Jump to content
koteczek19

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

OTG przy umowie 24/6 jest za darmo, abonament za pakiety wynosi 80zl + 5zl multiroom, oczywiście po wyłączeniu vod

Edited by sapcio7

Super :D dzięki za info zobaczę co da się wynegocjować bo szczerze dalej nie wierze w to że nie da się po prostu dokupić PSP do obecnej umowy bez aneksu może po prostu czekają do ostatniej  chwili......... 

W wątku dotyczącym pakietu PSP niektórzy twierdzą, że mają opcję z tym pakietem w ICOK. W cenniku z 2.07.2018 jest wymieniony pakiet PSP jako dodatkowy za 40zł z zastrzeżeniem, że to cennik dla umów na czas nieokreślony.

1)Czy oferta na Rodzinny za 5 zł/msc w umowie 24/3 jest dostępna na 6 miesięcy przed końcem umowy i z wysłanym wypowiedzeniem? Ostatnio, nieco ponad pół roku temu(mając opisywaną sytuację) jeden z konsultantów DUK włączył mi taką ofertę, po czym jakiś czas później dzwoni inny konsultant nie wiedząc nic o przedłużeniu umowy i zarzeka się, że taka oferta jest możliwa, ale kiedy jest mniej miesięcy do końca umowy. Jak więc jest?

2)Rozumiem, że w przypadku LM nie ma i nie będzie czegoś takiego jak podczas EURO 2016, kiedy przy przedłużeniu umowy bez darmowych miesięcy i bodajże na 24 miesiące otrzymywało się je za darmo?

Ktoś mógłby odpowiedzieć konkretnie?

Witam
Posiadam pakiet Familijny Max HD z MR do listopada, pierwsza umowa na 24 miesiące. Przekopałem się przez ostatnie 50 stron ale nie jestem pewien czy dobrze wyczytałem odnośnie możliwej oferty.

Taki pakiet przy przedłużeniu w DUK to 30zł + 10zł MR w ofercie 24/3?

Czy jest możliwość otrzymania 12/3, 15/3 lub 24/6? Wypowiedzenie złożone bo padały oferty 60zł na 29/6.

Przy okazji, Familijny byłby za 20zł + MR a rodzinny za 5zł bez możliwości MR i wszystko na 24/3?

Pozdrawiam.

Do końca umowy 6 i poł miesiąca. Oferta z Polsatu bez wypowiedzenia umowy:

1. 29 / 6 miesięcy gratis: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Film HD, OTG

2. 15 / 3 miesiące gratis: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Film HD

oba w cenie 60zł / mies (średnio 47,58 zł w dłuższej wersji i 48 w krótszej)

Ktoś wyrwał ten pakiet na lepszej promocji z wypowiedzeniem umowy? Bo z tego co czytałem to tą ofertę dają po wypowiedzeniu, a ja takiego nie złożyłem.

Edited by Barti
Usunięto fragment postu. Pytania należy zadawać we właściwych dla nich wątkach.

Oczywiście pod warunkiem, że obecnie trwająca jeszcze umowa nie jest już typu 12/3. :>

--->gof

Te oferty z obniżenie ceny abonamentu czyli:

- Familijny Max HD za 30zl
- Familijny HD za 20zl
- Rodziny HD za 5zl
dostępne są tylko w aneksie na 24/3.
Przy aneksie 12/3 lub 24/6 ceny są standardowe.

Czy te oferty, a szczególnie ta z Rodzinnym za 5 zł, są dostępne już na 6 miesięcy prze końcem umowy, oczywiście przy złożonym wypowiedzeniu?

Oczywiście pod warunkiem, że obecnie trwająca jeszcze umowa nie jest już typu 12/3. :>

Obecna umowa 15/3. Więc podeślę wypowiedzenie, zawsze to 5 miesięcy do przodu. Jeśli będzie oferta 24/6 w tej cenie z OTG to dla mnie OK. Średnia miesięczna spada do 45 zł.

Skoro tak to śmiało możesz otrzymać teraz umowę typu 12/3. Oczywiście po uprzednim wysłaniu / złożeniu wypowiedzenia umowy.

