Jump to content
koteczek19

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

To nie da się tego ugrać na 12 lub 15 miesięcy? :/

Familijny MAX HD +Film HD +Sport HD +Cinemax HD +Eleven Sports HD +Polsat Sport Premium za 80 zł

A istnieje jeszcze coś takiego jak Familijny HD + HBO HD -> Rodzinny HD+ HBO HD dla obecnych abonentów? Tzn. chodzi mi o to, czy mając taki pakiet będzie można przedłużyć umowę dalej na taki sam pakiet?

Familijny MAX HD +Film HD +Sport HD +Cinemax HD +Eleven Sports HD +Polsat Sport Premium +Pakiet VOD za 90 zł -> Familijny MAX HD +Film HD +Sport HD +Cinemax HD +Eleven Sports HD +Polsat Sport Premium za 80 zł

29 miesięcy i 9 gratis? bo pewnie 24 /6

A w tej opcji dobranie 1 x multiroom to ile kosztuje ?

Czy jest szansa na zniesienie opłaty 5pln za Evobox ?

Za pakiet VOD można zamiennie wynegocjować HBO w pierwszych miesiącach ?

Edited by wojtek509

Nie, nie ma już takiej konfiguracji pakietów, więc już przedłużenie nie wchodzi w rachubę. Możesz nic nie robić i mieć nadal taki zestaw, za dotychczasową cenę.

Familijny MAX HD +Film HD +Sport HD +Cinemax HD +Eleven Sports HD +Polsat Sport Premium +Pakiet VOD za 90 zł -> Familijny MAX HD +Film HD +Sport HD +Cinemax HD +Eleven Sports HD +Polsat Sport Premium za 80 zł

29 miesięcy i 9 gratis? bo pewnie 24 /6 - A napisałem gdzieś 9 miesięcy gratis? 

A w tej opcji dobranie 1 x multiroom to ile kosztuje ? 29zł aktywacja, 5zł miesięcznie za jeden dekoder MR.

Czy jest szansa na zniesienie opłaty 5pln za Evobox ? Nie. Ta zasada nie uległa zmianie. Czynsz zostaje. 

Za pakiet VOD można zamiennie wynegocjować HBO w pierwszych miesiącach ? Nie, nie można.

A istnieje jeszcze coś takiego jak Familijny HD + HBO HD -> Rodzinny HD+ HBO HD dla obecnych abonentów? Tzn. chodzi mi o to, czy mając taki pakiet będzie można przedłużyć umowę dalej na taki sam pakiet?

Można ale tylko w konfiguracji 24/6 lub 29/6. Przy krótkich umowach nie ma już takiej konfiguracji.

Czyli generalnie Polsat starych abonentów wy[beep]ił. Po całości chyba moja ostatnia umowa.
Obecnie premium max 12/3 aneksowana w maju. I żeby mieć LM mam podpisać na 36??? Chyba ich...

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

A co jak w maju brałem nową umowę na 2 lata? To muszę coś kombinować, zmieniać żeby mieć te premium kanały?

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

Jeśli był to pakiet Premium Max Plus na przynajmniej 24 miesiące, to dostaniesz Polsat Sport Premium na czas nieokreślony bez dodatkowych opłat i aneksów. Ten wyjątek dotyczy osób, które zawarły na ten pakiet umowę między 14 lutym a 1 lipcem 2018r.

Tak mówili jak pan podpiszesz umowę na powyżej 60 zł to liga mistrzów będzie za darmo i proszę....teraz bym zamienił eleveny na lm za 70 zł

Edited by ramzi84

Kłamali

Edited by Barti

Moja nowa umowa weszła w życie 30 czerwca w opcji 15/3 da się jakoś z niej wykręcić? I dostać 24/6 zamiast eleven polsat sport premium za 70 zł?

Nie chcę użyć tutaj brzydkiego słowa, ale Solorz ... swoich abonentów tak, że nawet o tym nie wiedzieli.

