Jump to content
koteczek19

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze propozycje były dopasowane do oczekiwań Klientów, dlatego na podstawie historii zawartych umów przedstawiamy najlepsze rozwiązania.

Rezygnacje w formie pisemnej najlepiej złożyć miesiąc przed końcem podstawowych warunków umowy. Okres wypowiedzenia liczony jest od najbliższego dnia cyklu rozliczeniowego z zachowaniem 30 dni. Najszybsze przedstawienie i zapisanie nowych warunków umowy jest właśnie poprzez rozmowę telefoniczną. Oczywiście możesz również w tej sprawie zgłosić się do Autoryzowanego Punktu Sprzedaży Cyfrowego Polsatu.

Specjalisto coś ci się baboli namnożyło w ostatnich postach-

po pierwsze to wyżej już ci @tomciu wytknął a ja ci wytknę drugi:

rezygnację w formie pisemnej można złożyć w każdej chwili byle było dokładnie zawarte "ze skutkiem na koniec okresu podstawowego"

pierwsze oferty są już na 6 miesięcy przed zakończeniem tego okresu, na 4 miesiące przed można już negocjować obniżenie zawartości pakietów.

Jak że występujesz pod nickiem Specjalista Cyfrowy Polsat i publikując post powinieneś dochować maksymalnych standardów,które mogą pomóc forumowiczom osiągnąć największe korzyści.

Miesiąc przed końcem umowy to jest najgorsza a nie najlepsza opcja w tej kwestii i takiej porady spodziewał bym  się raczej od konsula na party lane CP niż forumowicza tego portalu.

Tak jak wypowiedzenie umowy można złożyć w dowolnym momencie umowy, tak samo można ją przedłużyć w dowolnym momencie. W pierwszym przypadku jest ważna treść, a w drugim nasza satysfakcja, a najbardziej usatysfakcjonowani jesteśmy przedłużając umowę na 6 miesięcy przed zakończeniem okresu podstawowego umowy. Wcześniej tylko desperaci przedłużają.

Dzięki koledzy. O taką informację mi chodziło odnośnie wypowiedzenia umowy. Ale sumie nadal nie wiem czy oplaci sie przedłużyć i na co moge liczyć. 12/, 12/3, jakis rabat oprocz smartdom?

Witam,

czy dla pakietu RODZINNY HD można też uzyskać darmowe miesiące? Tak jak to jest w przypadku FAMILYJNEGO?

50% rabatu zamienią Ci na 25zl rabatu. 12/3 nadal jest dostępne naprzemiennie z 15/3.

Jak na 25 zł rabatu? Tam jest przecież abonament 20 zł miesięcznie.

Jeśli przedłużę umowę i 6 miesięcy dotychczasowego kontraktu zostanie anulowane i dostanę darmowe miesiące to te 25 zł więcej za abonament i tak będzie się bardziej opłacało niż płacić co miesiąc 50%. Oczywiście przy założeniu, że nie zlikwidują darmowych miesięcy i anulowania 6 m-cy.

Witam,

czy dla pakietu RODZINNY HD można też uzyskać darmowe miesiące? Tak jak to jest w przypadku FAMILYJNEGO?

Witam, oferty są zmienne i zależne od aktualnie posiadanego kontraktu oraz ilości miesięcy pozostałych do końca umowy. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jakie warunki możesz uzyskać przy przedłużeniu umowy, napisz na adres mailowy: [email protected] w treści podając dane identyfikacyjne: imię i nazwisko właściciela usługi, numer karty dekodera oraz preferowane pakiety.

Witajcie, mam takie pytanko do Was. Obecnie zostało mi 7 miesięcy do końca umowy (Premium MAX + 1x multiroom). Potrzebuję dobrać dodatkowy multiroom, co wiąże się z podpisaniem aneksu na 29 miesięcy. Teraz myślę sobie, czy podpisywać ten aneks czy nie, jak myślicie? 

Witajcie, mam takie pytanko do Was. Obecnie zostało mi 7 miesięcy do końca umowy (Premium MAX + 1x multiroom). Potrzebuję dobrać dodatkowy multiroom, co wiąże się z podpisaniem aneksu na 29 miesięcy. Teraz myślę sobie, czy podpisywać ten aneks czy nie, jak myślicie?

Złóż wypowiedzenie. Przy 6 pełnych miesiącach do końca w DUK dostaniesz miesiące gratis, krótką umowę i dodatkowy MR za 5zl miesięcznie. Dekoder HD do MR za 29zl jednorazowo.

Ok pasuje! Czyli 7 miesięcy nie przeszkadza :) Z tego co wyczytałem powyżej, mogę liczyć na umowę 12/3? Po 3 miesiącach będę płacił 110 zł (Premium Max + 2x multiroom - Chyba, że jest szansa płacenia mniej za mr). Czy dobrze zrozumiałem?

Edited by lastonecatch

Tak jak już napisałem wcześniej, dodatkowy MR kosztuje Cię dodatkowe 5zł/m-c.Umowa 12/3 i cena za Premium Max utrzymana. Cena obecnego MR bez zmian.

Czesc,

chcialem sie podzielic jakie warunki ugral moj ojciec przy przdluzeniu umowy i od razu zadac pare pytac ;)

Okres Promocyjny obejmujący:

- Obniżoną opłatę Abonamentową za Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Opcja On The Go, Pakiet VOD w kwocie 0 zł miesięcznie przez 6 Okresów Rozliczeniowych

- Obniżoną opłatę Abonamentową za Multiroom HD w kwocie 0 zł miesięcznie przez 6 Okresów Rozliczeniowych

- Obniżoną opłatę Abonamentową za dostęp do pakietu Eleven Sports HD do dnia 31.03.2020 z możliwością przedłużenia

Z VoD 80 zl, a bez VoD 70 zl + 5 zl za MR czyli po 6 miesiacach rachunek bedzie wynosci 75 zl (dekodery: evobox oraz hd5500s)

Okres zobowiazania: 24 miesiace

I teraz pytania :)

To chyba dobra oferta. Nie jestem abonentem CP ale po przeczytaniu paru stron wstecz jest to chyba standardowa umowa przy zlozeniu wypowiedzenia.

MArtwi mnie kwestia ze w zapisie o ELEVEN jest data 31.03.2020 i nie wiem o co kaman :/ zobowiazanie jest na 24 miesiace czyli data powinna byc 31.06.2020 . Wiecie o co moze chodzic z ta data do konca marca (zamiast czerwca) ?

Edited by koraspl

Szału nima, widzę że był abonentem więc prawdopodobnie mógł dostać 12/3 lub 15/3 składając wypowiedzenie na 6 przed końcem można sporo zaoszczędzić,Elevanem się nie martw- wszyscy mamy tę regułkę i to od dawna a czemu tak to nie wiem, po za tym od kilku dni CP wykupił pakiet większościowy w Elevan Polska tak że raczej z dnia na dzień nie wyłączą "swojego" kanału.

Dzień dobry. Chciałem się dowiedzieć mam umowę na tv jako drugi w smartdom. Teraz mam premium max. Umowa była na 29 i zostało 5 miesięcy. Tylko przedłużyć umowę na pakiety sport i eleven. Jakieś cenie mogę wziąć te dwa pakiety. Zanieść wypowiedzienie teraz czy czekać. Ponieważ chcę zmniejszyć obonament? Proszę o pomoc.