To już mi nie będzie się opłacało 12/3. Średnia też wyjdzie 45 zł, ale po niej znów 15/3. Co łącznie daje 27/6 ze średnią 46,60. A tak jedno wypowiedzenie i 2 lata spokoju, 24/6 ze średnią 45 zł.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Czy mając pakiety Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + Eleven HD + Multiroom + VOD (205 - 208) można wyeliminować Cinemaxy i VOD zamieniając na PSP i OTG? Będę wdzięczny za odpowiedź :)

Edited by Poland

W trakcie trwania umowy? Na pewno nie ma takiej możliwości.

A przy wypowiedzeniu obecnej i zawiązaniu nowej umowy? Nie ukrywam, że takie rozwiązanie byłoby mi bardzo na rękę.

Jeżeli przy tym weźmiesz pakiety i abonament spełniający kryterium dostępu do kanałów Polsat Sport Premium to wtedy tak. :)

Myślę że taki pakiet jaki przedstawiłem powyżej (z Multiroomem o którym pisząc post zapomniałem) jak najbardziej spełnia takowe kryteria :)

Pakiet Cinemax jest w pewnym sensie przywiązany do pakietów Sport HD i Film HD, więc jego "wyeliminowanie" nie spowoduje że będziesz płacił mniej. :P Musiałbyś razem z pakietem Cinemax "wyeliminować" oba tamte pakiety, żeby cena ci się obniżyła. :)

Edited by SatExpert

Myślę że taki pakiet jaki przedstawiłem powyżej (z Multiroomem o którym pisząc post zapomniałem) jak najbardziej spełnia takowe kryteria :)

Jak złożysz wypowiedzenie to możesz mieć ofertę na Familijny Max, Film, Sport, Cinemax, Eleven, Polsat Sport Premium i OTG za 80 zł +5 zł MR. 24 miesiące umowa, z czego 6 za darmo i na te 6 darmowych VOD i tak jest włączone, a później je wyłączasz i płacisz 85 zł z MR. Z kanałów Cinemax nie zrezygnujesz.

Ostatnio, jak była zawiązywana umowa (bodajże listopad poprzedniego roku), sprzedawczyni w APS na siłę wepchnęła VOD'y w skastrowanej formie (205 - 208 i tylko na jednym telewizorze), zamiast OTG. Dlatego też chciałbym to dziadostwo wywalić ze swoich płatności.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Czesc.

Mam pytanie:

Czy przechodzac na umowe na czas nieokreslony to czy w przyszlosci jak zloze wypowiedzenie to dostane takie same propozycje jak osoba, ktora zlozyla wypowiedzenie z umowy na czas okreslony ?

Mam obecnie sytuacje gdzie chialbym przejsc na miesiac na umowe na okres nieoznaczony. Dzis dostalem znana propozycje na nowa umowe tj.Familijny Max, Film, Sport, Cinemax, Eleven, Polsat Sport Premium i OTG za 80 zł +5 zł MR. 24 miesiące umowa, z czego 6 za darmo. 

Z powodow osobistych decyzje o przedluzeniu chcialbym podjac za miesiac co oznacza, ze przez miesiac bylbym na "starej" umowie.

Konsultant powiedzial, ze takiej propozycji raczej juz nie dostane, gdyz osoba majaca umowe na czas nieokreslony dostaje inne (gorsze) warunki.

Czy jest to prawda, czy wciskal kit?

To już mi nie będzie się opłacało 12/3. Średnia też wyjdzie 45 zł, ale po niej znów 15/3. Co łącznie daje 27/6 ze średnią 46,60. A tak jedno wypowiedzenie i 2 lata spokoju, 24/6 ze średnią 45 zł.

Chyba, że wypowiedzenie składasz na 6 miesięcy przed końcem umowy. Wtedy to najpierw masz 3 miesiące darmowe, 3 miesiące płacisz, po czym znów 3 miesiące darmowe i 6 miesięcy płacisz ;)

Dziwna sytuacja - bez złożenia wypowiedzenia, poniżej 6 miesięcy do końca umowy, zadzwonił do mnie konsultant i przedłuzyłem z nim umowę - F Max HD+Sport+Cinemax+Film+Eleven 15/3 za 70 zł. Jestem bardzo zdziwiony ale i zadowolony.