Jump to content
koteczek19

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

Pakiet premium max plustylko z rozrywką ? Nie ma innej opcji?W premium max za hbo trzeba dopłacic :-|   Mam 5 miesięcy do konca umowy

Jutro wysyłam wypowiedzenie ,muszę sie zastanowic co dalej.

Edited by tadam

Zatem zapytam, mam świeżą ofertę na Premium MAX za 100 zł, 6 miesięcy za darmo,rozpiskę widziałem, ale moje pytanie, bo przez 6 miesięcy mam też pakiet VOD, a on jest dopełnieniem do oferty z APS Premium MAX Plus? to czy jeśli zostawię sobie te pakiety VOD, to czy również będę miał dostęp do Sport Premium? jeśli coś mylę to proszę o poprawienie.

Premium Max Plus zawiera dodatkowo pakiet Rozrywka HD. W Twojej sytuacji konieczne będzie przedłużenie umowy. Wówczas cena za Polsat Sport Premium będzie zależna od wybranej oferty. Jeśli jesteś zainteresowany - napisz wiadomość e-mail na adres: [email protected] Pamiętaj, aby podać tam dane, takie jak: imię i nazwisko, numer karty, numer telefonu oraz preferowane godziny kontaktu. Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie o określonej porze.

Po info telefonie z CP u mnie :

Premium MAX PLUS  umowa od 18 lipca wchodzi - 29mcy bez rabatów lub 36mcy z rabatem 

od teraz mam 6mcy po 100zl rabat 6x40 zl ( mam 3x multiroom po 5 zl ) 

od 7 miesiąca FULL 135 zł 

piłka przyjdzie poczta :D 

I tak nie zamierzam zmieniać dostawcy tv w domu wiec wybrałem 36 miesięcy , 

Bardzo rozmowny i konkretny konsultant się trafił albo zagląda tu na forum :D 

TESTY 4K , kanal 4K na lige mistrzów w bardzo bliskich planach , dekoder 4K na jesień lub pozna jesień , evoboxy lWIFI na jesień lub pozna jesień do MR 

zapytałem tylko o to czy jak w przyszłości będzie dekoder 4K to czy będę mógł wymienic , wspomniał ze tak samo jak wszedł EVOBOX taki jest plan 

nie wiem serio czy taki wygadany ten konsultant czy jak ... ocenić możecie sami :D okaże się wkrótce co i jak 

TESTY 4K , kanal 4K na lige mistrzów w bardzo bliskich planach , dekoder 4K na jesień lub pozna jesień

zapytałem tylko o to czy jak w przyszłości będzie dekoder 4K to czy będę mógł wymienic , wspomniał ze tak samo jak wszedł EVOBOX taki jest plan 

Tak jak 2 tygodnie temu mi też elokwentny konsul wciskał że abonament od 60+ i Premium Sport z automatu dodane- jaki efekt wszyscy widzą :/

Pocieszasz mnie jednak z tym dekoderem 4K na jesień- być może Nowy Rok zacznę z nowym sprzętem- pożyjemy zobaczymy :)

We wtorek przedłużyłem umowę. Dostałem ofertę na 29 miesięcy na Pakiet Premium Max + Pakiet Polsat Sport Premium + 1 dekoder multiroom za 115 zł i przez 6 miesięcy mam za darmo. Jestem zadowolony.

Mogłeś bardziej się targować. Mi też na początku proponowali na 29 miesięcy, ale po konsultacji z kierownikiem zeszli na 24/6, tyle że ja chciałem dwa multiroomy. W sumie za 120 zł. Odmówiłem. Poczekam jeszcze do końca umowy. Mam jeszcze 7 miesięcy.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Widzę, że tak dobrze idzie sprzedaż, że Polsat za tanio wycenił swoje kanały. Czekamy zatem na Polsat Sport Hiper Exclusive za 40 zł z LM w poślizgu, bo chętni są. I koniecznie umowy 5-letnie w standardzie.

We wtorek przedłużyłem umowę. Dostałem ofertę na 29 miesięcy na Pakiet Premium Max + Pakiet Polsat Sport Premium + 1 dekoder multiroom za 115 zł i przez 6 miesięcy mam za darmo. Jestem zadowolony.

