Jump to content
koteczek19

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

@arecky, dostałem Premium max Plus plus VOD na rok za 75 zł, a po 12 miesiącach każą płacić 100 zł przez kolejne 2 lata. Mam też multiroom w cenie.

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

-->arecky Premium Maxa kosztuje 100zl cena jest stała zarówno dla stałego jak i nowego klienta( chyba że posiadasz rabat wynikający ze smardomu). A co do długości umowy możesz otrzymać aneks 24/6 lub 12/3.

@CyfrowyOnline - Premium Max z Polsat Sport Premium nie jest dostępny w umowach krótszych niż 24 miesiące.

Witam, proszę o kontakt na adres: [email protected] w celu sprawdzenia możliwości zmiany Twojego kontraktu. Proszę o podanie w wiadomości mailowej preferowanego pakietu oraz danych identyfikacyjnych: imienia i nazwiska właściciela usługi, numeru karty dekodera, na której chciałbyś wprowadzić zmiany oraz numeru kontaktowego. Konsultant zweryfikuje status Twojej umowy w systemie, skontaktuje się z Tobą telefonicznie i poinformuje o dostępnych wariantach zmian warunków.

Taa, ten konsul zaproponuje ofertę nic nie wartą. Prosta i skuteczna metoda to wypowiedzenie umowy. I tak 80% tych kanałów to śmieci z reklamami, a więc za rodzinny HD za 5 zł to optymalna kwota

Edited by maly1982

@swojadroga a cena Premium max Plus plus to 120 zł obojętnie czy z wypowiedzeniem czy nie ? Taka sama cena tego pakietu dla wszystkich abonentów starych i nowych ? Czy są jakieś różnice przy podpisywaniu umowy między starym a nowym abonentem ?

Ceny są stałe. Dodatkową korzyścią są anulowane miesiące przedłużanej umowy i 6 miesięcy gratis w aneksie.

Czy w Familijnym Max HD+Sport HD+Film HD+Cinemax HD+Eleven Sport HD+Polsat Sport Premium w wariancie na 24/6 OTG dostępny jest za 0 zł, czy trzeba za niego dopłacać 5 zł? :)

Za darmo jest OTG, ponieważ wziąłem taką umowę. Pakiet Eleven jest za darmo do 31 marca 2020, bo w tym dniu kończy się umowa z Eleven i Polsatem.

Edited by Barti
Poprawiono post dla jego lepszej czytelności.

Czy dobrze rozumiem, że posiadając Premium Max (za 99.99 PLN) i chcąc do tego dobrać kanały PSP, trzeba przedłużyć umowę o 36 miesięcy i podnieść opłatę miesięczną do 110 PLN? Nie interesuje mnie pakiet Rozrywka HD.

Edited by przemm82

Witam Szanownych Użytkowników.

Mam pytanie, bo wydaje mi się, że przespałem czas na złożenie wypowiedzenia. Umowę przedłużałem 12.12.2017 na okres 12 miesięcy, z czego 3 darmowe. Pakiet Premium Max. Czy powinienem wysłać już wypowiedzenie, czy jest za wcześnie? Widzę, że trochę jest obecnie zamieszania w związku z Polsat Sport Premium. Czy ktoś może napisać, co obecnie oferuje CP dla stałych abonentów? Jak wygląda przedłużenie na Premium Max lub Premium Max z Polsat Sport Premium? Czy faktycznie nie ma opcji zakupu pakietu bez Rozrywki HD? Jakie są obecnie możliwe długości umowy przy przedłużeniu? Czy jest możliwość zejścia przeze mnie na niższy pakiet? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam.

To tak: cofnij się o 5 stron tego tematu i na spokojnie wszystko przeczytaj - odpowiedzi na wszystkie twoje pytania już tam są. :P

Dzięki.

W sumie takiej odpowiedzi moglem się spodziewać :). Po prostu nie miałem czasu przeczytać wielu odpowiedzi. Jak znajdę czas to poczytam. Jakby jednak znalazł się ktoś miły kto by pomógł mi zaoszczędzić czas to byłbym wdzięczny. Pozdrawiam i dziękuję za te forum. Jest na prawdę pomocne i często bardzo fachowe.

-> CyfrowyOnline

Moja umowa została zawarta w grudniu 2017, więc nie jestem na wypowiedzeniu.

