Jump to content
koteczek19

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

Tylko dotychczasowi klienci, którym kończy się zaraz umowa mają szansę  na 24 lub 29 miesięcy, pakiet Polsat Sport Premium i darmowe miesiące. Smutne to.

Edited by Mariusz123

@ebesz jak masz wszystko razem z VOD bez rozrywki to chyba 120 powinieneś płacić a nie 130 po okresie promocyjnym...

Teraz płacę 110. Gdybym chciał dobrać PSP to jedyne wyjście wziąć wszystko (razem z rozrywką) za 100zł/12 mies. i 130 zł za pozostałe 24 mies.

Dzisiejsze przedłużenie umowy po wcześniejszym wypowiedzeniu wygląda następująco:

Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet VOD, Pakiet Polsat Sport Premium, Opcja On The Go wszystko w cenie 70 zł. Umowa 24 miesiące z czego gratis 6. Pakiet vod po 6 miesiącach do wyłączenia. Daje to średnią miesięczną 52,50zł. Dla mnie pasuje. Piłek gratis już nie dają do umowy bo im się skończyły. Mam nadzieję, że komuś pomoże w negocjacjach. Więcej się ugryźć nie dało. 

Pozdrawiam

No ok tylko czemu nowym proponują umowę na 24 mies. a mi zaraz na 36.

Poza tym nowi mają 2 lub 3 mies. za darmo.

Nie rozumiem tej polityki... powinno się szanować "starych" abonentów.

Jestem abonentem CP od 7 miesięcy,to jeszcze łapie się na nowego abonenta,czy już jestem seniorem? :-)

Dzisiejsze przedłużenie umowy po wcześniejszym wypowiedzeniu wygląda następująco:

Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet VOD, Pakiet Polsat Sport Premium, Opcja On The Go wszystko w cenie 70 zł. Umowa 24 miesiące z czego gratis 6. Pakiet vod po 6 miesiącach do wyłączenia. Daje to średnią miesięczną 52,50zł. Dla mnie pasuje. Piłek gratis już nie dają do umowy bo im się skończyły. Mam nadzieję, że komuś pomoże w negocjacjach. Więcej się ugryźć nie dało. 

Pozdrawiam

Zapewne zrezygnowałeś z Eleven dlatego taka cena ?

Czyli faktycznie lepiej wypowiedzieć...

Rozumiem @sirpiotr że po złożeniu wypowiedzenia dzwonił do Ciebie konsultant CP?

Tylko dla mnie to bez sensu. Nie mówiąc o zabawie z oddawaniem dekodera gdzie trzeba pojechać do punktu gdyby faktycznie doszło do wypowiedzenia...

@BizarreX jestem abonentem CP co najmniej od 13 lat... Obowiązująca umowa trwa do maja przyszłego roku.

Skoro do maja przyszłego roku, to nie licz na umowę 24-miesięczną z 6 miesiącami gratis. Dostaniesz w najlepszym wypadku 29 miesięcy plus 9 miesięcy utrzymanej aktualnej opłaty abonamentowej, a potem nieco drożej, bo będziesz musiał wybrać o jeden wyższy pakiet.

PS. Składamy wypowiedzenie, aby dostać co chcemy (w czasie kiedy to możliwe - czyli przy 6 i mniej miesiącach do końca obecnej umowy), a nie zdawać dekoder i podpisywać nowe umowy.

Zapewne zrezygnowałeś z Eleven dlatego taka cena ?

Elevenów nie potrzebowałem

Czyli faktycznie lepiej wypowiedzieć...

Rozumiem @sirpiotr że po złożeniu wypowiedzenia dzwonił do Ciebie konsultant CP?

Tak, rozmowa przez telefon

niektórzy płacą mniej ;)

No wreszcie głos rozsądku. Ja do końca umowy miałem jeszcze 5 miesięcy. Ale skoro w punkcie CP (nie na infolinii) pytając o zupełnie inną kwestię Pan zaproponował mi Pakiet Premium Max Plus w cenie 100 zł przez rok, a później cena z MR wzrośnie do 125 zł (aktualnie płaciłem 129,99 zł  za Premium Max z Rozrywką i MR). To uznałem, że nawet jak umowa na 36 m-cy to warto. Przez rok oszczędzę w stosunku do obecnych opłat prawie 360 zł (12 m-cy x 29,99 PLN). Później co miesiąc 5 zł taniej. Ja nie wiem o co tyle szumu. CP ma bardzo dobre oferty dla stałych klientów, tylko nie każdy obsługujący ogarnia temat. Ja chwalę sobie we Wrocławiu punkt CP i Plusa w Galerii Handlowej Magnolia. Panowie ja polecam porozmawiać, dopytać, ale na litość boską nie z infolinią - tam dawali mi 3 miesiące za 100 zł, później 130 :D

Edited by Mr. Orbita
Ten post bardziej przyda się w wątku ofert - przenoszę.

Pozdrawiam

Dostałem to samo  z Eleven  80zł bez wypowiadania umowy,sam do nich zadzwoniłem.

Tzn. Co?. Brać nową umowę tj. przedłużenie na 36 miesięcy z z pakietem LM za 100 zl. miesięcznie przez rok, a potem 115.

( teraz 105 ) Czy poczekać do wysłania wypowiedzenia ( 9 miesięcy do końca umowy ) i negocjować coś lepszego??

