Jump to content
koteczek19

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

Chyba poczekam, aż wyjaśni się sprawa transmisji LM i LE w CP. Jak dobrze kojarzę to w  lipcu będę mógł negocjować warunki przedłużenia umowy. Może to być umowa na 12 czy musi na 24 m-ce ?      

Edited by Flaga

Witajcie!
Mógłby ktoś wytłumaczyć jak wygląda obecnie sprawa czynszu za Evoboxa? Mam Familijny HD + Eleven + 2 multiroom za 80zł, nie chciałbym dodatkowej opłaty za tuner tym bardziej, że nie widzę takiej opłaty na stronie www przy zamawianiu tego pakietu i czy w związku z tym jest możliwość wynegocjowania innej umowy niż 15/1 przy wymianie dekodera?

W jakiej cenie przy przedłużeniu można dostać pakiet Familijny HD + Film HD + HBO ? Bez wymiany dekodera.

No i moja umowa z CP kończy się .. :) aktualnie posiadam:

- Pakiet Familijny Max HD
- Opcja ON THE GO, Pakiet Film HD, Katalog treści online, Usługa Multiroom HD

Dekodery Evobox i 5500s płacę 74,99 sprzętu nie chcę wymieniać. Okres rozliczeniowy mam od 30 każdego miesiąca (umowa zawarta w grudniu 2016), więc w tej chwili poczekać do 30.06.2018 i składać wypowiedzenie w CP ? Na jaką ofertę mogę liczyć ? Sport nie potrzebny, OTG by się przydało :) oczywiście zostaje z MR

Ostatnie 4 strony o tym pisaliśmy @MickelK.

@Ozzy666 - Familijny Max HD + HBO HD HBO GO (70zl) -> Familijny HD + HBO HD HBO GO (60zl) w umowach 29/6, 24/6, 15/3, 12/3, do tego pakiet Film HD za 20zl przez pierwszy miesiąc gratis.

Premium w umowie 24/3 za 80zl lub Premium w umowach 29/6, 24/6, 15/3, 12/3 za 90zl.

@toolcin - czynszu nie ma za Evobox przy abonamencie minimum 70zl za minimalny zestaw pakietów, nie wliczając w to opłaty za czynsz i MR.

Przy niższych pakietach jest 5 lub 10zl.

Edited by swojadroga

...Nawet jak ktoś ma od początku bez czynszu?? Miałem premium, zjechałem do fam + HBO + 2 x multiroom. Jak będzie u mnie przy przedłużeniu? Czynszu nigdy nie było..

Co za głupota w tym CP, jeśli przysługuje przedłużenie już umowy i chce się pozbyć MR to kurna nie można oddać MR i trzeba zakończyć całkowicie umowę oddać sprzęt i ponownie podpisać od nowa umowę w puncie. Jest to nie zrozumiałe dla mnie skoro przysługuje przedłużenie umowy to mam możliwość negocjacji nowych ofert i np nie chce MR to powinno być zaakceptowane i przedstawić ofertę dla dekodera solo bez MR to proste i logicznie bo po co zmuszać do czegoś czego już się nie chce. Po co kończyć umowę całkowicie skoro to można by było załatwić przy przedłużeniu umowy. Chore to i nie tylko.

...Nawet jak ktoś ma od początku bez czynszu?? Miałem premium, zjechałem do fam + HBO + 2 x multiroom. Jak będzie u mnie przy przedłużeniu? Czynszu nigdy nie było..

Odpowiedź jest do zupełnie innego pytania.

Nie miałeś czynszu, to przy przedłużeniu nie będzie czynszu. Ta zasada obowiązuje od zawsze.

Co za głupota w tym CP, jeśli przysługuje przedłużenie już umowy i chce się pozbyć MR to kurna nie można oddać MR i trzeba zakończyć całkowicie umowę oddać sprzęt i ponownie podpisać od nowa umowę w puncie. Jest to nie zrozumiałe dla mnie skoro przysługuje przedłużenie umowy to mam możliwość negocjacji nowych ofert i np nie chce MR to powinno być zaakceptowane i przedstawić ofertę dla dekodera solo bez MR to proste i logicznie bo po co zmuszać do czegoś czego już się nie chce. Po co kończyć umowę całkowicie skoro to można by było załatwić przy przedłużeniu umowy. Chore to i nie tylko.

Wyślij rezygnację z usługi MR z końcem okresu podstawowego umowy. Następnie zdaj dekodery dodatkowe i przedłuż umowę tylko z dekoderem głównym.

Ale i tak to jest bez sensowne czuje się jak byłbym w multimedia podobne zagrania. A wystarczy przy przedłużeniu umowy odhaczyć mr i po problemie ale tu trzeba zrobić biurokracje. Czyli jak umowa kończy się 10.12.18 to trzeba czekać by z głupiego mr zrezygnować.

No to sobie policz co lepsze- płacić abonament do końca umowy by pozbyć się MR, czy lepiej 6 miesięcy przed końcem podpisać nową umowę z trzema darmowymi i mieć multiroom (zakładam że płatny skoro tak chcesz się go pozbyć)?

Witam, umowa kończy się w październiku, była podpisana na 24/6 na Oferta Premium (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD, Pakiet Cinemax HD), Pakiet HBO GO. + multiroom - to wszystko za kwotę 94,99 zł/mc.