Mogłeś bardziej się targować. Mi też na początku proponowali na 29 miesięcy, ale po konsultacji z kierownikiem zeszli na 24/6, tyle że ja chciałem dwa multiroomy. W sumie za 120 zł. Odmówiłem. Poczekam jeszcze do końca umowy. Mam jeszcze 7 miesięcy.

Wy te umowy przedłużaliście z DUK po wcześniejszym złożeniu wypowiedzeń, czy normalnie na infolinii CP?

Tak, w DUK, bez wypowiedzenia na razie. Mam jeszcze 7 miesięcy do końca umowy. Dzwoniłem pod numer 222127128.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Czy w pakiecie Familijny MAX HD +Film HD +Sport HD +Cinemax HD +Eleven Sports HD +Polsat Sport Premium za 80 zł mogę aktywować i dezaktywować OTG lub HBO w dowolnym momencie umowy?

HBO i HBO Go w każdym momencie na czas nieokreślony za 30 zł miesięcznie. OTG tylko przy aneksie na czas określony.

Witajcie.

Obecnie mam Familijny MAX HD + 2xMR za 45 zł/m-c na 24 miesiące (29,99 FMHD + 15 za 2xMR).

Czy po zmianach pakietowych można jeszcze dostać taki pakiet na 24 m-ce?

Nie interesują mnie żadne dodatki typu Sport, HBO i Cinemax.

@gregmar Witam, proszę o kontakt na adres [email protected] w celu weryfikacji, czy jest możliwość przedłużenia umowy na takich warunkach. W treści należy podać wybrany pakiet z usługami oraz dane identyfikacyjne: imię, nazwisko właściciela usługi oraz numer karty dekodera i telefon kontaktowy. Konsultant przeanalizuje warianty ofert dostępnych dla Twojego konta, a następnie skontaktuje się z Tobą.

@tombik87

Jeśli chodzi o moja ofertę to podałem swój numer telefonu na stronie https://sklep.cyfrowypolsat.pl/przedluz-umowe i w tym samym dniu po kilku godzinach jak podałem swój numer telefonu na tej stronie zadzwonił do mnie pan konsultant z DUK. Naprawdę kto chce mieć dobrą ofertę niech poda swój numer na w/w stronie.

Witam posiadam pakiet jak w sygnaturze z rabatem Smart dom  do końca umowy jeszcze 18 m-cy I rozumiem że w tej chili nie ma co liczyć na jakieś przedłużenie + Pakiet LM+wymiana dekodera na evoboxa ?

Edited by xut2zs

Familijny MAX HD +Film HD +Sport HD +Cinemax HD +Polsat Sport Premium za 70 zł interesuje mnie ten pakiet.

W krótkiej umowie tego nie dostanę, muszę brać minimum na 24 miesiące w tym 6 za darmo tak ?

Evobox dostaniesz. Aktywacja 49zł i czynsz 5zł miesięcznie. VOD jest nieobowiązkowy i przed upływem okresu promocyjnego możesz go sobie wyłączyć.

Rodzice mają umowę do listopada na Premium Max. Jeżeli chcielibyśmy przejść na Max z PSP to rozumiem, że będzie podwyżka abonamentu że 100 do 110/msc, bo samym prolongowaniem umowy nie otrzyma się dostępu do PSP, prawda? :) A na jakieś "tańsze" miesiące można liczyć?

Evobox dostaniesz. Aktywacja 49zł i czynsz 5zł miesięcznie. VOD jest nieobowiązkowy i przed upływem okresu promocyjnego możesz go sobie wyłączyć.

Wiem byłem teraz w aps ale o aktywacji nic nie mówił. Mówił za to że nie muszę przedłużać umowy dla Samej LM Bo będzie ona dostępna w icok jako dodatkowy pakiet tak jak HBO czy Rozrywka. Moża aktywować i dezaktywoawać kiedy się chce za 20 zł. narazie jeszcze tego nie ma ma mają chaos i nawet nie mają gotowych ulotek dla nowych klientów tylko wszystko z kompa im czytają.