Edited by flot

Cześć, w kwietniu podpisywałem umowę z CP na 2 lata, na pakiet Rodzinny HD, z myślą o turniejach ATP, które do tej pory były w większości na kanałach PS i PS Extra. Od pewnego czasu polityka stacji jest inna, większość turniejów jest w PS News. Otrzymałem rabat - 6 miesięcy za darmo, po tym okresie minimalne zobowiązanie - pakiet Rodzinny w cenie 20 zł. 

Mam pytanie: to, że mogę w tym momencie przedłużyć umowę, to oczywiście wiem. Ale na jaki pakiet? Tak żeby mieć zagwarantowany ten PS News. Pytam, bo rozmawiałem z dwoma różnymi konsultantami, jeden powiedział, że muszę mieć pakiet Sport HD, drugi - że wystarczy sam Familijny Max HD. 

Pytanie nr 2: czy przedłużając umowę mogę liczyć na jakieś darmowe miesiące? Darmowe miesiące z obecnej promocji mi się jeszcze nie skończyły, gdybym przedłużył umowę teraz, to ten darmowy okres tracę, czy jest jakaś opcja z przedłużeniem umowy z darmowymi miesiącami? Już niekoniecznie 6 miesięcy, ale chociaż do tego października.

Z góry dzięki za odpowiedź.

W pakiecie Max HD PS News jest dostępny, ale nie gwarantowany. W pakiecie Sport HD jest kanałem gwarantowanym.

Oferty z miesiącami bezpłatnymi są dostępne najwcześniej na 6 miesięcy przed zakończeniem obowiązującej umowy.

"Jeśli macie więcej niż 6 pełnych cykli do końca, to musicie się pogodzić z propozycją umowy na 36 miesięcy z 6 lub 12 miesiącami niższej kwoty abonamentu za większy pakiet. Niższa kwota - zazwyczaj jest to kwota abonamentu za minimalny pakiet obecnie obowiązującej umowy."

Jaka jest mniej więcej zniżka na kwotę abonamentu w granicach 80-90 zł ? 

Rozumiem, że EVOBOX przy takim abonamencie kosztuje 5 a nie 10 zl ?

Na obecnym dekoderze mam w VOD seriale i filmy HBO GO. Czy przy wymianie dekodera ta zawartość może wyparować ?

I najważniejsze pytanie: czy warto od razu dobierać nowszy dekoder, bo jeżeli to prawda, że przy wymianie dekodera 6 msc przed nową umową nie ma opcji darmowych miesięcy ?

U mnie pakiet Premium (+ 1 multiroom) - teraz płacę 105 zł. Zadzwoniłem zapytać o pakiet PSP.  Do końca umowy mam 5 miesięcy. 
Pierwsza propozycja - 36 miesięcy, w tym 12 miesięcy z obniżoną opłatą - 100 zł, później 115 zł. 
Druga propozycja - 29 miesięcy, w tym 9 miesięcy z obniżoną opłatą, ceny jw.
Trzecia propozycja - 24 miesiące w cenie 120 zł; w tym 6 miesięcy bez opłat. 

Na razie taka oferta bez wysyłania wypowiedzenia. 
Niestety nic więcej się na ten moment nie dało ugrać. Jeszcze chwilę się wstrzymam z przedłużaniem 

No wreszcie głos rozsądku. Ja do końca umowy miałem jeszcze 5 miesięcy. Ale skoro w punkcie CP (nie na infolinii) pytając o zupełnie inną kwestię Pan zaproponował mi Pakiet Premium Max Plus w cenie 100 zł przez rok, a później cena z MR wzrośnie do 125 zł (aktualnie płaciłem 129,99 zł  za Premium Max z Rozrywką i MR). To uznałem, że nawet jak umowa na 36 m-cy to warto. Przez rok oszczędzę w stosunku do obecnych opłat prawie 360 zł (12 m-cy x 29,99 PLN). Później co miesiąc 5 zł taniej. Ja nie wiem o co tyle szumu. CP ma bardzo dobre oferty dla stałych klientów, tylko nie każdy obsługujący ogarnia temat. Ja chwalę sobie we Wrocławiu punkt CP i Plusa w Galerii Handlowej Magnolia. Panowie ja polecam porozmawiać, dopytać, ale na litość boską nie z infolinią - tam dawali mi 3 miesiące za 100 zł, później 130 :D

Czy dobrze rozumiem że mając 5 miesięcy do końca umowy podpisałeś umowę na 36 miesięcy bez żadnych darmowych miesięcy???

To rzeczywiście super okazja.....

Czy wysłanie wypowiedzenia i niecałe 6 miesięcy do końca umowy wystarczy żeby zmienić umowę z Rodzinnego za 20 zł na Rodzinny za 5 zł?

Możesz spróbować ale system może to rozpoznać jako zmniejszenie zobowiązania i wtedy umowa na Rodzinny HD będzie ci przysługiwać dopiero na 4 miesiące przed zakończeniem umowy.

Czy wysłanie wypowiedzenia i niecałe 6 miesięcy do końca umowy wystarczy żeby zmienić umowę z Rodzinnego za 20 zł na Rodzinny za 5 zł?

Mnie się udało to zrobić jak miałem niecałe 5 miesięcy do końca umowy.

Żeby ułatwić liczenie miesięcy to jeżeli w ICOK jest informacja o :
- 7 miesiącach do końca umowy to można przedłużać umowę po wcześniejszym złożeniu wypowiedzenia (bez możliwości obniżenia pakietu),

- 5 miesiącach do końca umowy to można przedłużać umowę po wcześniejszym złożeniu wypowiedzenia z możliwością obniżenia pakietu.