Zaczynają się telefony od konsultantów Polsatu i nie wiem jakie mam możliwości ?

Czy jest możliwość podpisania umowy na krótszy okres, np 12 mc lub 15 i w tym jakieś miesiące za darmo ? Jaki byłby tego abonament ?

I w moim przypadku chyba muszę czekać z wypowiedzeniem na 1ms przed końcem umowy ? Wtedy będą lepsze warunki ?

Napiszcie, jakie są możliwości ? Jak to rozegrać ?

Małowielki, pierwsze co zrób to złóż wypowiedzenie (najlepiej w APS)

Następnie, tego samego dnia zadzwoń do DUK i weź umowę na 12 miesięcy (w tym 3 miesiące gratis), która skróci umowę trwającą obecnie.

Posiadam Pakiet Familijny Max HD + Katalog treści online ----34,99 zł do konca umowy 6 mc
pierwsza umowa byla 24/6 ta jest druga 12/1 jakie opcje wchodza w moim przypadku po zlozeniu wypowiedzenia
chce Pakiet Familijny Max HD  bez wymiany dekodera

Dzisiaj zaniosłam wypowiedzenie umowy do punktu Plusa. Nie bardzo chcieli przyjąć, ale przyjęli. Sama zadzwoniłam do DUK i zawarłam nową umowę. Miałam 12/3 za 59.99 zł. Mam teraz nową - 12/3 za 60 zł (Familijny MAX HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD), dekoder ten co miałam + VOD w promocji na 3 miesiące, które po promocji wypowiem.

Najpierw konsultant mówił, że nie mogę mieć drugiej umowy pod rząd 12/3, że to co ludzie piszą na forach to nieprawda, ale ja powiedziałam, że mój kolega taką właśnie dostał. Poszedł posprawdzać i powiedział, że może mi dać drugą pod rząd 12/3. I dał.

Już dostałam umowę na e-maila, więc wszystko się zgadza. Jest 12/3 i gratisy są. :brawo:

Czy ktoś się orientuje jaka jest możliwość dobrania pakietu Sport HD do pakietu Rodzinny HD + Cinemax HD ?

Nie ma możliwości dobrania Sport HD do Rodzinnego HD. I nie ważne czy z Cinemax HD, czy bez.

Jaki jest obecnie najtańszy pakiet, żeby mieć opcje Sport HD ?

Pakiet Sport już coraz mniej atrakcyjny: właściwie tylko Eurosporty tam są z tych ciekawych, bo jak TVP Sport trafia do DVB-T to ubywa jeden z wartościowszych kanałów w DVB-T. Dlatego jest duża szansa, że w ramach rekompensaty PS Premium będą w nim za darmo.

Prędzej za połowę ceny, bo za darmo to wątpię. Tym bardziej, sama nazwa wskazuje, że ma to być stacja Premium, a takie nie są za darmo. 

Dzisiaj zaniosłam wypowiedzenie umowy do punktu Plusa. Nie bardzo chcieli przyjąć, ale przyjęli. Sama zadzwoniłam do DUK i zawarłam nową umowę. Miałam 12/3 za 59.99 zł. Mam teraz nową - 12/3 za 60 zł (Familijny MAX HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD), dekoder ten co miałam + VOD w promocji na 3 miesiące, które po promocji wypowiem.

Najpierw konsultant mówił, że nie mogę mieć drugiej umowy pod rząd 12/3, że to co ludzie piszą na forach to nieprawda, ale ja powiedziałam, że mój kolega taką właśnie dostał. Poszedł posprawdzać i powiedział, że może mi dać drugą pod rząd 12/3. I dał.

Już dostałam umowę na e-maila, więc wszystko się zgadza. Jest 12/3 i gratisy są. :brawo:

Ile miałaś miesięcy do końca? ;)

Dzisiaj do mnie dzwonił DUK po złożeniu wypowiedzenia - ale w "ofercie" miał najkrótszą umowę na 15/3( również po "konsultacji" z kierownikiem). Wcześniejsza była 12/3 aneksowana w grudniu 2017 - czyli jeszcze mam 7 miechów do końca obecnej. Może dlatego 12/3 była jeszcze "zablokowana" :?: :roll:

Na chwilę obecną "podziękowałem" za przedłużenie...

Edited by Ceberebek

Ile miałaś miesięcy do końca? ;)

Miałam 6 miesięcy do końca starej umowy.

Ceberebek, a dobrze liczysz? Ja starą umowę zawierałam w grudniu 2017 r.

Miałam 3 miesiące gratis, 3 zapłaciłam i jak zostało 6 miesięcy do zapłacenia to wypowiedziałam i zawarłam nową. Ja mam okres rozliczeniowy od 26 każdego miesiąca i nowa umowa zacznie obowiązywać od 26 czerwca, a okres od 26.05-25.06.2018 r. mam opłacony.

No mi tez nie zaproponowano 12/3 po raz drugi pomimo narady z mistycznym kierownikiem i 3 telefonach jedyna umowa dostępna to 15/3. Uległem, wziąłem, bo zależało mi na dobraniu multiroomu na MŚ 2018.