji z krótszymi umowami, co zresztą było tutaj poruszane. Dwa razy dopytywałem czy to na pewno opcja z PSP, bo słyszałem że trzeba dopłacać. Usłyszałem że z historii kontraktu konsultant widzi jakie opcje wybieram i proponuje od razu maksimum, bo widać że jestem zorientowanym klientem. Trochę byłem w dniu dzisiejszym zaskoczony rozmową i umówiłem się z konsultantem na poniedziałek.

@kubus, ja mam makiet Premium Max z PSP + 2 x multiroom na 24/6.Po wyłączeniu VOD do zapłaty 120 zł.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

@tadam Ja myślałem że zaproponują mi standardowo za 115 zł (pierwszy multiroom mam gratis, płacę 5 zł za drugi dekoder) ten zestaw, a tu konsultant kilka razy powtórzył że 105 zł będzie za to samo + PSP. Zobaczymy w poniedziałek, bo jeśli warunki będą takie jak dziś mi proponowali to biorę :wink:

Edited by kubus.kul

Rano zaniesione wypowiedzenie, kilkanaście minut temu podpisana nowa umowa na 24/6:

●Familijny Max HD

●Film HD

●Sport HD

●Cinemax HD

●Eleven Sports HD

Polsat Sport Premium

Wszystko załatwione sprawnie i szybko z działem DUK obecnym na naszym forum. :D

Czy jak mam 10 miesięcy do końca umowy to dostanę takie warunki?

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

Nie dostaniesz tej umowy. Jest do końca 6 miesięcy. Tobie będę chcieli dać 36/6.

Edited by Barti
Dla lepszej czytelności poprawiono post.

Nie bardzo. Wypowiedzenie 6 i mniej. Ja miałem 17 do końca i umowę na 3 lata. U Ciebie pewnie podobnie. Kontaktuj się z DUK. Mają lepsze warunki, niż APS.

Edited by Barti
Poprawiono nieco niechlujną pisownię w poście.

Trudno złożyć wypowiedzenie, kiedy masz więcej niż 6 miesięcy do końca umowy :)

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Wypowiedzenie możesz złożyć już dzień po podpisaniu umowy, ale że żadnych konkretnych propozycji wtedy nie dostaniesz, to już inna para kaloszy. :D

Do końca umowy mam jeszcze 8 miesięcy i chcę wyłączyć HBO oraz Eleven. Jaka cena będzie mnie obowiązywała? Jak dla nowych, czy coś ugram?

Czy CP rozsyła do was SMS, że "zgodnie z zamówieniem nr ...... uruchomiliśmy dla państwa nowe usługi"? Pytam, bo przedłużyłem umowę, ale nigdy SMS nie dostawałem.

Ja również, przy żadnym przedłużaniu mojej umowy z Cyfrowym Polsatem, nigdy nie otrzymywałem tego typu SMS-a. :roll:

Pierwsze słyszę. :shock: Nawet nie wiedziałem, że CP takie SMS-y rozsyła. :o

W pierwszym poście na niniejszej stronie tego wątku została przecież podana. :P

Oto całość "Informujemy ze na podstawie zamowienia nr Z2............. uruchomilismy do Panstwa dyspozycji nowe uslugi.Zyczymy przyjemnego korzystania z naszych uslug." Muszę się na ICOK zalogować i sprawdzić,  o co kaman.

Hmm, to w takim razie chyba jest jakaś nowość w Cyfrowym Polsacie. :roll: Jak już wspomniałem, ja dotąd nigdy tego typu SMS-a nie otrzymałem.

Ten sam komunikat dostałem na e-mail ma to chyba związek z tym,że wymieniałem dekoder poprzez kuriera. CP wysłał mi SMS i E-maila z informacją że moje zamówienie jest realizowane(nowa umowa z wymianą na nowy dekoder i numerem listu przewozowego od kuriera) i oto chyba cała tajemnica.

Edited by xut2zs

Tak, przy wymianie sprzętu wysyłają SMS-a, bo traktują to jako "nowe zamówienie", poza tym ktoś musi odebrać dekoder, dlatego wysyłają info... Ja natomiast jeszcze nie dostałem aneksu pocztą, a minęło już 10 dni. Dobrze, że poprosiłem o kopię w wersji elektronicznej.

Edited by Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.

Mi już nie przychodzi około miesiąca listu z umową.

Ostatnio wysłali mi po 2 miesiącach i od tego listu ci przyjdzie to masz 10 dni rozwiązania umowy z nimi.

Raczej nie będę wypowiadał bo dostałem wersje elektroniczną i wszystko jest OK... No, chyba że odblokują możliwość dokupienia Polsat Sport Premium bez przedłużania umowy...

Ja dostałem z dekoderem. Ale jak tylko przedłużałem przez telefon bez dekodera to brałem wersje na e-mail. Pocztą nie chciałem, bo rozmowa jest nagrywana, więc gdyby z tym, co na pocztę dostałem się nie zgadzało, to mam prawo się odwołać.