Czy ktoś dobierał PSP do Premium Max bez wypowiedzenia? Jeśli tak, to na jakich warunkach?

@przemm82
Ja dobierałem PSP do Premium Max bez wypowiedzenia, tylko przedłużyłem umowę na 29 miesięcy i przez 6 miesięcy mam za darmo i po 6 miesiącach będę płacił 115 zł.

@stefan85

To będziesz płacił za 23 miesiące, nie za 24? Pod jaki numer dzwoniłeś i czy trudno było dostać tę propozycję?

1)Czy oferta na Rodzinny za 5 zł/msc w umowie 24/3 jest dostępna na 6 miesięcy przed końcem umowy i z wysłanym wypowiedzeniem? Ostatnio, nieco ponad pół roku temu(mając opisywaną sytuację) jeden z konsultantów DUK włączył mi taką ofertę, po czym jakiś czas później dzwoni inny konsultant nie wiedząc nic o przedłużeniu umowy i zarzeka się, że taka oferta jest możliwa, ale kiedy jest mniej miesięcy do końca umowy. Jak więc jest?

2)Rozumiem, że w przypadku LM nie ma i nie będzie czegoś takiego jak podczas EURO 2016, kiedy przy przedłużeniu umowy bez darmowych miesięcy i bodajże na 24 miesiące otrzymywało się je za darmo?

Obecnie posiadam pakiet Premium Max + multiroom, do końca umowy mniej niż 6 miesięcy. Jaką ofertę mogę wynegocjować (zarówno w opcji bez i z pakietem Polsat Sport Premium)?

1)Czy oferta na Rodzinny za 5 zł/msc w umowie 24/3 jest dostępna na 6 miesięcy przed końcem umowy i z wysłanym wypowiedzeniem? Ostatnio, nieco ponad pół roku temu(mając opisywaną sytuację) jeden z konsultantów DUK włączył mi taką ofertę, po czym jakiś czas później dzwoni inny konsultant nie wiedząc nic o przedłużeniu umowy i zarzeka się, że taka oferta jest możliwa, ale kiedy jest mniej miesięcy do końca umowy. Jak więc jest?

2)Rozumiem, że w przypadku LM nie ma i nie będzie czegoś takiego jak podczas EURO 2016, kiedy przy przedłużeniu umowy bez darmowych miesięcy i bodajże na 24 miesiące otrzymywało się je za darmo?

Obecnie posiadam pakiet Premium Max + multiroom, do końca umowy mniej niż 6 miesięcy. Jaką ofertę mogę wynegocjować (zarówno w opcji bez i z pakietem Polsat Sport Premium)?

Oferty dobierane są indywidualnie w związku z czym, polecam wysłać maila na adres: [email protected] podając: dane właściciela usługi, numer karty dekodera, numer telefonu, termin kontaktu. Konsultant do Ciebie oddzwoni, przedstawi możliwe rozwiązania oraz odpowie na wszelkie pytania.

Mam pytanie odnośnie wypowiedzenia w sierpniu będę miał 6 miesięcy do końca umowy( poprzedni aneks 15/3)  pakiet Familijny Max HD+ Sport HD+ film HD+Cinemax + eleven+ multiroom z evo za 5zł obecny koszt to 79.99.
Z tego c widzę to w sierpniu będzie najlepszy moment na aneks do umowy 
Chciałbym zejść z opłaty czynszowej za evo i dokupić Polsat sport premium czyli 24/6 -6 gratis= 18 miesięcy bez czynszu za evo obecnie wychodziłoby 74,99+30zł za PSP czyli teoretycznie 105zł czy da się jeszcze coś ugrać i czy naprawdę za każdym razem muszę uśmiechniętej Pani składać wypowiedzenie tylko po to żeby dostać  lepsze warunki? 

Ps. chciałbym jeszcze zrezygnować z pakietu Cinemax ale chyba nie ma takiej możliwości       

Edited by _Artek_

Ja przedłużałem ostatnio umowę na ten sam pakiet co Ty masz (fam max +sport+film+cinemax+eleven+multiroom+dodatkowo OTG i PSP opcja 24/6) za cene 85 zł czyli z czynszem za evo miałbyś to pewnie za 90 zł, bo czynszu z tym pakietem chyba nie da sie pozbyć.

Edited by sapcio7