Przecież większość, o ile nie wszyscy ci, co wiedzieli i korzystali z krótkich umów będą chcieli mieć dostęp do LM. I teraz płać nie tylko więcej za pakiety, ale też masz mniej darmowych miesięcy. Średnia opłata miesięczna szybuje znacznie w górę.

Tak się robi interesy...

A jak mam Familijny Max HD + Eleven, płacę 75 zł, umowa na 2 lata to co, muszę dzwonić do Polsatu i co można wynegocjować i za ile?

Edited by Barti

Z łaski swojej zerknij kilka wpisów wcześniej, bo każdemu z osobna tej samej odpowiedzi wklejać nie będę.

Panowie pytanko:

Nie wiecie czy będzie można wykupić sam Rodzinny HD + Polsat Sport Premium?

Bo jak będzie można to wykupie drugi abonament i rabat SmartDom zachowam.

Też się czuję wyr :censored: umowa na Premium Max weszła w życie 29.06 :/ 

Ale tak szczerze to jeszcze mnie nic nie trafia, tyle lat żyłem bez LM to pożyję jeszcze trochę, umowa jest na 12 miesięcy więc w Nowy Rok też mogę wejść na nową, póki co to ważniejszy jest dla mnie Eleven z F1, zresztą myślę że CP wcześniej też się nami zainteresuje.

Panowie pytanko:

Nie wiecie czy będzie można wykupić sam Rodzinny HD + Polsat Sport Premium?

Bo jak będzie można to wykupie drugi abonament i rabat SmartDom zachowam.

Wiemy! Ty też możesz wiedzieć, tylko wystarczy chcieć czytać.

Mnie też chcieli przekonać, że jak mam kanały sportowe wszystkie to i LM też będę miał. No i będę jak sobie podpisze 24 m-czny cyrograf i dopłacę 10 zł m-cznie. To drugie jeszcze bym przełknął, ale płacić przez taki okres za połowę kanałów, bo drugiej nie oglądam. Zostaje na bezterminowej do czasu aż zmądrzeją

Ja również czuje się oszukany - moja rodzina podpisała umowę ze względu na Eleveny w listopadzie kiedy to Cyfrowy Polsat dla promowania swojej wypożyczali wsadziła mi VOD (i to nie całe i tylko na jednym telewizorze z MR) zamiast CP GO a teraz mam znowu zmieniać umowę na lojalnościową rzekomo tworzoną z klientem. Tylko jak ma to wyglądać - tak jak ostatnio kiedy rodzina swoje a konsultant z APS i "system' swoje? Oj czarno to widzę.

Edited by Poland

Dziwne postępowanie CP, nowy abonent LM dostanie za 80 zł, a ja jako "stary" i płacący 105 zł ligi mistrzów nie obejrzę.

Brak słów żeby to kulturalnie nazwać.

Mam obecnie pakiet Rodzinny HD i Sport HD i jeśli chciałbym Polsat Sport Premium to muszę aneksować umowę na 36 miesięcy i będę płacić przez 6 miesięcy 70 zł, a następnie 80 zł przez kolejne 30 miesięcy. Konsultant stwierdził, że jest to najniższy pakiet z opcją Sport HD ? Jeśli chciałbym najniższy pakiet to Rodzinny HD i Polsat Sport Premium za 50 zł w tym przez 6 miesięcy płaciłbym 20 zł, umowa oczywiście na 36 miesięcy. Podobno w tej opcji są kanały Polsat Sport HD i Polsat Sport Extra HD ?

Edited by aro

Dojdzie do tego, że technicy sami będą oglądać tą ligę mistrzów w jakości Super HD, bo abonenci pokażą CP środkowy palec. :lol2:

Nie wiem jak wy, ale ja nie zrozumiałem ich oferty! :rofl:

Już lecę  0girl_witch.gifwykupić Polsat Sport premium,od razu wezmę na 36 miesięcy a co tam.  :twisted:

Edited by 1982misiek